Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Krislena каза:

Грозотия

Взела главата на Исмералда и роклята на Екстра Нина, и вече мисли, че убавица станала. Да, ама не!

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ''Беден в сърцето'' не прави гледанията на ''Сто живота'' или ''Проблем'' не означава, че е провал както едва ли не се изкарва тук. В началото повечето прогнозирахме, че много бързо ще пропадне, но месец след премиерата песента още прави над 80к в Youtube и повтарям - силни премиери не успяват да я детронират в Споти или другите музикални платформи. Да, очакванията към нея сигурно бяха 7 милиона за месец и т.н., но не винаги се получава. Уви, това не означава, че песента и е слаба или провал и лично според мен е много по-успешна от квартета или ''Просто секс'', която гръмна много силно, но към днешна дата прави двойно по-малко гледания от Петя Колева.

преди 7 минути, Гальо каза:

Този хит е минал 1,2млн, но Десита ги пребори и в Ютуб, и в Епъл Мюзик

Десита изкърти. Песента още няма милион а вече гони 35 хиляди лайка. Коментарите също са супер позитивни. Изненадващо и Меди с най-слабата си песен кърти с гледания. Да видим дали ще ги задържи. Анелия най-сетне се завърна, но да видим дали самостоятелно ще гръмне след време. С Денис и Райна ще изкърти, то е ясно.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Krislena каза:

Галин 2 ?  :mf_surrender:

 

 

Жалко, че на живо няма нищо общо с профила си в инстаграм. Тук прилича на циганска версия на Галин. Вече е нещо нормално обработката на снимки, но те с Андреа тотално се оливат. Идеята е да покриеш някои неща, които по една или друга причина са там и не харесваш и да барнеш цветовете, а не тотално да промениш излъчването си и да си неразпознаваем за хората, които не са те виждали на живо.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте завишили критерия за гледания. Ако една песен не направи 20 милиона за 1 месец я пишете флоп, а реално направила ли е над 3-4 милиона за месец си е хит отвсякъде, вече ако е мегахит прави повече и повече. На Преслава песента си е хит по всеки един параграф според мен. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Жалко, че на живо няма нищо общо с профила си в инстаграм. Тук прилича на циганска версия на Галин. Вече е нещо нормално обработката на снимки, но те с Андреа тотално се оливат. Идеята е да покриеш някои неща, които по една или друга причина са там и не харесваш и да барнеш цветовете, а не тотално да промениш излъчването си и да си неразпознаваем за хората, които не са те виждали на живо.

Абсолютно.. само на мен ли ми е толкова противен Емрах.. 😬 Теофиков също ми е неприятен мангал,но е една идея по-добре от този...

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Много сте завишили критерия за гледания. Ако една песен не направи 20 милиона за 1 месец я пишете флоп, а реално направила ли е над 3-4 милиона за месец си е хит отвсякъде, вече ако е мегахит прави повече и повече. На Преслава песента си е хит отвсякъде според мен. 

По-скоро Преслава миналото лято много вдигна летвата с "Пиян", отделно със силния албум след това и сякаш всички имаха прекалено големи очаквания и тази песен дойде слаба на този фон. Лично аз я харесвам и съм доволен, песента се слуша и е готина. Не е от най-големите й хитове, но да се каже, че е флоп е абсурдно.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Много сте завишили критерия за гледания. Ако една песен не направи 20 милиона за 1 месец я пишете флоп, а реално направила ли е над 3-4 милиона за месец си е хит отвсякъде, вече ако е мегахит прави повече и повече. На Преслава песента си е хит отвсякъде според мен. 

Хит е песента на Прес.. пуска се навсякъде по няколко пъти на вечер, хората се кефят, само тука се изкарва провал. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Много сте завишили критерия за гледания. Ако една песен не направи 20 милиона за 1 месец я пишете флоп, а реално направила ли е над 3-4 милиона за месец си е хит отвсякъде, вече ако е мегахит прави повече и повече. На Преслава песента си е хит отвсякъде според мен. 

името прави гледания,а не песента.. 'Беден'дори не влиза в топ 10.

100 живота

Проблем

Той

Просто Секс

Не се отказват

Последната цигара

Джпс-а

24/7

Милион

+

предстоящи премиери

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава имат най-развитите профили в спотифай и дори да пуснат флопове, те ще имат стриймове равни на другите хитове.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.06.2020 г. от 16:18, Willy каза:

Месец от премиерата:

Гледания: 6,916,680

Лайкове: 73,548

Дислайкове: 2031

Коментари: 2051

Пайнерски рекорд за месец и първата българска песен била на първо място в класациите на всички топ стрийминг платформи - Youtube, Spotify, Apple music, Deezer.

Допълнителни слушания:

Youtube topic: 320k

Spotify: 186k

Facebook: общо около милион

 

 

преди 2 часа , Slavi каза:

Проблем завършва първия месец с 7,4 милиона. 

Някой помни ли за 100 живота? 

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Гальо каза:

Този хит е минал 1,2млн, но Десита ги пребори и в Ютуб, и в Епъл Мюзик

За Трендинга ли говориш, че ги е преборил? Не мисля, че това е фактор, пък и Милион си поседя на върха. 

Десита е на първо място заради лайковете, но проектът е за 1-2 слушания, хит няма да е.

В Спотифай "Милион" си е в топ 50 (на 10 място), Десита още няма хиляда слушания. Като цяло за мен е излишно да се сравняват двата проекта, нямат нищо общо. Освен това в края на годината "Милион" ще го броим в хитовете на годината, а на Какво? песента ще мине и замине (: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

За Трендинга ли говориш, че ги е преборил? Не мисля, че това е фактор, пък и Милион си поседя на върха. 

Десита е на първо място заради лайковете, но проектът е за 1-2 слушания, хит няма да е.

В Спотифай "Милион" си е в топ 50 (на 10 място), Десита още няма хиляда слушания. Като цяло за мен е излишно да се сравняват двата проекта, нямат нищо общо. Освен това, че в края на годината "Милион" ще го броим в хитовете на годината, а на Какво? песента ще мине и замине 🙂

Вече е под 200к и Милиона и то в силен ден. И двете песни ще минат и заминат още след първия си месец.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Вече е под 200к и Милиона и то в силен ден. И двете песни ще минат и заминат още след първия си месец.

Не мисля, че Ютуб и дневните гледания са единствения фактор :flowers:Гледанията при 8 премиери за 7 дни не знам как се очаква да са високи.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

Дискотечен хит на годината 2020?

 

Жесток хит. Много надъхва. Категорично след Проблем и 100 живота. Хората откачат направо. 

преди 1 час, Сашо каза:

Баси яката мацка! 

 

Жестока е. Преди беше вещица, а сега гласно маце. 

преди 2 часа , Гальо каза:

На Преслава е доста по-голям хит от квартета, Просто секс и Той, дори от Гпс. Не знам къде ги смятате тези летни хитове :D Галин реално затова пуска още песни, и на Лидия, и на Десита. А квартета как го реши, наистина не мога да преценя.

Единствено 100 живота и Проблем са категорично по-големи хитове. Дори Проблем не можа да мине Преслава нито в Спотифай, нито в Епъл Мюзик

Не мисля, че е по голям хит. Може би е на нивото на Просто секс и квартета. Той ако беше на познато име вече да гонеше 6-7 милиона. Ако Преса я пееше щеше да е претендент на хит на годината дори. Доста повече се харесва от Беден в сърцето. Но да кажем, че и на Преса е в дъното на топ 5. Все забравям, че е издала нещо... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Преди малко я чух за първи път и много ми харесва. Защо е флопнала, интересна е? 

 

Защото подобно на теб и много други не са си я пуснали. Аз също не и бях дал шанс. 

преди 1 час, Gadinata каза:

Жалко, че на живо няма нищо общо с профила си в инстаграм. Тук прилича на циганска версия на Галин. Вече е нещо нормално обработката на снимки, но те с Андреа тотално се оливат. Идеята е да покриеш някои неща, които по една или друга причина са там и не харесваш и да барнеш цветовете, а не тотално да промениш излъчването си и да си неразпознаваем за хората, които не са те виждали на живо.

Не са само те. И Галена е така. Не чак като Андреа, но все пак перфектния вид от инста съвсем не се покрива от снимки по участия... 

преди 42 минути, Роско каза:

Някой да е ходил на участие на Фики?

Май няма участия, щото си е рязал носа. 

  • Like 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз не ходя на чалготеки, те са за простолюдието. Но бях на парти тези дни и това се пусна от уж некъф БиДжи топ диджей:

1. Баба Кама - Луда по тебе
2. Дуда - Той
3. Преслава - Пиян, Изтрезняваш ли, новата
4. Галена - 100 живота / Добре ли си
5. Деси Слава - Бели нощи, мъжете всичко искат, моето зайче, нещо устните ми със очи...
6. Проблем
7. некви бели бели нощи по 3 пъти

И още куп неща, но тва запомних. 

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Преди малко я чух за първи път и много ми харесва. Защо е флопнала, интересна е? 

 

Защото излезе когато гърмяха Феноменален, Грешка беше, Яко ми е, Въртележката, Мило мое, Името ти...

Кой ще си пусне дует в който няма да разбере половиния текст, имайки тези хитове. Аз си я слушах, готина е!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...