Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Победата на Фики ще е 100% заслужена. Много добро представяне на пореден път. И на Дара също, де.

Не ми хареса единствено, че гримьорите изобщо не се бяха постарали за другите, а него го бяха докарали почти 1:1. Външния вид често може за повлияе в подобно предаване.

Дано да вземе наистина да направи някакви песни в други жанрове, че такъв талант е срамота да се пропилява за такива като Бум, Въртолета, Да вдигнем шум и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

Защо толкова мразиш Сторарови? Интересно ми е от къде идва тази омраза и ненавист към тях.. ?!?

То е ясно.

преди 9 минути, Fast каза:

Не мразя самите тях като хора, а системните им манипулации. Никога не са играли честно.

Защо не мразиш Преса тогава? Има някакъв по-личен момент тука! Изплюй камъчето!

преди 16 минути, Blueberry каза:

Потърсих аз из дебрите на Рама и @foxy_vd казва, че Орнела се е оженила малко след старта на кариерата си за син на някакъв цигански баровец и са имали епична сватба с розов кадилак. Вярвам в това повече, отколкото във версията за чистачката! И друг потребител споменава, че Азис й е съсипал кариерата, което не е изключено, защото са били в една компания.

Фокса казва и че е циганка, макар да не ми прилича на мен на такава...

Помня, че имаше легенди как е била заплашвана на Бонсови поляни или някъде на Витоша и си прекратила кариерата набързо. 

  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

Дано да вземе наистина да направи някакви песни в други жанрове, че такъв талант е срамота да се пропилява за такива като Бум, Въртолета, Да вдигнем шум и т.н.

Дай, боже, да пусне Вертолета 2! Искам албум с Малките Кристалчета, дуети с Хабиби, Севджан, Гюлбахар и Фатма Ширин! ❤️ 

  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато Фики към днешна дата е с най-доброто представяне в Капките. На всички други чалга изпълнители имаше по 1-2 образа дето получаваха доста хейт в социалните мрежи. Фики дори със супер слаби образи получаваше суперлативи от публиката. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

Фики заслужава, но изобщо не вярвам, че той ще спечели. Ще побутнат Дара заради други причини.

Подобно на Деси Слава и Михаела преди време.

Фики цялостностно в сезона се представи една степен по-добре от Деси. А и при него го има този фактор, че възможностите му бяха изненада за всички и затова бързо се превърна в любимец. Не вярвам и този път Саня да изнаглее така, макар че Дара се представи доста по-добре от Михаела.

А реално за вечерта най-добър беше Димитър. Ако не се беше отказал щеше той да е победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава изпя мнооого трудни песни. Например Фики с народната изобщо не се справи. Лайъл Ричи също не е кой знае каква хапка. На фона на Стефка Съботинова и песента от Клетниците - Десислава ги беше схрускала всичките и даже към днешна дата.

Тоя сезон си е посветен на Фики, такова лъскане на образ не съм виждал и от Саня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

 

Тоя сезон си е посветен на Фики, такова лъскане на образ не съм виждал и от Саня.

Но звездата е Луна. Всички гледаха заради нея и покрай нея видяха колко е надарен Фики! Шуменска сила са. Време е за дует! 

Деса не съм я гледал, но тя не е особено артистична, да не кажа хич. То не е само до пеене. И Луна не влезе добре в поне 2 образа, иначе си ги изпя всичките... 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Десислава изпя мнооого трудни песни. Например Фики с народната изобщо не се справи. Лайъл Ричи също не е кой знае каква хапка. На фона на Стефка Съботинова и песента от Клетниците - Десислава ги беше схрускала всичките и даже към днешна дата.

Тоя сезон си е посветен на Фики, такова лъскане на образ не съм виждал и от Саня.

Десс като пеене беше добра почти винаги, както си и знаехме. Но като сценично поведение на моменти й липсваше по нещо. Докато Фики показа артистичност и във визуален аспект, а това няма как да е манипулирано дори и с лъскане на имидж. Най-добре представилия се чалгар.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те половината му образи бяха да седи на пиано или да е статичен пред микрофона. Имаше само JLO където също беше умишлено измислено да изпее точно тази песен и да мята задник. Какъв артисцизъм видяхте при него. Бих казал, че Галя, Тото и Антоан бяха с най-разчупените образи, където показаха артистичност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Е те половината му образи бяха да седи на пиано или да е статичен пред микрофона. Имаше само JLO където също беше умишлено измислено да изпее точно тази песен и да мята задник. Какъв артисцизъм видяхте при него. Бих казал, че Галя, Тото и Антоан бяха с най-разчупените образи, където показаха артистичност.

На мен лично Маги ми беше фаворит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Е те половината му образи бяха да седи на пиано или да е статичен пред микрофона. Имаше само JLO където също беше умишлено измислено да изпее точно тази песен и да мята задник. Какъв артисцизъм видяхте при него. Бих казал, че Галя, Тото и Антоан бяха с най-разчупените образи, където показаха артистичност.

Че други имаха по-трудни образи-факт. На мен лично и посочените ми бяха симпатични, особено Анди. Но и неговите не бяха лесни, а се справи забележително. Никога не съм очаквал, че ще влезе толкова добре в ролята на жени с техен си почерк като Ейми Уайнхаус и Хилда Казасян, а за мъжете да не говорим. Реално само 1-2 образа да не са му се получили, а това си е прецедент за поп-фолк изпълнител.

Хайде честито!:bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фаст много му се насъбра. Първо Галена избухна със зверски хит, сега Фики смачка конкуренцията. А неговата с ежедневни излагации из мрежите. Чак ми дожаля.

  • Haha 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Незаслужена победа. На Фики образа му тази вечер беше скучен. Маги пя досущ като Уитни, но остана подценена, както винаги.

Не вярвам, че ще го кажа, но съм напълно съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Незаслужена победа. На Фики образа му тази вечер беше скучен. Маги пя досущ като Уитни, но остана подценена, както винаги.

Излагаш се. Следиш Фики под лупа, сякаш ти е бръкнал някога в гъза. Защо не се вълнуваш така от други певци?

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fast каза:

Ако това фиаско с грамотата на Стораро не ви е убедило, че го е побутвал през цялото време, не знам какво може.

Какво им се обясняваш очевидно е ,че Стораро си купи кола , грамота и победа за Фики понеже кариерата му беше тръгнала рязко надолу. Горкия как се жалва аз съм бил много хейтван ами нормално е баща ти навсякъде е с връзки. 

  • Like 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Какво им се обясняваш очевидно е ,че Стораро си купи кола , грамота и победа за Фики понеже кариерата му беше тръгнала рязко надолу. Горкия как се жалва аз съм бил много хейтват ами нормално е баща ти навсякъде е с връзки. 

Фен на певица която си купуваше награди години наред, да говори кой какво си бил купил е наистина нелепо.

  • Like 6
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации към Фики за поведението, таланта, отношението и всичко, което показа в това предаване! Нека пак родните телевизии за деца на чалгата да дават Сузанита за пример.

Чупи всякакви стереотипи и показва много по-достойно отношение не само към хора, но и към самите образи от някои представители на уж нелеките жанрове. Това е победа за целия поп-фолк.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Фики. За мен е заслужено. Дори и да има някакви игри на дъртия Стораро Фики показа много. Може дори още повече, отколкото показа. Победа за чалгата. Дано издава от време на време свястни неща за слушане, а не само за чалготеките. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не е истина как Димитър изпусна победата си тази вечер. Снимката му беше качена по-късно от другите, а има 11k лайка срещу 9 за Фики и доста по-малко за другите. Това не мисля, че се беше случвало.

Най-шокиращото е, че Саня не само допусна Дара да не спечели, ами и позволи екс-изпълнителката й да е над нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С връзки, без връзки, с подмазване или без, Фики е първият чалгар, спечелил това най-гледано шоу. А Луна се превърна във втората чалгарка, която не се класира на финала след.....Преслава. (Простете, ако пропускам някой друг).Когато фактите говорят, даже глобалният модератор е добре да замълчи.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Фен на певица която си купуваше награди години наред, да говори кой какво си бил купил е наистина нелепо.

Това щях да запитам одеве, но забравих защо го цитирах :D Как може да харесва Преса, ако не понася нечестни и аморални хора!? Пълен парадокс! Или да харесва Фики и Преса, или да ги мрази и двамата. 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...