Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, retr0 каза:

Тотален хит! Теофиков пак направи фурор, а Анелия рестартира кариерата си с тази песен, дано не пропилее новият си шанс. 🔝🔝🔝

 

Какъв хит? Те Флопнаха .. Хитът е при Десита

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Krislena каза:

Какъв хит? Те Флопнаха .. Хитът е при Десита

Ти чуваш ли се? Това ще е един от хитовете на годината, отдавна не беше излизала песен която толкова да се харесва и на НЕчалгари. Нито съм фен на Теофиков нито на Анелия, изобщо не ме интересува по принцип да ги изкарвам някакви хитови, просто наблюдения изказвам. Аз лично забелязвам фурор по тая песен, какъвто по друга скоро не съм виждал... 

Десита прави два, три милиона гледания и самата тя забравя, че е имала такава песен дори. Хващаме ли се на бас? 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Галка току-що е писала, че премиерата ще е само в канала на Криско.

Криско цяла седмица спами, а Галена дали ще качи и снимка в инста. Ужас!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Криско цяла седмица спами, а Галена дали ще качи и снимка в инста. Ужас!

Май песента е по негова инициатива, Галена демонстрира звездеене. Имам чувстовто, че Ашли е направила дует с нея и от мерак постоянно го обявява, а Галка от няма й как си приема тага в сторитата й за песента и толкова. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско отговори на стори,че той е поканил Галена за дуета. Надявам се песента да е силна, защото и аз съм леко песимистична, особено като Галена не промотира особено. 

  • Like 5
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Май песента е по негова инициатива, Галена демонстрира звездеене. Имам чувстовто, че Ашли е направила дует с нея и от мерак постоянно го обявява, а Галка от няма й как си приема тага в сторитата й за песента и толкова. 

Звезденее си. Спря да отговаря на коментарите на звездите. Не сподели и за песента на Меди, а той я беше писал и в описанието в ютуб и в поста в инста. Сега и това с дуета.

Химна й!

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Живей - Kraljica

Toве  е най-абсурдния кавър дето са направили Алегро бенд щoто самата песен "Живей" e копие и като текст и като музика 1:1 с песента Kraljica на Сека (и то от най-успешния и' албум) и те взимат и слагат също заглавие. :1000(10):

Иначе ето ги DJ ме издаде и Много ми отиваш

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-принцип очаквам тотал хит от Галя и Криско,а дефакто като очаквам много не се случва нищо.А,щом като очаквам много,и не се случва нищо,това значи ще не е нещо фамозно! 😀😁

Не ме интересува дали сте ме разбрали!

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, retr0 каза:

Ти чуваш ли се? Това ще е един от хитовете на годината, отдавна не беше излизала песен която толкова да се харесва и на НЕчалгари. Нито съм фен на Теофиков нито на Анелия, изобщо не ме интересува по принцип да ги изкарвам някакви хитови, просто наблюдения изказвам. Аз лично забелязвам фурор по тая песен, какъвто по друга скоро не съм виждал... 

Десита прави два, три милиона гледания и самата тя забравя, че е имала такава песен дори. Хващаме ли се на бас? 

Песента на Деси вече има повече лайквания

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Турнето на Малката  в Ню Йорк се отменя.

 

Хич не й върви на тази, да вземе вече да порасне и да стане Големата, може и да има успех. 

  • Haha 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди 7 часа:

преди 7 часа , Slavi каза:

 

Иначе Даймънд много се надъхаха, но нищо от последните 3 песни няма да го бъде. Може би квартета излезе най успешен, въпреки че е мега тъпнята. 

Аз, няколко часа по късно, слушайки квартета:

dd1f323f313cf721f8fd2a2857116059.gif

@Willy, Коя е най изменната чалга лицемерка сега? 😂

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...