Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , pechenko каза:

Никога не съм бил такъв фен на Андреа, колкото сега! Да продължава с компроматите! Кобрата май не очакваше, че точно Андреа ще му спретне един от най-големите му мачове, който той дори и ще загуби.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви ЕГН-та? Бързо докладвайте, че ме яд как съм изпуснал най-новия скандален епизод от сагата!:mbounce:

"Дреме й на...", че БГ комплексарите я смятат за погрозняла и дебела. "The Sun" я определят като ЗАШЕМЕТЯВАЩА!:notworthy:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Какви ЕГН-та? Бързо докладвайте, че ме яд как съм изпуснал най-новия скандален епизод от сагата!:mbounce:

"Дреме й на...", че БГ комплексарите я смятат за погрозняла и дебела. "The Sun" я определят като ЗАШЕМЕТЯВАЩА!:notworthy:

Изглежда Кубрат си е купил жилище с една от любовниците си. Малко по-нагоре Амброжка качи скрийншот на сторито на Андреа, която е снимала договора.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Търсенето определя предлагането. Всички делят от участия от ТВ предавания. Какво е виновна, че точно нея са извикали във "Вип Брадър" ? Ако наистина беше толкова зависима от железата, щеше да се сгромоляса след 2016, но както виждаш продължава да си пуска хит след хит.

Хит след хит? Доста смело твърдение... Сещам се единствено за откраднатата немска песен. Друго не е имала от 10 години. 

преди 9 часа , Denis каза:

Андреа не мога да си представя какъв хит готви. Такъв пиар около себе си не е имала от 2010. 

Очаквам боза. 

преди 8 часа , Fast каза:

Според мен повечето си затварят очите за нередностите около победата му, защото представя попфолк музиката в позитивна светлина. Цялата му кариера е оплетена в манипулации и връзкарство, и се измъква за пореден път.

Тотална излагация, вече дори не ми е жал за теб. 

преди 1 час , Runevski каза:

Бригадирката да спре да копира истинската майсторка! 

IMG_20200519_101707.jpg

Ама тя Емилия сигурно дори й имитира усмивката :D 

преди 1 час, penakavalli каза:

Никога не съм бил такъв фен на Андреа, колкото сега! Да продължава с компроматите! Кобрата май не очакваше, че точно Андреа ще му спретне един от най-големите му мачове, който той дори и ще загуби.

Много кефи! Така се прави! Само Луна и Андреа са способни на скандали в стил Холивуд! Андреа да ходи да живее в САЩ - ще ги покори!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Изглежда Кубрат си е купил жилище с една от любовниците си. Малко по-нагоре Амброжка качи скрийншот на сторито на Андреа, която е снимала договора.

Мерси!:Vishenka_05:Брутална е, да пуска още скандални разкрития до Оцковата песен и ще надмине "Докрай"!

Честито на Фики! Честно казано не вярвях, че ще победи след като му отделиха толкова време за малката статуетка и чак баща му наградиха. Беше ми страшно антипатичен преди предаването, но не може да се отрече, че се стараеше и се държеше уважително към всички. Поне за пред камерите се представи супер. Иначе какви шашми и договорки е имало зад кулисите няма как да знаем.

А за "Вертолета" - щом Райнето, която харесва Гери, казва че е хит, значи е хит!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По споделеното от Андреа ЕГН на Курбан Пулев се вижда, че скоро е имал рожден ден. Андреа му е спретнала прекрасен подарък. 😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

4 милиона за 13 дни! 

 

Нормално е от сушата е! Радвайте се още малко ,че не и остава много , само Преслава да не реши да каже ето я “Лудата дойде” 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Тотална излагация, вече дори не ми е жал за теб. 

С кое се излагам? Нима не е факт, че баща му го уреди с кариера, звездни дуети и музикален договор, и наливаше пари за гледания и ПР-ове, само и само да бъде първи навсякъде? Теоретично, какво му пречи да му уреди ново возило и още един фалшив успех със стария си авер, който му е измислил псевдонима и снимал повечето клиповете в началото на кариерата си? Намесването на Преслава говори за липса на аргументи от ваша страна.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

С кое се излагам? Нима не е факт, че баща му го уреди с кариера, звездни дуети и музикален договор, и наливаше пари за гледания и ПР-ове, само и само да бъде първи навсякъде? Теоретично, какво му пречи да му уреди ново возило и още един фалшив успех със стария си авер, който му е измислил псевдонима и снимал повечето клиповете в началото на кариерата си? Намесването на Преслава говори за липса на аргументи от ваша страна.

Маги заслужаваше повече да победи. Фики си има всичко както е написал Фаст, но наистина между другото му беше уредена победата. Но то на всички е така, договорки се казва. В интерес на истината поне се представи достойно.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

С кое се излагам? Нима не е факт, че баща му го уреди с кариера, звездни дуети и музикален договор, и наливаше пари за гледания и ПР-ове, само и само да бъде първи навсякъде? Теоретично, какво му пречи да му уреди ново возило и още един фалшив успех със стария си авер, който му е измислил псевдонима и снимал повечето клиповете в началото на кариерата си? Намесването на Преслава говори за липса на аргументи от ваша страна.

Ако всичко беше уредено и нагласено нямаше публиката да го хареса толкова и като цяло през целия сезон да има толкова силна подкрепа от страна на зрителите. Той наистина се стараеше, даде всичко от себе си, държеше се адекватно и възпитано със всички и това се виждаше ясно.

Факт е, че през годините е бил голям връзкар, но не смятам, че това шоу е част от тази връзкарска история. Зрителите вече не могат да бъдат манипулирани толкова лесно. Ако зависеше изцяло от Нова ТВ щяха да бутат Дара заради Саня. Да не говорим, че журито много често го ощетяваше, а зрителския вот вдигаше крайния му резултат.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, presi_fen! каза:

Нормално е от сушата е! Радвайте се още малко ,че не и остава много , само Преслава да не реши да каже ето я “Лудата дойде” 

Деси, Емануела, Галин и топ имената от попа защо флопнаха? Нали е суша? 

Галена направи абсолютен рекорд за самостоятелна песен и ви е трудно да си го признаете, щото уж там много по-силна беше Преслава.

Юни стана а Преслава няма песен от Октомври. Що така? Защо не я пусне и да смаже щом го може? Оказа се поредната зависима от клубовете и това е факт.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

С кое се излагам? Нима не е факт, че баща му го уреди с кариера, звездни дуети и музикален договор, и наливаше пари за гледания и ПР-ове, само и само да бъде първи навсякъде? Теоретично, какво му пречи да му уреди ново возило и още един фалшив успех със стария си авер, който му е измислил псевдонима и снимал повечето клиповете в началото на кариерата си? Намесването на Преслава говори за липса на аргументи от ваша страна.

Сам каза вчера, че всеки се урежда както може в тоя жанр. Фики поне го прави чрез баща си, а не със свирки и дъмпинг на цени. 

Ти нямаш аргументи, звучиш като развалена плоча. Как пък само ти негодуваш винаги срещу него и то откак много добре знаем какво се случи между него и твоята възлюбена прилепка...

Нямах намерение да ти отговарям, защото капацитетът ти да възприемаш на тая тема е не нищожен, а никакъв, но даваш добър повод да подхванем списъка с уреждания и интриги на абортиралия прилеп. Оттук нататък не коментирам Фики, имам си нова тема. Поставям начало със следните факти от нейната кариера, а вярвам, че другите ще допълват ежедневно, защото то край няма да има:

1. Наеба се с Милко Калайджиев, за да влезе в Пайнер. Първо е свалял колежката й кръчмарка, но тя не му е пуснала и се е пренасочил към Преса с големите по това време цомби.

2. Сключване на по-унизителен дори от договора на Ивана, с цел тикане. Дебютиралите с нея правят по 1-2 клипа на година, тя пуска 5-6, първа получава всички демота и кавъри и избира, за останалите - огризки. Отчитате на баснословен процент от хонорара.

3. Прецакване на колежки в комплексарщината си да получава награди.

4. Завист към по-слабите и сексапилни от нея, довела до пристрастяване към наркотици и разюздано сексуално поведение с колеги, мутри и който още я пожелае.

5. Побоища, лъжи, манипулации.

6. Рекламиране на цигари, водещи до зависимост сред подсрастващите. Цел - печалбарство.

7. Лош пример в социалните мрежи - подигравки към малцинства и бедни хора. 

Хайде, по-паметливите да продължат. 

 

 

  • Like 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gadinata каза:

Ако всичко беше уредено и нагласено нямаше публиката да го хареса толкова и като цяло през целия сезон да има толкова силна подкрепа от страна на зрителите. Той наистина се стараеше, даде всичко от себе си, държеше се адекватно и възпитано със всички и това се виждаше ясно.

Факт е, че през годините е бил голям връзкар, но не смятам, че това шоу е част от тази връзкарска история. Зрителите вече не могат да бъдат манипулирани толкова лесно. Ако зависеше изцяло от Нова ТВ щяха да бутат Дара заради Саня. Да не говорим, че журито много често го ощетяваше, а зрителския вот вдигаше крайния му резултат.

Фики винаги е бил симпатичен на масовата аудитория. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също съм много изненадан от победата на Фики. Откакто гледам Капките винаги са побеждавали позалезли попаджии,които Халваджиян се е опитвал да реанимира,така че очаквах да спечелят или Маги,или JJ. А и си мислех,че ще се реваншират на Джанаварова за Маскирания певец,но уви не се. Аз на нейно място повече не бих участвал в тяхна продукция след толкова унижения.😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

Веднага се сещам за подигравката с паметника на жените пострадали от домашно насилие в Турция. Това беше най-долното.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 12 минути, asylum каза:

 

 

 

Точно това имах предвид под липса на аргументи. Не можеш да го защитиш, и сменяш наратива . Изцепките на Преслава са добре познати, дъвкани и предъвквани, но какво общо имат с манипулациите на Сторарови? Тук не правим състезание кой е по-лош.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Веднага се сещам за подигравката с паметника на жените пострадали от домашно насилие в Турция. Това беше най-долното.

Мда. Както и подигравките към бездомника в столичен мол. Вместо да му помогне по някъв начин квата е света вода ненапита. 

Или как не изпя и две ноти от нейния хол, за разлика от всички останали колежки, но като се сетиха че е живо от телевизора, веднага се присламчи. 

Рекламата на цигари дето продължава и до днес, колкото и да ни обяснява фен номер 1 колко се била променила и вече нямало да прави такива неща. 

По долно същество и по-полегнала, включително буквално, за кариера от нея няма в цялата чалга сигурно, но иначе Сторарови дето са я употребили по предназначение били лицемерни връзкари. Ми имат връзки, ползват. Пепа се едно не ползва това че снася най-много от хонорара във фирмената каса и оная си работа да работи целия Пайнер за нея. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава, и Стораро са еднокво долни. Не виждам причина за спор тук. И двете strani използват тактиката - аз съм човек от народа с талант за да печелят симпатии на простичкия народец. Нито Фики е толкова скромен, освен в умствената дейност, за там спор няма, нито Преслава е майка Тереза, по - скоро е същинска курволетка. 

Но както казах и по - горе, не му трябваше тази победа на Фики. Но и той като Преслава не пуска, иска да е най - отгоре, а другите кучета ги яли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

 

Точно това имах предвид под липса на аргументи. Не можеш да го защитиш, и сменяш наратива . Изцепките на Преслава са добре познати, дъвкани и предъвквани, но какво общо имат с манипулациите на Сторарови? Тук не правим състезание кой е по-лош.

Мне, наратива сменяш ти. Изцепките и подмолничеството на Преслава ги дъвчем отново, защото твърдиш как ненавиждаш Сторарови заради връзкарство и подмолни игри. Просто ти се припомня, за пореден път, как ша извадиш очите на някой изпълнител за абсолютни същите неща от които много успешно се възползва и твоята любимка. Както примерно за цигарите. 

Та основния ти аргумент защо мразиш Сторарови е повече от измислен и не върви. Измисли нещо друго, след като не искаш да си признаеш защо реално не ги понасяш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...