Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Alter Ego каза:

Знаеш ли че през 2012 гостуваше в Ами Джи Шоу и цялото време говореше на англииски господжата? :D

Не намирам гостуването в предаването, но ето плейбека. 

 

Куийн оф инглиш ленгуич! Знам само тоя плейбек, не знаех за цялото шоу, ще се опитам да го намеря

Обмислям да се преименувам на Фейзал и да сложа този звук като рингтон.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Куийн оф инглиш ленгуич! Знам само тоя плейбек, не знаех за цялото шоу, ще се опитам да го намеря

Не си спомням колко време и' отделиха, но знам че на английски говореше. 

Уж трябваше с Индира да имат дует, но уви. Идеята за дует е била песента "Лош герой".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Куийн оф инглиш ленгуич! Знам само тоя плейбек, не знаех за цялото шоу, ще се опитам да го намеря

Обмислям да се преименувам на Фейзал и да сложа този звук като рингтон.

Шефът ми се казва Фейсал и му го пратих оня ден - смени резко темата :D :D :D

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Аз имам чувството, че Цветелина Янева отново няма да ни е харчила парите напразно и нейната песен ще е най-яка. По-изпипани и безкомпромисни цялостни проекти никой друг в българския шоубизнес май не предлага. 

Чакай да го видим тоя Робов колко може да пее, че точно за тази част може Цуца да е направила компромис.😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пръсна, а последните колаборации между двата жанра постави поредната точка в иначе успешната последна ера на попа/rnb, просто в България не вирее друго, въпреки че нашите как ли не се изложиха, никой няма този интерес и гледания. Цура и Емилия трябва да са доста притеснени, ако дуетите им не са поне толкова силни колкото този и "Милион". А Преслава... Миналата година доминираше, а лятото направо си беше нейно, но за тази, ако не скандализира наистина с нещо скоро и няма скрит коз, ще е доста лошо.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение за Янева. Наистина тя е перфектна във всичко и не прави компромис. Коя изобщо е последната и слаба песен? Аз не се сещам - хит след хит

Ето това е летен брутален проект, но тогава тя ядеше много хейт и не се оцени достатъчно

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Аз имам чувството, че Цветелина Янева отново няма да ни е харчила парите напразно и нейната песен ще е най-яка. По-изпипани и безкомпромисни цялостни проекти никой друг в българския шоубизнес май не предлага. 

Галена и Малката пращат Цура в коша. Ариа почти също.

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

 

 

Хита!!! 

Хита който Криско прецака, качвайки в канал който няма нов клип повече от година. Май никъде не излиза клипа.

Само да не ми почнат с оправдания за слаба песен. Колкото и да е слаба трябваше да мачкат първоначално. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 8 минути, Сашо каза:

 

 

Хита!!! 

Стига бе хора! Наистина ли мислите, че това ще стане голям хит?! За мен това е нищо повече от една приятна песен. Абсолютно никакъв дискотечен заряд няма в нея. Ще се завърти по клубовете, заради имената, но дотам. На едно ниво е с песента на Деси с наденичките от 2016, като изключим клипа, който е топ. Може и да греша, но това е моето мнение.

Редактирано от Hurricane
  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Стига бе хора! Наистина ли мислите, че това ще стане хит?! За мен това е нищо повече от една приятна песен. Абсолютно никакъв дискотечен заряд няма в нея. Ще се завърти по клубовете, заради имената, но дотам. На едно ниво е с песента на Деси с наденичките от 2016, като изключим клипа, който е топ. Може и да греша, но това е моето мнение.

Изивнявай  на колко си? 

Дискотеките ли са ти критерия за хубава песен? Ако да- доста жалко за теб :)

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Изивнявай  на колко си? 

Дискотеките ли са ти критерия за хубава песен? Ако да- доста жалко за теб :)

Казах, че песента е приятна и свежа, но няма заряда, който трябва да има един голям хит. Иначе текста е смислен, всичко е добре, но музиката ми куца. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Казах, че песента е приятна и свежа, но няма заряда, който трябва да има един голям хит. Иначе текста е смислен, всичко е добре, но музиката ми куца. 

Каза, че няма дискотечен заряд, и че ще се върти заради имената. 

Иначе дискотечния заряд толкова лесно го вкарват с един  бийт, че стой и гледай какъв кючек ще направят от тая песен. 

За мене е по важно, че песента е нещо различно на фона на всичко в момента. Най-лесно му е на Криско да направи нещо, като Вивалди и да си подсигури нещата. Радвам се, че са си направили кефа с тая песен.  Много е добра. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Каза, че няма дискотечен заряд, и че ще се върти заради имената. 

Иначе дискотечния заряд толкова лесно го вкарват с един  бийт, че стой и гледай какъв кючек ще направят от тая песен. 

За мене е по важно, че песента е нещо различно на фона на всичко в момента. Най-лесно му е на Криско да направи нещо, като Вивалди и да си подсигури нещата. Радвам се, че са си направили кефа с тая песен.  Много е добра. 

Да, така е, не оспорвам, но няма да е такъв хит, какъвто се очакваше просто защото музиката и отчасти аранжимента бъркат нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

И аз нямам търпение за Янева. Наистина тя е перфектна във всичко и не прави компромис. Коя изобщо е последната и слаба песен? Аз не се сещам - хит след хит

Ето това е летен брутален проект, но тогава тя ядеше много хейт и не се оцени достатъчно

"Маракеш" е постничка, но там не е до старание.

На мен и тази не ми харесва:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Очевидно мнението ми е жегнало всички...

Ще се цитирам отново, защото повечето четат между редовете:

Цитат: "Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;)"

Мисълта ми е, че Галена не залага на нея за основен хит на лятото, защото си има хит и песента я прави за престиж. Ако е искала да има хит на лятото, щеше да направи топ парче като големите хитове на Криско.

Колкото до анонсирането... преди дни се коментираше, че не залагала много, защото почти нищо не поства за проекта. 

Защо не скочихте тогава? 

Смешно е да пишеш глупост след глупост. До 3 дни песента ще е гръмнала и тогава друга песен ще пееш. Всички знаем, че Галена дълго време бленуваше за подобен дует, но Криско не беше готов. Не била залагала... Акп искала да е хит, щяла да бъде. Галена е друг път е пускала неша, за които е смятала, че ще са тотални хитове, а в последствие не са били. Галена ако небе вярвала в успеха на песента, нямаше да си сложи името зад нея. И няма как да знаем дали има или няма намеса. 

Връща ти се за всичката жлъч, която сипеше по Преса и беден в сърцето. 

 

Иначе очевидно е, че брояча е забил. Според мен песента е силна и готина и ще гръмне до няколко дни. Нормално е да тръгне слабо в подобен канал, в който за пръв път се качва песен. От друга страна не разбирам защо не я пуснаха във Фейсинга или ПланетаОфишал и да играят на сигурно. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...