Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Kriminal каза:

кралица❤️ На всеки профил е корица

Съвсем е замязала на Тууба Екинджи (на която съм фен :D ), която също е откачалка. Явно по външния вид наистина може да се съди за определени разстройства.

https://www.youtube.com/watch?v=9faZ84H1VRo - пусни си това, че не зарежда на голямо, а има и второ

Тук пак се обяснява, след като няколко пъти я спукаха от бъзици колко фалшиво пее по предавания. И тя се освини. 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма един човек с акъл в тоя бизнес, бе... покрай карантината лъснаха много малоумници в социалните мрежи.

Лидия и Галин са с една обща мозъчна клетка, вярват на всичко, което им е удобно, нищо чудно до месец-два да обявят и че вярват, че земята е плоска. Направо ми е противно, че съм харесвала и подкрепяла тези хора, него конкретно повече от 7 години.

Емануела и тя на това ниво, но съчетано с истерия, злоба и неграмотност.

ФеКали с претенции за всичко, но тя интелигентна може да изглежда само на фона на такива като гореспоменатите.

Преслава изобщо няма идея в коя година живее и споделя обидни лелчески смешки, които в интернет могат да се приемат много криво. Поне не се е цепила с конспиративни теории, но не изключвам и това да стане.

Галена не може да каже едно изречение гладко, много хаотична и неподредена в мислите си, но поне го знае и създава образ на ледена кралица, който я предпазва.

Андреа дори не знам как да я коментирам, думите са излишни. Big ku ku 

Емилия явно много е съзряла с годините, защото използва периодът много разумно да си качва старите клипове в новия канал, в социалните мрежи също е адекватна, но допускам, че се дължи основно на факта, че не си поддържа профилите сама.

 

  • Like 4
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Съвсем е замязала на Тууба Екинджи (на която съм фен :D ), която също е откачалка. Явно по външния вид наистина може да се съди за определени разстройства.

https://www.youtube.com/watch?v=9faZ84H1VRo - пусни си това, че не зарежда на голямо, а има и второ

 

 

Не разбирам турски но движенията ѝ😂😂😂

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Не разбирам турски но движенията ѝ😂😂😂

О, мога да ти пращам с часове чупки, стойки и муцки на Тууба :D

И аз оня ден си мислех колко са тъпи всички певици и сега лъсна повече отвсякога.

Само Луна и Емилия са интелигентни. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално от жанра само Емилия, Галена и Цветелина Янева имат хора, които се грижат за профилите им в социалните мрежи. Не знам как другите все още вярват, че профилите им са добри, на фона на трите икони по-горе.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Боровинке, не знам в какво ти вярваш, но тя май наистина е кръгла😂

:roll1: Така е като правиш 100 неща, докато пишеш пост. Може и нашите чалгари да са така, а аз ги обвинявам в тъпота!

преди 4 минути, Willy каза:

А бяха времена, когато и дъната имаха брутали!

 

Жестока песен :ba: Това, ако беше отишло при Фики или Галин, щеше да е някакъв масов хит. 

Бих искала някой да й направи римейк.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Как няма един човек с акъл в тоя бизнес, бе... покрай карантината лъснаха много малоумници в социалните мрежи.

Лидия и Галин са с една обща мозъчна клетка, вярват на всичко, което им е удобно, нищо чудно до месец-два да обявят и че вярват, че земята е кръгла. Направо ми е противно, че съм харесвала и подкрепяла тези хора, него конкретно повече от 7 години.

Емануела и тя на това ниво, но съчетано с истерия, злоба и неграмотност.

Преслава изобщо няма идея в коя година живее и споделя обидни лелчески смешки, които в интернет могат да се приемат много криво. Поне не се е цепила с конспиративни теории, но не изключвам и това да стане.

Ама от изброените тези май са най-опасни, защото изобщо нямат идея какво могат да свършат с виртуалното си влияние. Другите поне кротуват, а на тези устите им са толкова големи, колкото и простотията им. 

Преслава я упреквам само за подигравките и с роми. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Реално от жанра само Емилия, Галена и Цветелина Янева имат хора, които се грижат за профилите им в социалните мрежи. Не знам как другите все още вярват, че профилите им са добри, на фона на трите икони по-горе.

Профилите на Галена и Цветелина не са примери за добри такива. Първата има една естествена снимка на 50. Другата една на 200. Дори световните звезди качват повече daily & random снимки от тях двете. Преслава е другата крайност. Тези тъпи вицове са толкова ненужни. Абсолютна неадекватница. В чалгата единствената с адекватен профил е Алисия колкото и да ми е неприятна.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Профилите на Галена и Цветелина не са примери за добри такива. Първата има една естествена снимка на 50. Другата една на 200. Дори световните звезди качват повече daily & random снимки от тях двете. Преслава е другата крайност. Тези тъпи вицове са толкова ненужни. Абсолютна неадекватница. В чалгата единствената с адекватен профил е Алисия колкото и да ми е неприятна.

О, Алисия забравих, да. Също много добър профил. 
 

А от написаното от теб, разбираме, че най-добрият профил от трите изброени има Емилия, което не е лъжа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

А бяха времена, когато и дъната имаха брутали!

 

На този почти всичките му песни са яки, даже комерсите са супер приятни и лежерни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Амброжка. каза:

Скъпи хора, как е възможно да пропуснете първата годишнина на този шедьовър? Мигом ви го припомням!!!

FBB6B85B-4237-4395-BD3E-029BA95BAD5D.jpeg.86b0e40fec3414d355283fc3ca718ad5.jpeg

Явно Андреа по това време на година все изпада в някакви Стурнови дупки и преживява катаклизми. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

На този почти всичките му песни са яки, даже комерсите са супер приятни и лежерни.

 

 

Да, даже беше и първия който ни доказа че може да се купуват гледания.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Цура Янева мачка с най-задържаните песни за две години!

Screenshot-20200517-150516-Chrome.jpg

Screenshot-20200517-150553-Chrome.jpg

 

Един ден ''Болка моя'' ще е над ''Пиян'' по гледания в последните месеци и тук ще се изкара, че Цура е с най-задържалата се песен за 2019. Смях.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Един ден ''Болка моя'' ще е над ''Пиян'' по гледания в последните месеци и тук ще се изкара, че Цура е с най-задържалата се песен за 2019. Смях.

Да, че е най-големият хит от годината и т.н., че "Пиян" е била провал... Просто някои песни имат по-дълъг живот, по-трудно омръзват. Други гърмят и горят. 

 

Между другото Иван Тишев (гаджето на Надя, която беше в Дийп Зоун) прави много добри инструментали, които отиват на кино с малоумни и лишени от смисъл и последователност текстове... не може ли някоя от нашите да го прикотка за едно-две парчета? С истински текстописец може да стане бомба.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

По-умна чалгарка от Кама в поп-фолка няма!

 

Подкрепям! Заедно с Ванча винаги са ми се откроявали положително с изказ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...