Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Krislena каза:

Какъв плейбек??

 

80% пее наживо момичето

Не чуваш ли на сторита, че е на плейбек? 

преди 4 часа , El Gato каза:

Пикпук (ютубъра) щял да бъде ново лице на Алфа мюзик. Бил е 8 месеца там, като е щял да има песен с Галин, Лидия, но нещата не се получили :D 
- отговарял е на въпроси в инстаграм.

Чак ме е яд. Обожавам Пикпул и заслужава да дръпне напред... Окончателно ли няма да е в Алфа? 

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Независимо моето мнение за тях, а то е защото са точно като Галин. Проблема не е ,че го клатят за пари. Проблема е, че е долен и гнусен като човек. По- рано го защитавахте тук, защото го играеше скромно, но сега го виждате какъв е. 

Отделно е страшен интригант, но не като чалга звездите, а той прави интриги за спорта. Ей така да им е гадно на обикновените хора, което в моите очи е единствения му плюс, но като цяло показва какъв човек е. 

За финал ще ви кажа, че когато са записвали дуета с Деси Слава, тя е ревала заради него, защото е и страшен простак и  обича да се изказва като последна институция

Че то Деса за кво ли не реве. Не е трудно да я разплачеш. Раькажи малко повече... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Аз преди 7 часа:

Аз, няколко часа по късно, слушайки квартета:

dd1f323f313cf721f8fd2a2857116059.gif

@Willy, Коя е най изменната чалга лицемерка сега? 😂

Sorry not sorry но и аз се смях на този квартет и няколко дни по-късно бях "ВСИИЧкооо гаднооо отминава..."

  • Like 1
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Правят се кавъри само на огромни хитове. Освен Пиян, не виждам какво друго има да й кавърдисят.

Като Завиждайте или На дявола жената ли?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Slavi каза:

Аз преди 7 часа:

Аз, няколко часа по късно, слушайки квартета:

dd1f323f313cf721f8fd2a2857116059.gif

@Willy, Коя е най изменната чалга лицемерка сега? 😂

Аз. Оплюх Феноменален и след 2 месеца ми стана любимата песен! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Аз. Оплюх Феноменален и след 2 месеца ми стана любимата песен! 

И Малката плю и я номерира като Коя еди си кой номер, а сега гледам точиш лиги 🤤 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Sorry not sorry но и аз се смях на този квартет и няколко дни по-късно бях "ВСИИЧкооо гаднооо отминава..."

Куплетите са мега зарибяващи. Текста само на места е калпав... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И Малката плю и я номерира като Коя еди си кой номер, а сега гледам точиш лиги 🤤 

Кога съм я плюл, не помня? Не ме занимавай веднага ми стана любима! Гръм също. Друго май не й харесвам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Кога съм я плюл, не помня? Не ме занимавай веднага ми стана любима! Гръм също. Друго май не й харесвам. 

Чалга феновете сме по изменчиви лицемерки и от самите чалгаджийки 😁

Иначе ми се е случвало и обратното. Да похваля някой трак, да го защитавам със зъби и нокти, а дори да не мога да го запея и да не си го пусна втори път😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За фенско лицемерие ли ще си говорим? Аз се скъсах да плюя Ариа, а един неин отговор към Дъртата Вириндия ме накара да обърна палачинката. Е, и тупалките "Живее ми се" и "Късай". Искам трио Андреа, Ариа и Гергана - състезание "Коя мяучи най-силно?" :D 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

За фенско лицемерие ли ще си говорим? Аз се скъсах да плюя Ариа, а един неин отговор към Дъртата Вириндия ме накара да обърна палачинката. Е, и тупалките "Живее ми се" и "Късай". Искам трио Андреа, Ариа и Гергана - състезание "Коя мяучи най-силно?" :D 

Аз мразех първите две песни на Ариа и й се подигравах, въпреки че имам клипче как играя кючеци на Кралица. Но с Класа ме спечели като фен голЕм.

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Аз така направих с този модерен кючек. :ba:

 

На мен ми хареса от първо слушане, но с времето ми ставаше все по-любима. И все още не ми е омръзнала. Не се сещам за по-достойна конкуренция на

 

  • Wow 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

На мен ми хареса от първо слушане, но с времето ми ставаше все по-любима. И все още не ми е омръзнала. Не се сещам за по-достойна конкуренция на

 

И ние си имам една Клеа - Вале Гълъбица, виж каква видео продукция предлага. :1000(29):

 

  • Haha 3
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Alter Ego каза:

И ние си имам една Клеа - Вале Гълъбица, виж каква видео продукция предлага. :1000(29):

 

Или си въобразявам, или визуално също имат някаква прилика XD

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Но пък Тарантула ще бъде част от саундтрака на третата част на Спайдърмен догодина. 

По непотвърден засега слух, който ми беше докладван посредсвтом пощенски прилеп powered by 5G, Малката била кастната като Корубана в предстоящия сериал по Властелина на пръстените. 

Аз съм направо потрес. Имаме толкова по-подходящи певачки за пробив в Холидвуд, а накрая ква стана. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Звезденее си. Спря да отговаря на коментарите на звездите. Не сподели и за песента на Меди, а той я беше писал и в описанието в ютуб и в поста в инста. Сега и това с дуета.

Тя дори не следи Меди в Инстаграм. :D 

  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...