Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 33 минути, penakavalli каза:

Даже Педя певец, Восък лице, по паспорт Галин от Толбухин, е агитирал за Фикрет Али в сторито си. 😮

Тъкмо щях да отразя сторито на Галин тук. Изглежда взаимоотношенията им вече са гладки, но в предвид брилянтното представяне на Фики не само като талант, но и като поведение, напълно в реда на нещата си е целият жанр да го подкрепи.

 

Стискам палци да победи именно той, защото беше най-голямата изненада за всички и заслужава победата!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, penakavalli каза:

Даже Педя певец, Восък лице, по паспорт Галин от Толбухин, е агитирал за Фикрет Али в сторито си. 😮

Продължава да се мазни за дуети с по-успешните от него. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Продължава да се мазни за дуети с по-успешните от него. 

Фики не е по-успешен от Галин. Галин направи немалко за жанра и заслужава уважение. Гони си целите и изобщо не му пука какво се говори по негов адрес. Че на моменти изпростява е така, но целия хейт към него лично според мен е крайно преувеличен.

 

В крайна сметка е талантлив, успешен, че и подава ръка на млади изпълнители. Факт е, че вече не прилича на себе си, но пък явно той се харесва повече така и е окей с тия грозни джуки. Че е заслепен е факт, но това не означава, че не е успешен. Мое мнение. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gadinata каза:

Фики не е по-успешен от Галин. Галин направи немалко за жанра и заслужава уважение. Гони си целите и изобщо не му пука какво се говори по негов адрес. Че на моменти изпростява е така, но целия хейт към него лично според мен е крайно преувеличен.

 

В крайна сметка е талантлив, успешен, че и подава ръка на млади изпълнители. Факт е, че вече не прилича на себе си, но пък явно той се харесва повече така и е окей с тия грозни джуки. Че е заслепен е факт, но това не означава, че не е успешен. Мое мнение. 

Галин няма нито един хит, за който да се сетя сега, а от Фикичовия репертоар мога мигом да ти изброя поне 5. По-разпознаваем е и като личност. По-талантлив несъмнено. 

Приносът на Галин е това, че подава ръка на млади изпълнители - не отричам. Но това не го прави по-успешен от Фики. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Галин няма нито един хит, за който да се сетя сега, а от Фикичовия репертоар мога мигом да ти изброя поне 5. По-разпознаваем е и като личност. По-талантлив несъмнено. 

Приносът на Галин е това, че подава ръка на млади изпълнители - не отричам. Но това не го прави по-успешен от Фики. 

Това, че ти не можеш да се сетиш е въпрос на личен избор и вкус. Фактите говорят друго. Държи един от топ 5 хитове за миналата година ("Няма да ми мине"), хитът му "Момче без сърце" се слуша и до днес, доказват го коментарите от сорта "Харесай, ако слушаш и през 2020", които имат доста на брой харесвания като за песен от 2013 година. "На Египет фараона" си му е като визитна картичка, за 2015 и 2016 беше най-успешният мъжки изпълнител на Пайнер и това е неоспорим факт - почти нямаше слабо тогава. Това, че залага на по-модерно звучене и не прави кючеци не означава, че песните му са еднодневки.

 

Фики имаше гърба на баща си, дуети с Галена и други големи имена, които му помогнаха още в дебютния му период. Галин тръгна с Гергана, но на кого изобщо му пука за проектите му с нея? Чу се за него именно след "Момче без сърце", която е самостоятелна песен, следващата му също беше самостоятелна.

 

И преди да намесите спонсорите му - в България е много трудно да пробиеш без връзки/парите на вашите, а той успя да го направи, макар че уж се продаде. Твърдо против такива неща съм, но и не го съдя, защото политиката на Пайнер го налага конкретно в неговия случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gadinata каза:

Фики не е по-успешен от Галин. Галин направи немалко за жанра и заслужава уважение. Гони си целите и изобщо не му пука какво се говори по негов адрес. Че на моменти изпростява е така, но целия хейт към него лично според мен е крайно преувеличен.

 

В крайна сметка е талантлив, успешен, че и подава ръка на млади изпълнители. Факт е, че вече не прилича на себе си, но пък явно той се харесва повече така и е окей с тия грозни джуки. Че е заслепен е факт, но това не означава, че не е успешен. Мое мнение. 

Абсолютно подрекпям. 

Нека не зсбравяме, че Фики има доста песни с купени гледания. Реално до 2015 може би беше над Галин или в някакви моменти бяха на кантар, но от 4 години насам Галин е с по-големи успехи. И то успехите му не се изчерпват с песните, които пуска, ами и с това че има 2 доста успешни певици за момента, прави сам музика, текстове и т.н.т. Успехите са му категорично много повече. 

А това, че подкрепя Фикрет показва, колко е над нещата. Той вианги е казвал, че момчето е талантливо. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно впечатление прави, че толкова много колеги подкрепят Фики. Хубаво е, че от чалгата се показват като сплотен колектив. Фики е страшно талантлив и се представи повече от достойно.

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Gadinata каза:

Тъкмо щях да отразя сторито на Галин тук. Изглежда взаимоотношенията им вече са гладки, но в предвид брилянтното представяне на Фики не само като талант, но и като поведение, напълно в реда на нещата си е целият жанр да го подкрепи.

 

Стискам палци да победи именно той, защото беше най-голямата изненада за всички и заслужава победата!

 

Иска ми се истината да е, че Митко Пайнера е накарал изпълнителите си да агитират за Фики. Искам да накара Преса и Джулия също да го подкрепят. 😈

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Иска ми се истината да е, че Митко Пайнера е накарал изпълнителите си да агитират за Фики. Искам да накара Преса и Джулия също да го подкрепят. 😈

Да, а след това, в знак на благодарност, Фикича да си бие камшика от курника! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият месец става 1 година от последната песен на Карлос и се надявам да направим нов едишън на Чалгавизията за неактивни изпълнители, за да спечеля с това:

П.П. Защо има толкова малко гледания? Навремето се купуваха и правеха много гледания, а песента си беше нещо като хит за нивото на Карлос...

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Другият месец става 1 година от последната песен на Карлос и се надявам да направим нов едишън на Чалгавизията за неактивни изпълнители, за да спечеля с това:

П.П. Защо има толкова малко гледания? Навремето се купуваха и правеха много гледания, а песента си беше нещо като хит за нивото на Карлос...

Карлос има брутални песни, Юнона също, но за жалост и двамата са крайно недооценени по неизвестна за мен причина. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gadinata каза:

Карлос има брутални песни, Юнона също, но за жалост и двамата са крайно недооценени по неизвестна за мен причина. 

Юнона си е оценена подобаващо, моля, моля. Кралицата на форума!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Изнамерихте актуални снимки на Полина, а за Орнела някой неща знае ли? 

За Орнела най-често съм чувал, че е чистачка в банка. Но това беше още когато Рамания беше нов форум :D Може да е израснала до мениджър на отдела за почистване. 

преди 5 минути, Beat. каза:

Гергана ни даде Галин, а той - Лидия, нека сме благодарни на съдбата 

Даваш ми повод да намразя Гергана...

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Изнамерихте актуални снимки на Полина, а за Орнела някой неща знае ли? 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Орнела

Според уикипедия, пее в чужбина. Към днешна дата - кой знае...

http://blife.bg/article-7387?page=2

https://www.kliuki.net/мая-и-магапаса-потънаха-забвение-миз/

https://blitz.bg/article/17486

Но и тя, подобно на Надя Тотото, живее в Красна поляна! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потърсих аз из дебрите на Рама и @foxy_vd казва, че Орнела се е оженила малко след старта на кариерата си за син на някакъв цигански баровец и са имали епична сватба с розов кадилак. Вярвам в това повече, отколкото във версията за чистачката! И друг потребител споменава, че Азис й е съсипал кариерата, което не е изключено, защото са били в една компания.

Фокса казва и че е циганка, макар да не ми прилича на мен на такава...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако това фиаско с грамотата на Стораро не ви е убедило, че го е побутвал, не знам какво може.

Защо толкова мразиш Сторарови? Интересно ми е от къде идва тази омраза и ненавист към тях.. ?!?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Защо толкова мразиш Сторарови? Интересно ми е от къде идва тази омраза и ненавист към тях.. ?!?

Не мразя самите тях като хора, а системните им манипулации. Никога не са играли честно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Не мразя самите тях като хора, а системните им манипулации. Никога не са играли честно.

Този път, с побутване или без, си заслужава победата. Всички са за него, това не може вече да го направи баща му

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...