Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Slavi каза:

Това сериозно ли Аната го е казала? 

 

Иначе смятам, че на Данна ще и уредят дует с Преса... 

Устно не го е изрекла, но няколко пъти и е минало през невероятния мозък.

На Преслава дуетите много рядко и стават големи хитове. Изключвам ''Първи в сърцето'', ''Не ми пречи'' и ''Пия за теб''. Не мисля, че ще се навие за дует в момента. Иначе ще си паснат с Данна като гласове. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Krislena каза:

Меди пак уцели хитааа

1 млн.

 

Тук обаче се подминава, защото не е сладко Селена Гомез-уонаби, в Рама мъжете по традиция се пренебрегват за сметка на кокошките. 

Дивана - 1 милион за 3 дни в канал с 55.4к абонати

Поредната цигара - 950к за 4 дни в канал с 126к абонати

Но Деса убила всичко, смазала, утрепала...... защото има повече лайкове. Дам... 

  • Like 5
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Миличко, говори от свое име, а не от името на група от потребители. Така мнението ти не става нито по тежко, нито по значимо. Кои сте вие. Ти и? 😀 

Хваля проекти на Галена, защото са топ и ме кефят. Това, че Галена ме дразни в много отношения, не се е променило. И щото ми е комплексарка в много отношения, не трябва да харесвам нищо нейно ли. Както ти правиш с Преса. Каквото и да извади, винаги ще я плюеш. За Пиян какви глупости бълваше,че е поредната ганевска еднодневка, а за 100 живота, правена по същия калъп, се плюнчиш от кеф... 

Да, по обективен съм от теб и това, че се случва нещо, което да не ме е кефило, с времето да ми хареса или да призная успеха му, не ме прави лицемер, а много по достоен от теб. Гив ми лов е флоп, но е жестока песен. Просто шоу може да съм я наричал флоп, но към днешна дата не бих я определил като провал. Нито като мега хит де. 

На Преслава може да не е в топ 3 по хитове, но щом е направила 5 милиона за месец и е топ по всички други платформи, за какъв провал или флоп може да говорим? 

На теб ако смисъла в живота  се състои да нахраниш и нахейтиш Преса и да култивираш Галена или друга, за мен не е, и поведението ти  е незряло. Не ме съди по кеитериите за себе си. Слушай си чалгата и по малко контакти с мен. Не си позволявай да ми слагаш етикети. Не забравяй, че си модератор и като такъв си длъжен да тушираш напрежението, а не да създаваш такова, както много често взе да си позволяваш. Да не те сполети съдбата на Стела😏

Не си по обективен и няма да бъдеш. Доказа го в годините. На Преслава също е флоп, но не е лоша песен. ;) 

Не, не е направила 5 милиона за месец. Все още се мъчи. И да флоп е за име като Преслава. 

Хейта към Преса е единствено заради  теб и няколко нейни фенове и ще продължа да я хейтя, ей така за кеф. 

Първо ти ми лепна етикети: 'А ти не си ли ясен на всички... Жлъчен, необективен, самодоволен.'. Сега ревеш когато ти казах, че не си това, за което се представяш, а именно обективен и че си манипулираш нещата в твоя полза и се нагаждаш според ситуацията. Пак си помисли преди да се правиш на жертва, че съм ти "лепвал етикети". 

Да не говорим, че от няколко дни ме споменаваш и търсиш вниманието ми, а сега когато ти отговарям да нямам контакт с теб...  Последно? Сам виждаш, че не се занимавам много с теб, но когато си го търсиш, ще си го получиш.

Само недей да ме заплашваш. Без заплахи. 

 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Коментирайте, че Емилия е прикачила това на стори в Инстаграм:

 

6BB7EEC3-F6A0-4FBD-AB19-8FFD0F8F3D88.png

Ами права е като цяло, но и малко се е изхвърлила. В смисъл, че все още не е минала успеха на Азис с Хабиби или на Андреа с Хайде опа. Признанието към Хабиби и Азис в България дойде след като участва в някаква световнка класация и не веднъж бе обект на внимание в световните медии. Така че нека първо световните медии гръмнат за Джале и чак тогава Емилия да търси признание тук. Освен това 12 милиона за Чужбина не са кой знае каква сензация, впредвид че 10 са от България. Не всичко се купува с парите на Башур. Иска се търоение и последователност. Написаното ми идва малко самозванско в този му вид. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ами права е като цяло, но и малко се е изхвърлила. В смисъл, че все още не е минала успеха на Азис с Хабиби или на Андреа с Хайде опа. Признанието към Хабиби и Азис в България дойде след като участва в някаква световнка класация и не веднъж бе обект на внимание в световните медии. Така че нека първо световните медии гръмнат за Джале и чак тогава Емилия да търси признание тук. Освен това 12 милиона за Чужбина не са кой знае каква сензация, впредвид че 10 са от България. Не всичко се купува с парите на Башур. Иска се търоение и последователност. Написаното ми идва малко самозванско в този му вид. 

Не го е писала тя, само го е споделила.

Дара като направи песен на английски само от чешмата дето не потече, Алма също... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Тук обаче се подминава, защото не е сладко Селена Гомез-уонаби, в Рама мъжете по традиция се пренебрегват за сметка на кокошките. 

Дивана - 1 милион за 3 дни в канал с 55.4к абонати

Поредната цигара - 950к за 4 дни в канал с 126к абонати

Но Деса убила всичко, смазала, утрепала...... защото има повече лайкове. Дам... 

Реално и за двамата си е голямо постижение. Не мисля, че Меди се омаловажава тук. Ако при Меди беше по очакван успеха на песента и задържане на нивото след Майната ти, то при Десита беше приятна изненада и стъпка на горе. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Реално и за двамата си е голямо постижение. Не мисля, че Меди се омаловажава тук. Ако при Меди беше по очакван успеха на песента и задържане на нивото след Майната ти, то при Десита беше приятна изненада и стъпка на горе. 

Нали Десита нямала флоп, всичко й било успешно заради нея си... че и Мусала. Защо това да е стъпка нагоре? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Тук обаче се подминава, защото не е сладко Селена Гомез-уонаби, в Рама мъжете по традиция се пренебрегват за сметка на кокошките. 

Дивана - 1 милион за 3 дни в канал с 55.4к абонати

Поредната цигара - 950к за 4 дни в канал с 126к абонати

Но Деса убила всичко, смазала, утрепала...... защото има повече лайкове. Дам... 

Даже имаше коментари от сорта как смазала/унизила Денис Теофиков :1000(29):

Тя няма и 1/3 от успехите му, а да не говорим за клиповете. Песента е хубава и приятна, но не е нищо ново и нечувано. Текста е клише, клипа евтин, музиката и ритъма 1:1 с предните песни.

Нищо ново и различно не предлагат. Гледат само да бълват и се надяват на хитове. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Danger. каза:

Коментирайте, че Емилия е прикачила това на стори в Инстаграм:

 

6BB7EEC3-F6A0-4FBD-AB19-8FFD0F8F3D88.png

Женя Койчева би изслушала с отегчен поглед половинчасова лекция по темата, но за жалост спряха Фолкмаратон, какво да се прави... :(

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Putin каза:

Да, само някакви безличници се възхваляват тука. Меди е много по-готин и хитов от тая пикла Десита.

Не бих нарекъл Ариа безличница, дори напротив – тя е новата покорителка на Република България.

  • Like 1
  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Женя Койчева би изслушала с отегчен поглед половинчасова лекция по темата, но за жалост спряха Фолкмаратон, какво да се прави... :(

Като става дума, кога връщат Автограф?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

И какво признание очаква? Джале да стане нов държавен химн ли?

Да, аман от комплексите на тая безличница, не разбра ли, че тая песен е неизвестна в България и никой не би си я пуснал, освен срещу заплащане и то солидно.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Angry 1
  • Dislike 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pechenko каза:

Даже имаше коментари от сорта как смазала/унизила Денис Теофиков :1000(29):

Тя няма и 1/3 от успехите му, а да не говорим за клиповете. Песента е хубава и приятна, но не е нищо ново и нечувано. Текста е клише, клипа евтин, музиката и ритъма 1:1 с предните песни.

Нищо ново и различно не предлагат. Гледат само да бълват и се надяват на хитове. 

На Алфа клиповете винаги са много евтини и изобщо не говоря да се изхвърлят за тоалети, локации и т.н. Единственият им приличен клип е "Боже мой", там не си личи евтинията, но всичко друго е с кофти монтаж, липсващи идеи, гадна цветова корекция. Явно е, че на Галин не му се дават пари за това. При неговите видеа това го няма, но все пак той получава финансиране от "Пайнер". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Потресен съм,че диАРИА има толкова фенове тук,но предполагам,че е защото всички тръпнете за Егоист и се опитвате да си начешете крастата с това Андреа wannabe. Поздравете се с този хит!

 

Аа не обиждай така Андри. Тя не може да остане незабелязана, а и направи брутални парчетаи клипове, които и до днес нямат стигане. И то с не кой знар какъв глас и много амбиция. Тая другата е толкква безлична, че може да се мери с джулия 😂

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Като става дума, кога връщат Автограф?

Нямам представа, да питаме @zai4eto82 - тя знае от-до програмите на Планета, Фен, Балканика, Сити и всички други телевизии :heart:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Да, аман от комплексите на тая безличница, не разбра ли, че тая песен е неизвестна в България и никой не би си я пуснал, освен срещу заплащане и то солидно.

И тогава не бих си я пуснал.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Да, аман от комплексите на тая безличница, не разбра ли, че тая песен е неизвестна в България и никой не би си я пуснал, освен срещу заплащане и то солидно.

Хвалиш чекнещата се, а плюеш ПЕВИЦА като Емилия?!? Нарочно ли го правиш? Или има ирония и аз не я долавям 😂

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Хвалиш чекнещата се, а плюеш ПЕВИЦА като Емилия?!? Нарочно ли го правиш? Или има ирония и аз не я долавям 😂

 

Това е тайна, която няма да се разкрие сега .... Поздрав с един сингъл, който изненадващо много харесвам 

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Нали Десита нямала флоп, всичко й било успешно заради нея си... че и Мусала. Защо това да е стъпка нагоре? 

Реално Десита няма флоп в истинския смисъл на думата. Мусала гони 7 милиона, а Твоите игри 5. В никакъв случай не са хитове, но са по добре от много топ имена като Джена, Емануела, които и 2-3 милиона вече минават трудно. Дори Преса и Галош имат по флопове с 3 милиона-Да ти олекне и Без теб. За ново и непознато име като Десита 5 и 7 милиона не са малко постижение. 

А новата е стъпка напред за нея, защото няма кой да каже, че без Лидия не ставала за нищо. 4 дни и 30ка лайкове и милион гледания са повече от показателни, че е свършила добра работа. За жалост не е приятелка с диджеите и не е ясно дали ще и завъртят стабилно песента, но се забеляза. 

Най вече ми е кеф, че разби прогнозите на Теофиков и рамания,че няма да я бъде. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Не бих нарекъл Ариа безличница, дори напротив – тя е новата покорителка на Република България.

Ариа е бездарница и е поредното пуси.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...