Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, retr0 каза:

И аз не мисля, че тези дрехи се купуват от изпълнителите. Под наем са, а често се предоставят от самите производители с цел реклама.

Никъде в случая не се рекламира самия бранд, за да е реклама. Нито в самия клип, нито в инста. Когато е реклама пише цена, самата марка и друго инфо. 

Ако бяха под наем всяка втора щеше да се облича с табели, а не сами Галя, Цура, Мара и Счети. 

Учудвам се, че някои фенове на Галена все се опитвате да я изкарате скромна, незаинтересована от модни тенденции и несуетна. Ще има тя мъж като Гальо Вафлата и няма да носи и купува табели... 

Същата скромна Галена е била готова да брои 40 бона 2013-2014 за оригинала на Пусни го пак, но като е разбрала, че Деса е в преговору се е отказала от колегиалност и уважение. Иначе думите са и били 'Ако беше друга, със зъби и нокти щях да се боря за тази песен' 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Това сериозно ли Аната го е казала? 

 

Иначе смятам, че на Данна ще и уредят дует с Преса... 

Не мисля че Пайнер прави каквото и да е за Данна. С Десита са приятелки и дуетни половинки и взе че й направи песен. Трябва много да внимава с следващата песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не мисля че Пайнер прави каквото и да е за Данна. С Десита са приятелки и дуетни половинки и взе че й направи песен. Трябва много да внимава с следващата песен.

Самия факт, че са договирили Данна с Галин като музикален продуцент говори, пе искат да залагат на нея. Що не уредиха Ивета? Галин може да е всякакъв, ни за кратко време св доказа като добър продуцент и от никому познати кифли превърна 3 момичета звезди. А да не говорим за прогреса на Диона с 3 песни при него... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Никъде в случая не се рекламира самия бранд, за да е реклама. Нито в самия клип, нито в инста. Когато е реклама пише цена, самата марка и друго инфо. 

Ако бяха под наем всяка втора щеше да се облича с табели, а не сами Галя, Цура, Мара и Счети. 

Учудвам се, че някои фенове на Галена все се опитвате да я изкарате скромна, незаинтересована от модни тенденции и несуетна. Ще има тя мъж като Гальо Вафлата и няма да носи и купува табели... 

Същата скромна Галена е била готова да брои 40 бона 2013-2014 за оригинала на Пусни го пак, но като е разбрала, че Деса е в преговору се е отказала от колегиалност и уважение. Иначе думите са и били 'Ако беше друга, със зъби и нокти щях да се боря за тази песен' 

То и на ядките в клипа не съм видял цената, но е факт, че са там за реклама. Не вярвам Галена сама да отделя такива пари за една рокля, а още по-малко вярвам, че Галин би ги отделил, така че... освен това не се приписвам към ничия група фенове, все ми е тая дали е скромна или не. От друга страна пък ако може да си позволи рокля за 8 хиляди евро - евала, парите на мъжа й ли са или на баща й, какво значение има? Явно разполага с тях, прави си кефа жената, живее си живота на макс, дай Боже всекиму... нито ги е крала, нито трябва да се чувства зле от факта, че ги има. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох забравяте, че това й е хонорара сигурно за 3-4 часа. Изкарва ги за 2-3 участия. И да ги е платила, все едно никога не сте си купували дрехи на стойност 2 дневни надника от заплатата ви.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ако бяха под наем всяка втора щеше да се облича с табели, а не сами Галя, Цура, Мара и Счети. 

Учудвам се, че някои фенове на Галена все се опитвате да я изкарате скромна, незаинтересована от модни тенденции и несуетна. Ще има тя мъж като Гальо Вафлата и няма да носи и купува табели... 

Естествено, че не е скромна. Но ако купуваше всичко, което носи по клиповете, то тогава защо носи много малка част от тези дрехи по участия? От 100 жиовта например носи роклята от сцените в клуба, от Ламборгини носи тоалета, с който се въргаля по колата. Отделно 2017-та, когато изелзе TheBoss, се беше писало (даже май Добри го беше казал), че онова огромно яке на Филип Плейн е наето. Според мен със сигурност не запазва всичко от клиповете, в инстаграм има един профил, от който качват цените на тоалетите и, и става въпрос за доста големи суми.

Яница пък носи по участия всичко, което мъкне по клиповете. Роклята от Твоето Ферари и от последния концерт не е спряла да я носи, сигурно чака да я израсте. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорорим, всичко може да се обобщи с една дума – карма. Всички се подиграваха на клетата Преси, че от 500К паднала на 300, а сега Галена, след толкова силна песен и мегахит като '100 живота', пуска песен в канал различен от Планета и то с име, което принципно също мачка с гледания, ще имат същите гледания... 

  • Like 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Каквото и да си говорорим, всичко може да се обобщи с една дума – карма. Всички се подиграваха на клетата Преси, че от 500К паднала на 300, а сега Галена, след толкова силна песен и мегахит като '100 живота', пуска песен в канал различен от Планета и то с име, което принципно също мачка с гледания, ще имат същите гледания... 

Дано същата съдба не я сполети и горката Ари когато пусне следващата си бомба. Но пък ние не сме се подигравали на никого, така че би трябвало нея лоша карма да не я застига!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Дано същата съдба не я сполети и горката Ари когато пусне следващата си бомба. Но пък ние не сме се подигравали на никого, така че би трябвало нея лоша карма да не я застига!

Да, ние сме толкова добрички.. даже Ари ще има 600К, за да се възнаградят добрите ни дела, помни ми думичките!

  • Like 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Да, ние сме толкова добрички.. даже Ари ще има 600К, за да се възнаградят добрите ни дела, помни ми думичките!

Не съм сигурен защото онзи ден изядох последното плодово мляко в хладилника, което не беше за мен, но да махнем 100К заради тази злостна моя постъпка и остават 500к, което пак е добре! Нека не забравяме, че колкото и успехи да има, тя все още е нова. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Не съм сигурен защото онзи ден изядох последното плодово мляко в хладилника, което не беше за мен, но да махнем 100К заради тази злостна моя постъпка и остават 500к, което пак е добре! Нека не забравяме, че колкото и успехи да има, тя все още е нова. 

А аз вчера се скарах с една, най-вероятно циганка в магазина.... -100К, но 400 не е никак зле, нали така?

  • Haha 7
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Нарича се обективност. Нещо непознато за теб. Аз все още плюя по Шефката, ако стане въпрос за нея и ми е все така смешно как прилапахте трака тогсвя, за да има Галена хит, щото Феноменален не се беше появила още.  Освен това няколко потребители тогава сами направихте така, че всички да плюят по Галена. Дори и за Добре ли си и Паника все още имаме разногласия с феновете на Галена, които се опитват да изкарат Добре ли си хита на 2019,а Паника най големия самосъоятелен хит на 2019 след Пиян. 

Колкото до Болка моя. Не съм очаквал, че ще се задържи толкова и ще бъде толкова успешна. Като виждам, че не съм прав, най достойно е да си призная. Болка моя е сред емблемите на 2019 и най големия самостоятелен хит след Пиян. Това не означава, че ми е любима. Има разлика една песен дали ти харесва или не, но за сметка на това колко е успешна. Не е лицемерие да признсеш нечий успех. По скоро е глупост да отричаш очевадни неща. Научи се и ти да се поправяш от грешките си. Твърдеше, че Беден в сърцето е флоп и няма да е хит, а виждаш, че не е така и вместо достойно да кажеш, че не си бил прав и си грешал, продължаваш да се излагаш и да казваш на черното бяло... 

Вероятно пак ще дойде момент, в който ше има за какви да плюя по Галоша. Дори не отдавня я гаврих за интервюто при Дамян. Все пак става дума за рядка порода селянка, но към момента е номер 1 и продукцията и ми харесва. От Гив ми лов е нямало песен, с която да ми се дигне в очите, а 2020 има цели 2 такива. А ти не си ли ясен на всички... Жлъчен, необективен, самодоволен. Твоята стана 'С мене се сравняваш и признай си полудяваш' 

Смешно е да ме наричаш необективен, след като ти си такъв и знаем как се нагаждаш според ситуацията и как извърташ и манипулираш всичко... Знаем. Знаем също, че те бива да говориш празни приказки и да правиш жалки опити да се измъкнеш от казаното към теб и в същото време да атакуваш другия и да му лепваш етикети и куп други глупости. Знаем и сме ги гледали тези манипулации. Сега когато Пресовите намаляха и започна да хвалиш Галена, защото знаеш на къде отиват нещата.

Както и очаквах за другите неща ще измислиш нещо да се измъкнеш както правиш винаги. За "Беден в сърцето" казах, че е флоп, а не че няма да е хит! И продължавам да съм на мнението, че песента е флоп за име като Преслава. Нали изкарвахте "Дай ми любов", "Просто шоу", "Маракеш" и другите флопове? Защо сега скучната песен на Пепа да е хит? Като с 300 зора ще направи 5/6 милиона гледания. "Мамиш" на Галин също се пускаше по дискотеките, но тук я заклеймихте като флоп, а когато песента на Пепа я сполетя същата съдба започнахте да твърдите, че е хит..  Смешно е, когато имате двойни стандарти.

 

И наричаш себе си обективен, когато плюеш нещо, след това го хвалиш за да унизиш друго и след това пак го плюеш. :1000(29): Голям обективност, голяма... 

 

 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Смешно е да ме наричаш необективен, след като ти си такъв и знаем как се нагаждаш според ситуацията и как извърташ и манипулираш всичко... Знаем. Знаем също, че те бива да говориш празни приказки и да правиш жалки опити да се измъкнеш от казаното към теб и в същото време да атакуваш другия и да му лепваш етикети и куп други глупости. Знаем и сме ги гледали тези манипулации. 

Както и очаквах за другите неща ще измислиш нещо да се измъкнеш както правиш винаги. За "Беден в сърцето" казах, че е флоп, а не че няма да е хит! И продължавам да съм на мнението, че песента е флоп за име като Преслава. Нали изкарвахте "Дай ми любов", "Просто шоу", "Маракеш" и другите флопове? Защо сега скучната песен на Пепа да е хит? Като с 300 зора ще направи 5/6 милиона гледания. "Мамиш" на Галин също се пускаше по дискотеките, но тук я заклеймихте като флоп, а когато песента на Пепа я сполетя същата съдба започнахте да твърдите, че е хит..  Смешно е, когато имате двойни стандарти.

И наричаш себе си обективен, когато плюеш нещо, след това го хвалиш за да унизиш друго и след това пак го плюеш. :1000(29): Голям обективност, голяма... 

 

С разликата, че до месец Пепа ще е минала гледанията, които “Мамиш” направи за повече от година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Olay каза:

Ох забравяте, че това й е хонорара сигурно за 3-4 часа. Изкарва ги за 2-3 участия. И да ги е платила, все едно никога не сте си купували дрехи на стойност 2 дневни надника от заплатата ви.

И аз това щях да напиша. 

Аз приемрно също съм ценител на дрехи и обувки и давам повече от колкото изкарвам, ако тръгнем да смятаме и мойте разходи и т. Н. Т. :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, retr0 каза:

То и на ядките в клипа не съм видял цената, но е факт, че са там за реклама. Не вярвам Галена сама да отделя такива пари за една рокля, а още по-малко вярвам, че Галин би ги отделил, така че... освен това не се приписвам към ничия група фенове, все ми е тая дали е скромна или не. От друга страна пък ако може да си позволи рокля за 8 хиляди евро - евала, парите на мъжа й ли са или на баща й, какво значение има? Явно разполага с тях, прави си кефа жената, живее си живота на макс, дай Боже всекиму... нито ги е крала, нито трябва да се чувства зле от факта, че ги има. 

Ядките в клипа са позиционирани с цел реклама. Вижда се марката. Ясно е, че са спонсори. То остана и цената да сложат в клипа. Може би аз не се изказах съвсем правилно. Може ли някой да оспори, че Галоша рекламира Самсунг Галакси Флип? Не. Защото в доста постове в инстаграм участват и в снимката, и в поста към снимката. Не виждаме обаче подобна тенденция при брандовете парцалки. Ако ги рекламираше, щеше да ги спомене най малко като бранд. Някъде в клипа става ли ясно коя рокля чий бранд е? Не. От там всички предположения, че е с цел реклама отпадат. 

Никой не е казал, че трябва да се чувства виновна или гузна, че може да си ги позволи. Въпроса е, че една чаат от феновете и обясняват, че изкарва повече от колкото влага, а реално само дрехите и от един клип струват повече от колкото изкарва с 3 участия седмично за поне няколко месеца. Просто няма смисъл да се спекулира и да се неглижира темата... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм,че диАРИА има толкова фенове тук,но предполагам,че е защото всички тръпнете за Егоист и се опитвате да си начешете крастата с това Андреа wannabe. Поздравете се с този хит!

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, penakavalli каза:

Естествено, че не е скромна. Но ако купуваше всичко, което носи по клиповете, то тогава защо носи много малка част от тези дрехи по участия? От 100 жиовта например носи роклята от сцените в клуба, от Ламборгини носи тоалета, с който се въргаля по колата. Отделно 2017-та, когато изелзе TheBoss, се беше писало (даже май Добри го беше казал), че онова огромно яке на Филип Плейн е наето. Според мен със сигурност не запазва всичко от клиповете, в инстаграм има един профил, от който качват цените на тоалетите и, и става въпрос за доста големи суми.

Яница пък носи по участия всичко, което мъкне по клиповете. Роклята от Твоето Ферари и от последния концерт не е спряла да я носи, сигурно чака да я израсте. 

Възможно е да има и такива дрехи... Няма как да знаем. Но все пак не всички дрехи от клипове са подходящи за участия. Някои са твърде изчанчени. 

Ако се наемаха за клипове, мисля, че повече чалгаджийки щяха да си угаждат с табели за клиповете, а не само държанките на милионерите. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Starboy каза:

Каквото и да си говорорим, всичко може да се обобщи с една дума – карма. Всички се подиграваха на клетата Преси, че от 500К паднала на 300, а сега Галена, след толкова силна песен и мегахит като '100 живота', пуска песен в канал различен от Планета и то с име, което принципно също мачка с гледания, ще имат същите гледания... 

Абсолютно.. Да не забраваме,че Преси си направи сама гледанията.. а тук говорим за двамата уж лидери в два жанра. Ето това се нарича флоп за мен.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, retr0 каза:

Дано същата съдба не я сполети и горката Ари когато пусне следващата си бомба. Но пък ние не сме се подигравали на никого, така че би трябвало нея лоша карма да не я застига!

За Ариа 300ка премиерно ще са сбъднат сън, впредвид това, че сама и 2 милиона не минава. Добре, че извън Рама е кръгла нула като популярност. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 1
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pechenko каза:

Смешно е да ме наричаш необективен, след като ти си такъв и знаем как се нагаждаш според ситуацията и как извърташ и манипулираш всичко... Знаем. Знаем също, че те бива да говориш празни приказки и да правиш жалки опити да се измъкнеш от казаното към теб и в същото време да атакуваш другия и да му лепваш етикети и куп други глупости. Знаем и сме ги гледали тези манипулации. Сега когато Пресовите намаляха и започна да хвалиш Галена, защото знаеш на къде отиват нещата.

Както и очаквах за другите неща ще измислиш нещо да се измъкнеш както правиш винаги. За "Беден в сърцето" казах, че е флоп, а не че няма да е хит! И продължавам да съм на мнението, че песента е флоп за име като Преслава. Нали изкарвахте "Дай ми любов", "Просто шоу", "Маракеш" и другите флопове? Защо сега скучната песен на Пепа да е хит? Като с 300 зора ще направи 5/6 милиона гледания. "Мамиш" на Галин също се пускаше по дискотеките, но тук я заклеймихте като флоп, а когато песента на Пепа я сполетя същата съдба започнахте да твърдите, че е хит..  Смешно е, когато имате двойни стандарти.

 

И наричаш себе си обективен, когато плюеш нещо, след това го хвалиш за да унизиш друго и след това пак го плюеш. :1000(29): Голям обективност, голяма... 

 

 

Миличко, говори от свое име, а не от името на група от потребители. Така мнението ти не става нито по тежко, нито по значимо. Кои сте вие. Ти и? 😀 

Хваля проекти на Галена, защото са топ и ме кефят. Това, че Галена ме дразни в много отношения, не се е променило. И щото ми е комплексарка в много отношения, не трябва да харесвам нищо нейно ли. Както ти правиш с Преса. Каквото и да извади, винаги ще я плюеш. За Пиян какви глупости бълваше,че е поредната ганевска еднодневка, а за 100 живота, правена по същия калъп, се плюнчиш от кеф... 

Да, по обективен съм от теб и това, че се случва нещо, което да не ме е кефило, с времето да ми хареса или да призная успеха му, не ме прави лицемер, а много по достоен от теб. Гив ми лов е флоп, но е жестока песен. Просто шоу може да съм я наричал флоп, но към днешна дата не бих я определил като провал. Нито като мега хит де. 

На Преслава може да не е в топ 3 по хитове, но щом е направила 5 милиона за месец и е топ по всички други платформи, за какъв провал или флоп може да говорим? 

На теб ако смисъла в живота  се състои да нахраниш и нахейтиш Преса и да култивираш Галена или друга, за мен не е, и поведението ти  е незряло. Не ме съди по кеитериите за себе си. Слушай си чалгата и по малко контакти с мен. Не си позволявай да ми слагаш етикети. Не забравяй, че си модератор и като такъв си длъжен да тушираш напрежението, а не да създаваш такова, както много често взе да си позволяваш. Да не те сполети съдбата на Стела😏

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...