Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

Смешно е да пишеш глупост след глупост. До 3 дни песента ще е гръмнала и тогава друга песен ще пееш. Всички знаем, че Галена дълго време бленуваше за подобен дует, но Криско не беше готов. Не била залагала... Акп искала да е хит, щяла да бъде. Галена е друг път е пускала неша, за които е смятала, че ще са тотални хитове, а в последствие не са били. Галена ако небе вярвала в успеха на песента, нямаше да си сложи името зад нея. И няма как да знаем дали има или няма намеса. 

Връща ти се за всичката жлъч, която сипеше по Преса и беден в сърцето. 

 

Иначе очевидно е, че брояча е забил. Според мен песента е силна и готина и ще гръмне до няколко дни. Нормално е да тръгне слабо в подобен канал, в който за пръв път се качва песен. От друга страна не разбирам защо не я пуснаха във Фейсинга или ПланетаОфишал и да играят на сигурно. 

Не мисля, че е забил брояча. В рамките на 1-2 часа си я пуснах три пъти и три пъти гледанията са променени. Преди малко бяха 19к, сега са 26.

 

  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не мисля, че е забил брояча. В рамките на 1-2 часа си я пуснах три пъти и три пъти гледанията са променени. Преди малко бяха 19к, сега са 26.

 

Не е възможно с 8к лайка да има 32к гледания.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не мисля, че е забил брояча. В рамките на 1-2 часа си я пуснах три пъти и три пъти гледанията са променени. Преди малко бяха 19к, сега са 26.

 

Не мисля, че може да има 8к харесвания и 19ка гледания. 

Случвало се е и с други песни. И с Боже мой, и с Беден в сърцето дори. 

Освен това очевидно е, че се прави умишлено затъмнение на проекта от страна на бг поп каналите,което за мен е необяснимо. И двамата са толкова доказани и популярни... Галя не е пошла като много от колежлите си и може само да им донесе дивиденти. 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Не мисля, че може да има 8к харесвания и 19ка гледания. 

Случвало се е и с други песни. И с Боже мой, и с Беден в сърцето дори. 

Освен това очевидно е, че се прави умишлено затъмнение на проекта от страна на бг поп каналите,което за мен е необяснимо. И двамата са толкова доказани и популярни... Галя не е пошла като много от колежлите си и може само да им донесе дивиденти. 

Всъщност.... на места излъчването е дооооста пошло. Сега изгледах пак клипа и тия муцунки на моменти са ти мач за уж леко свежо лятно парче. Сравни я примерно с Мария Илиева като излъчване, ако говорим за попа, това вече е класа. Гален е просто има много мръснишка муцунка, казвам го с хубаво преди някой да е тръгнал да ме цитира и обяснява как Десислава не става и т.н хаха

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Dominatora каза:

Защо не мога да споделя песните на Джордан и Малката в моята плейлиста в спотифай направили са драстични промени по приложението?

Може би защото не са за споделяне и разпространяване.... хаха уупс

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Може би защото не са за споделяне и разпространяване.... хаха уупс

Не са ги сложили в раздел сонг затова не мога но преди ставаше да се споделят и в раздел албуми сега не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Не е зле, но ми прилича на нещо старо, още не мога да се сетя. Ще се върти много, ама не е моята песен. Ако беше само на Галена, може би повече щеше да ми харесва.

Малко в припева и изпяването си приличат с тази.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Оказах се прав, че брояча е забил. 4 часа стоеше на 19 ка, а вече през 10 мин се рефрешва. 

Поздравления - вече мина В София дойде! Сега целта е новата на Татяна! 

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е колегиално от страна на Ариа да пуска такъв кадър днес и да засенчва песента на Галена и Криско, но феновете им да й благодарят, че

поне не пусна нейния дует, а само кадър от него. Неотразима, бляскава, златна! 

  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Класата на поп-фолка е заснела нещо ново, това е един от дуетите май

Анелия почиваше 9 месеца и явно времето дойде отново да бълва и да си изиграе картите. Мисля че им се е получил скандален дует.

  • Like 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Анелия почиваше 9 месеца и явно времето дойде отново да бълва и да си изиграе картите. Мисля че им се е получил скандален дует.

Дано е в стила на този жесток трак, който е минал 6 милиона 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Денис Теофиков е изтрил снимките с Анелия, дори където е обявил премиерата. Да броим ли, че не залага на този дует 

Време  е да се примоли на Десита за дует😂😇

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Денис Теофиков е изтрил снимките с Анелия, дори където е обявил премиерата. Да броим ли, че не залага на този дует 

В интерес на истината, това момче не залага на нищо. Прави каквото каже Пашев и това е. Доста неадекватни интервюта има и говори че нищо особено не правел и всичко било късмет. Екипа зад проектите сигурно го гледа: 👁👄👁

Най-култово си остава изказването за включването в песента на Джулия. Питаха го нещо от сорта как се случи цялата колаборация и той отговори че си спал, Пашев го извикал в студиото да запише някакви си вокали там, без да знае за какво, после го извикали на снимки и така...

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гледам сега в онези фен канали дето трупаха милиони гледания, последните месеци едва стигат и до 5 ка новите качвания. За сметка на това пък сега топиците трупат много. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така и няма логика най-големия тийн идол за последните две години да няма и 100к последователи в инста, а рандъм фен акаунт да има колкото него. С цялата тази популярност и рекорд трябваше да е забил едни 300к. 

Много загубено момче!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...