Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Danger. каза:

С визиите в началото в леглото стават 10 :D 

Преси в 'Беден в сърцето' сменя само 2 визии:1000(29):..евтините парцалки на ПЕМБЕ КЕНАН (егати гадното име)

105561746_1128246784223407_4449361857489

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Krislena каза:

Преси в 'Беден в сърцето' сменя само 2 визии:1000(29):.. парцалките на ПЕМБЕ КЕНАН (егати гадното име)

Пембе нали означава розово? :D

По темата -  клип с много визии

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Десита е като поп имената. Слушат я главно децата, а те лайкват като луди. Спокойно може да се каже че Теофиков, Десита и Лид..🤢 вече будят повече интерес при малките от старите кокошки.

Нека не сравняваме Десита с Лидия. ''Да мога да обичам'' за пет месеца има лайковете на Десита за 6 дни. 

Между другото, много добре се представя Десита. Нямам търпение и за следващ трак (нейна композиция) за да не поства Галин 560 сторита как той е автор и едва ли не успеха е заради него.

  • Like 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Krislena каза:

Преси в 'Беден в сърцето' сменя само 2 визии:1000(29):..евтините парцалки на ПЕМБЕ КЕНАН (егати гадното име)

Азис преди години каза: Скъп клип и много визии за сметка на слаба песен ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Също така и няма логика най-големия тийн идол за последните две години да няма и 100к последователи в инста, а рандъм фен акаунт да има колкото него. С цялата тази популярност и рекорд трябваше да е забил едни 300к. 

Много загубено момче!

Този профил му е нов. Освен това за мен е минус, че фен акаунта е denisteofikov1, а той е dteofikov1 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Криско и Галена в дует. Няма да коментирам да не стане така, че се подигравам. Просто оставям едно парче, което направихме със Софи преди много време, с много ентусиазъм и енергия, и още оставя следи😊нищо, че не беше редно да го правим.” Това е написал Иван Динев-Устата във фейбсук

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не знам защо се спори, само в рама и главата на Галин, Лидия е над Десита.

Навсякъде Лидия е над Десита. И "Излъжи ме" я прави Лидия, и "GPS-a". Десита хит като "Няма да ми мине" няма. Тук я превъзнасяте заради "Той", но това си е песен, изпълнена от Данна. 

Единственото парче, в което са балансирани, е "Боже мой". 

  • Like 2
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

“Криско и Галена в дует. Няма да коментирам да не стане така, че се подигравам. Просто оставям едно парче, което направихме със Софи преди много време, с много ентусиазъм и енергия, и още оставя следи😊нищо, че не беше редно да го правим.” Това е написал Иван Динев-Устата във фейбсук

Ави Бенеди за българи. Не че и Ави не се излага в бг.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Красиви лъжи ще се присъедини към тази група. Без удебелената част, де.

"Красиви лъжи" го слагам ниво по-долу,  заедно с "Пей сърце".  Добри са, но не са на ниво на Хаваната и посочените два. 

fun fact: И в този клип на Малина с много визии се пее - дали живота е лъжа красива? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, NazzkO каза:

Ето една истинска новаторка без аналог хахаха

 

 

Ето това са много визии и анимация, и всичко - кажи му Луна и стига го хвали! 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ето това са много визии и анимация, и всичко - кажи му Луна и стига го хвали! 

И в най-старите си клипове изглежда стара. Направо се е родила на 40.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Смешно е да пишеш глупост след глупост. До 3 дни песента ще е гръмнала и тогава друга песен ще пееш. Всички знаем, че Галена дълго време бленуваше за подобен дует, но Криско не беше готов. Не била залагала... Акп искала да е хит, щяла да бъде. Галена е друг път е пускала неша, за които е смятала, че ще са тотални хитове, а в последствие не са били. Галена ако небе вярвала в успеха на песента, нямаше да си сложи името зад нея. И няма как да знаем дали има или няма намеса. 

Връща ти се за всичката жлъч, която сипеше по Преса и беден в сърцето. 

Аз не съм като теб да сменям плочата през 5 минути. Колкото и да хвалиш Галена, няма да промениш мнението на форумците, защото знаем цяла година каква жлъч сипеше срещу Галена и какви скандали направи заради "Шефката". Да не говорим, че първо оплю "Болка моя", а онзи ден я възхваляваше и принизяваше "Паниката-та" на Галена. 

Няма какво да ми се връща.. аз не плюя и след това да възхвалявам нещо, но ти имаш навика да го правиш и забравяш как си го плюл. На теб ти се връща как твърдеше, че след седмица "Беден в сърцето" щял да бъде тотален хит :D :D :D

На всички си ни ясен. Колкото и да развяваш рози, прашец и добри думи за Галена, няма да се промениш. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Blueberry каза:

Навсякъде Лидия е над Десита. И "Излъжи ме" я прави Лидия, и "GPS-a". Десита хит като "Няма да ми мине" няма. Тук я превъзнасяте заради "Той", но това си е песен, изпълнена от Данна. 

Единственото парче, в което са балансирани, е "Боже мой". 

Реално Десита преди да дойде Лидия коя беше? Алфа мюзик преди Лидия кои бяха? Дръпнаха много жестоко именно след нейния дебют, покрай което намаза и Десита. Първата й по-слушана песен, в която не е фийт е именно "Боже мой". 

 

Колкото и да симпатизирате повече на Десита - фактите са си факти и са налице. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gadinata каза:

Реално Десита преди да дойде Лидия коя беше? Алфа мюзик преди Лидия кои бяха? Дръпнаха много жестоко именно след нейния дебют, покрай което намаза и Десита. Първата й по-слушана песен, в която не е фийт е именно "Боже мой". 

А първата слушана песен на Лида, която да не е фийт, коя е? Няма такава?

  • Like 1
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

А първата слушана песен на Лида, която да не е фийт, коя е? Няма такава?

Какво значение има, че все още няма самостоятелен хит? Може би все още не е намерила стила, който ще й пасне за самостоятелна песен.  Факт е, че в повечето песни се включва брутално добре и се харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gadinata каза:

Реално Десита преди да дойде Лидия коя беше? Алфа мюзик преди Лидия кои бяха? Дръпнаха много жестоко именно след нейния дебют, покрай което намаза и Десита. Първата й по-слушана песен, в която не е фийт е именно "Боже мой". 

 

Колкото и да симпатизирате повече на Десита - фактите са си факти и са налице. 

Бе, ква е таз Либия, че едва ли не е открила огъня? Ако не беше Либия, щеше да е Тунизия.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Бе, ква е таз Либия, че едва ли не е открила огъня? Ако не беше Либия, щеше да е Тунизия.

Не казвам, че Лидия е голяма звезда или нещо подобно. Казвам, че благодарение на нея Алфа мюзик дръпна до нивото, на което е в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...