Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Че и "100 живота" не е хита на годината и съм обективен. Песента не става, това е.

Проблем, 100 живота и Джале са основните претенденти за хитовете на годината. 

100 живота и Пиян за теб могат да не стават, но масата ги е оценила. Това, че не стават е субективно за теб. 

Миналата година така се омаловажаваха Акула и Тръгвай си. С подобни практики само се доказва, че няма категорични и дълготрайни хитове. Няма песен, която да не бъде оспорена... 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dan!el каза:

В интерес на истината, това въобще не е така. Може да се направи кавър и на песен, която въобще не е станала хит, но даден изпълнител хареса като музика и иска да направи свой вариант.

Както беше със Зле разпределени. Сандра Африка — Е па нећу беше огромен хит в Сърбия, а доколкото разбрах Зле разпределени не беше хит в България. 

  • Like 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да? Не знам. Може и да имат купени семпли, но сръбските кавъри са 1:1 с версиите на Галена. Така както и "Пак ли" си има албански оригинал, но е малко по-различен и само в изпяването има прилики, а Вики беше копирала версията на Галена.

Е то такавс е практиката с песните на Кости. Правят се 1:1. Диджея също имаше някаква първоначална версия, но после Галя я направи пи модерна и ако не се лъжа се водеше ремикс. 

А тая Вики е изпонаправила половината дискогряфия ба Галош. Жалкарка... Ето тя вече може и да е отрязана за дует🤣

Не знаех, че Пак ли е кавър. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Сандра Африка колко кавъра направи през последните години ама хич не виждам да сте писали че са още актуални песните на Андреа от периода 2010-2013. Слађа Алегро направи кавър и на На дявола жената на Джулия, и за нея не съм чул да е била хитът на годината.  

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

 

А тая Вики е изпонаправила половината дискогряфия ба Галош. Жалкарка... Ето тя вече може и да е отрязана за дует🤣

 

Вики е толкова жалка, че копираше и клиповете и текстовете.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

Както беше със Зле разпределени. Сандра Африка — Е па нећу беше огромен хит в Сърбия, а доколкото разбрах Зле разпределени не беше хит в България. 

По онова врвме всичко на Преса се въртеше. Беше среден хит. Така и не пусна клип, който щеше да прави уж. Може би щеше да е още по испешна. 

 

А тая Сандра Африка си направи кариерата на гърба на бг песни... Мизерница

Песните на Андреа от пиковия и период и до ден днешен събират адски много гледания. Хем по колко пъти се триха. Нито Преса, нито Галена, нито Джена могат да се похвалят съ същото. Който оспорва приноса и статута на Андреа от онзи период, просто не знае къде се намира

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Абе от последните хитове на Преслава защо никой не е кавърдисал нещо ? :laughing::bn:

 Ми щот се правят кавъри именно на хитове, не на някви песни дето и тя не държи да пее по кръчмотеките. 

преди 36 минути, Willy каза:

Правят се кавъри само на огромни хитове. Освен Пиян, не виждам какво друго има да й кавърдисят.

Ми и тва не става, щот ша им излезе през носа да си платят правата на световен хит от реклама на немски кабелен оператор :) Пък и можат сами да разгледат дискографията на Мат Саймънс и да си харесат нещо друго за кавърдисване. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

 

Доста дълго се водеше уж авторска на Кастрати... 

А тая Естрефи не знаех че пее от толкова време. Сега се прави на модерна. Сестри ли са с Ера Истрефи? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.07.2020 г. от 15:30, penakavalli каза:

Понеже не ми се занимаваше да търся оригиналното видео, гледай от 25-тата секунда.

 

Затова си има причина. Има предистория преди това от концерта на Пайнер. 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Доста дълго се водеше уж авторска на Кастрати... 

А тая Естрефи не знаех че пее от толкова време. Сега се прави на модерна. Сестри ли са с Ера Истрефи? 

Да, сестри са и е по-успешна от Ера. 

По-кръчмарски кавър на Пак ли.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

 Ми щот се правят кавъри именно на хитове, не на някви песни дето и тя не държи да пее по кръчмотеките. 

Ми и тва не става, щот ша им излезе през носа да си платят правата на световен хит от реклама на немски кабелен оператор :) Пък и можат сами да разгледат дискографията на Мат Саймънс и да си харесат нещо друго за кавърдисване. 

 

 

Освен баналнно, вече е и досадно. Научи се кскво означава кавър и тогава коментирай, че ме раЗмиваш! 

3 секунди пррилика в началото набаранжимента и нищо общо като музика, че да говорим за кавър. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Да, сестри са и е по-успешна от Ера. 

По-кръчмарски кавър на Пак ли.

Ера само с Бонбон я праща на село. Говорим за световен хит i популярност😜

Изобщо виж им гледанията:

Screenshot_20200724_134131_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20200724_134150_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Мара си беше си взела собствена стая отзад да я гримират, и Теда беше влезнала. И отговора бил: Айде да те помоля да изчезнеш от тук веднага, другият път ако имаш пари си наеми и ти. 

Та от там много не се обичат и затва я храни. 

Това е толкова злобно и savage в същото време. Скандална кралица!!

  • Haha 5
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Мара си беше си взела собствена стая отзад да я гримират, и Теда беше влезнала. И отговора бил: Айде да те помоля да изчезнеш от тук веднага, другият път ако имаш пари си наеми и ти. 

Та от там много не се обичат и затва я храни. 

Теда Алиекспресова си е заслужила унижението. Нека Ари да я върне малко на земята. ☺️

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Преспокойно могат да се кавърдисат и Не се изтриваш и Да гори, но всъщност масова практика е да се кавърират и по неизвестни парчета. Така Камелия от една слабо популярна песен на Пеги Зина направи един от най големите си хитове по миналата година. 

Много мегахитове нямат кавъри - Мотел, В твоите очи, Пей сърце, МСМ. 

Самата “Пей , сърце” си е кавър на Джансевер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...