Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам, аз не ходя на чалготеки, те са за простолюдието. Но бях на парти тези дни и това се пусна от уж некъф БиДжи топ диджей:

1. Баба Кама - Луда по тебе
2. Дуда - Той
3. Преслава - Пиян, Изтрезняваш ли, новата
4. Галена - 100 живота / Добре ли си
5. Деси Слава - Бели нощи, мъжете всичко искат, моето зайче, нещо устните ми със очи...
6. Проблем
7. некви бели бели нощи по 3 пъти

И още куп неща, но тва запомних. 

Баба ти Деса да не му е правила орална любов, че я е пръснал от въртене. Иначе да си Кама и Деса е лукс. Старите им хитове могат да ги хранят цял живот, а хранят дори и колежките им. 

Бели нощи е най големия поп/рап хит за последната година. Новата на Деми и Били Хлапето също отива натам. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Баба ти Деса да не му е правила орална любов, че я е пръснал от въртене. Иначе да си Кама и Деса е лукс. Старите им хитове могат да ги хранят цял живот, а хранят дори и колежките им. 

Бели нощи е най големия поп/рап хит за последната година. Новата на Деми и Били Хлапето също отива натам. 

Не пуснаха Ивана, което ме шокира. Айде за Глория знаем, че не я харесват много. Но Деса е с най - много песни, последната не знам как се казва. Пробвах да я намеря, ама не й знам текста. 

Само да кажа, на Преса песента е мегахит. Колкото на Галена точно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не пуснаха Ивана, което ме шокира. Айде за Глория знаем, че не я харесват много. Но Деса е с най - много песни, последната не знам как се казва. Пробвах да я намеря, ама не й знам текста. 

Само да кажа, на Преса песента е мегахит. Колкото на Галена точно. 

Невъзможно е да спрем да не е? 

https://youtu.be/uwPR_mZ8cw0

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

2ч. до Неудобни въпроси 2!

Много по-яка е. Вече не помня много текста, защото я чух веднъж вчера, но изпаднах в истерия. Брутална е! Обожавам такива песни.🥰 Никакви "Неудобни въпроси". 😂

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Много по-яка е. Вече не помня много текста, защото я чух веднъж вчера, но изпаднах в истерия. Брутална е! Обожавам такива песни.🥰 Никакви "Неудобни въпроси". 😂

Значи, да очакваме флоп? 🤭

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ми е ден на открития. Освен "филми бол и сърца на сол", за пръв път чух оригинала на "Проба-грешка" и - не ме съдете - "Грешка беше" на Десислава. Мислех си, че е някаква кахърна блудкава балада, явно съм чула първата минута навремето и не съм стигнала до припева. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Вече е под 200к и Милиона и то в силен ден. И двете песни ще минат и заминат още след първия си месец.

Според мен ще имат съдбата на Ферарито на Яница и Къде си на Диона. Тоест средни хитове. А това за Десита си е сериозно и самостиятелно посъитожение, тоест крачка на горе, а Денис и Анелия по скоро крачка надолу

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не съм я спрял от вчера. Страшна зарибявка!

 

Точно я слушах и исках да пиша колко много ме кефи :ba: Дано не стане като с "Не си прави труда", която слушах нон-стоп точно 3 дни. И оттогава сигурно 3 пъти съм си я пуснала :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Днес ми е ден на открития. Освен "филми бол и сърца на сол", за пръв път чух оригинала на "Проба-грешка" и - не ме съдете - "Грешка беше" на Десислава. Мислех си, че е някаква кахърна блудкава балада, явно съм чула първата минута навремето и не съм стигнала до припева. :D 

Искаш да кажеш Вторник беше? 

Истински нож в гърба от бивша фенка на Деса😂

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Щом си я чул, ще излезе ли и в офишъла или просто вие я качвате в другите платформи?

Излиза си само в канала на Криско. Просто при нас се правеха цветовите корекции на клипа и затова я чух. Дотам. До това се изчерпва намесата на Пайнер.😀 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Точно я слушах и исках да пиша колко много ме кефи :ba: Дано не стане като с "Не си прави труда", която слушах нон-стоп точно 3 дни. И оттогава сигурно 3 пъти съм си я пуснала :D 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, че си енциклопедия!

 

В топ 3 ми е от ритмичните бързи песни на Деса. Брилянтно изпяване. Много сексуални куплети и брутален припев

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Според мен ще имат съдбата на Ферарито на Яница и Къде си на Диона. Тоест средни хитове. А това за Десита си е сериозно и самостиятелно посъитожение, тоест крачка на горе, а Денис и Анелия по скоро крачка надолу

Май забравяш поредицата проекти на Анелия, зад които застава с името и присъствието си. Дуета с Теофиков е крачка нагоре и за нея или по-скоро задържане на нивото от Гъзарка. 2 години без ОГРОМЕН хит...

Screenshot-20200725-142709-You-Tube.jpg

  • Like 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Искаш да кажеш Вторник беше? 

Истински нож в гърба от бивша фенка на Деса😂

Естествено, че Вторник беше :roll1: 

Истината е, че единственият изпълнител с богата дискография, на когото съм слушала всичките песни, е Преслава. Доскоро беше и Андреа, но напоследък новите й въобще не ги пускам. Даже на Галин има една, която не съм слушала - не е "Куката", колкото и да ми се иска. 

преди 2 минути, -A. каза:

 

Точно се сетих за нея покрай тази на Джордан и се замислих колко по-яка е чалгата в момента, отколкото тогава. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Излиза си само в канала на Криско. Просто при нас се правеха цветовите корекции на клипа и затова я чух. Дотам. До това се изчерпва намесата на Пайнер.😀 

Щом ще излиза в канала на Криско, значи най-вероятно ще е в стила на неговите бози, но това ще разберем по-късно днес. Не очаквам маанета и мазнотии от тях двамата, но след "100 живота" Галена вдигна жестоко летвата и очакванията на всички са за качествено парче, а не боза от типа на "Вивалди". Дано да е една идея повече поп-фолк. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е по идея на Криско и едва ли би поканил най-голямото име в момента от фолка за дуетна половинка, ако имаше някакъв smash хит като Да или не, с който да мачка сам. Аз така си го обяснявам.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Роско каза:

Някой да е ходил на участие на Фики?

Аз, попаднах случайно. Твърде циганско ми е всичко при него - румънско, турско всичко пее. И твърде много от капките пя - Уморени крила и Джей Ло. Излагациика като цяло

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Май забравяш поредицата проекти на Анелия, зад които застава с името и присъствието си. Дуета с Теофиков е крачка нагоре и за нея или по-скоро задържане на нивото от Гъзарка. 2 години без ОГРОМЕН хит...

Screenshot-20200725-142709-You-Tube.jpg

Опитах се да се направя на приятно разсеян. 😂

преди 12 минути, Blueberry каза:

Естествено, че Вторник беше :roll1: 

Истината е, че единственият изпълнител с богата дискография, на когото съм слушала всичките песни, е Преслава. Доскоро беше и Андреа, но напоследък новите й въобще не ги пускам. Даже на Галин има една, която не съм слушала - не е "Куката", колкото и да ми се иска. 

Точно се сетих за нея покрай тази на Джордан и се замислих колко по-яка е чалгата в момента, отколкото тогава. 

Ами в интерес на истината Деса трябва като Емили да прави повече колаборации, за да задържи интереса върху себе си и от по младите. Доста хора опевидно не и дават шанс, щом и топ  песен като След 1000 жени не пожъна успеха за потенциала който имаше. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi айде бе напиши един изцяло положителен коментар за Десита. Пфф ... все намесваш и някой друг, а така не мога да ти реагирам на коментарите. 🙄

Поздрав! Милинката ми, знаех си още от Тексас плейс, че ще дойде и тоя момент, в който ще заблести. Принцеса. ❤

 

  • Haha 2
  • Love 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...