Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, penakavalli каза:

Много ми беше забавно как Фънки редовно трошеше хатъра на Преси, казвайки и, че не се е справила добре. Много навътре го взимаше. 😂

Ама и на Преслава понякога си й личеше, че е там главно заради хонорара (и съответно за наградата Певица преди заради нея да разкарат церемонията) и невинаги възприемаше задачите достатъчно сериозно. Десислава и тя така, но тя поне беше добра в имитацията на гласовете.

преди 13 минути, asylum каза:

Луна си беше напълно сериозна в образите и видимо се забавляваше, беше в доста добро настроение и никой не успя да й го развали.

Бе, моля ти се. Най-лесно е да подправяме историята! Но ние помним всяка изцепка и ще я напомняме на поколенията до откат. Само за Преса може да съставим списък от интриги и манипулации от поне 20 точки.

В образите се стараеше повече, отколкото някой би предположил. И все пак някак си беше като на друга планета или по-скоро на друга луна хихи. :D Въобще не я интересуваше дали ще се докаже като Най, а просто се забавляваше без да си дава зор. Затова и другите, които пък си даваха зор, завършиха над нея. А тя, че отново победи с нейния си уникален тип пи ар е друг въпрос хаха

 :D

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

Преслава никога не би дала пари за каквато и да е награда или гледания. Преслава не е проста или комплексарка като Галена и Фики. Преслава навсякъде е с голямото си име което си изгради с стотици хитове и фенове. Колкото и да не ви се иска ви казвам истината , а вие дайте палци надолу нищо не променяте.

1419371492_.jpg.d3adf4e1d607e99a42cb417dfa03860a.jpg

  • Haha 5
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

В образите се стараеше повече, отколкото някой би предположил. И все пак някак си беше като на друга планета или по-скоро на друга луна хихи. :D Въобще не я интересуваше дали ще се докаже като Най, а просто се забавляваше без да си дава зор. Затова и другите, които пък си даваха зор, завършиха над нея. А тя, че отново победи с нейния си уникален тип пи ар е друг въпрос хаха

 :D

Но и тя си излъска образа, повече хора й симпатизират сега, никой вече не помни изцепките в Брадъра, въпреки че и там беше права. Ето дори с Фънки се държат адекватно и гледат да забавляват зрителите. Даже сякаш не е и за парите там, а да се покаже колко се е разхубавила :P

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

. И какво значение има, че е "смачкал конкуренцията" след като не го е направил честно? Това не е победа за мен.
 

Бързо пиши на Преса да върне половината си статуетки на Пайнера или директно да връчи няколко на Джена, Андреа, Галена, Емилия и Анелия, може и на Теди Александрова една. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Но и тя си излъска образа, повече хора й симпатизират сега, никой вече не помни изцепките в Брадъра, въпреки че и там беше права. Ето дори с Фънки се държат адекватно и гледат да забавляват зрителите. Даже сякаш не е и за парите там, а да се покаже колко се е разхубавила :P

Луна не знам с какво се боцка, ама лицето и е станало много странно, чак плашещо. 😅

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна пак е победител от цялата работа - кой друг е завършвал сезона с около 40 точки? За втори път го постигна след Черешката, където за малко да завърши с отрицателни точки. :D А и не съм чул Фънки да се гаври с нея, а Преса я вземаше за мезе всеки път. 

  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Това щях да запитам одеве, но забравих защо го цитирах :D Как може да харесва Преса, ако не понася нечестни и аморални хора!? Пълен парадокс! Или да харесва Фики и Преса, или да ги мрази и двамата. 

Наградите на Планета винаги са били един голям драмафест и фен сървиз, и никога не са били обективно раздавани. Вече съм изказвал мнение, че според мен "певица на годината" се е давала за най-много внесен капитал във фирмата.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Но и тя си излъска образа, повече хора й симпатизират сега, никой вече не помни изцепките в Брадъра, въпреки че и там беше права. Ето дори с Фънки се държат адекватно и гледат да забавляват зрителите. Даже сякаш не е и за парите там, а да се покаже колко се е разхубавила :P

Тя самата влезе с друго настроение в това шоу. И действително си постигна целта и този път.

Както и да е, поздрав за всички с една от любимите ми и недооценени песни на победителя. ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Ама защо въобще е замесен Тони? Защото е постояно там ли? Какво трябва да направи? Да не отиде да гледа сина си ли..

Ако още говорите за сторитата, в най-лошия случай да ги е накарал пайнера да пуснат по едно видео. Тони да моли Галин да му снима видео? 

Маги му се присламчваше при всеки удобен повод. Трябва да има защо. Диполмата беше върхът на сладоледа.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, penakavalli каза:

Луна не знам с какво се боцка, ама лицето и е станало много странно, чак плашещо. 😅

Че какво й е, по-добре не е изглеждала никога? И коя е по-хубава от нея в момента? 

преди 13 минути, plambata каза:

Луна пак е победител от цялата работа - кой друг е завършвал сезона с около 40 точки? За втори път го постигна след Черешката, където за малко да завърши с отрицателни точки. :D А и не съм чул Фънки да се гаври с нея, а Преса я вземаше за мезе всеки път. 

Луна винаги печели. И те печелят бая от нея. 

преди 11 минути, Fast каза:

Наградите на Планета винаги са били един голям драмафест и фен сървиз, и никога не са били обективно раздавани. Вече съм изказвал мнение, че според мен "певица на годината" се е давала за най-много внесен капитал във фирмата.

То същото може да се каже и за Брадъра, и за Капките, и за всичко. Има продуцент - с него се преговаря. А Преса е готова на всичко да се договори, тъй че тая ти теза отпада одма,. ;) драги ми смехурко

преди 11 минути, SG каза:

Тя самата влезе с друго настроение в това шоу. И действително си постигна целта и този път.

Както и да е, поздрав за всички с една от любимите ми и недооценени песни на победителя. ;)

 

Супер песен! Дано скоро Фики се падне в моята тема!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

С тази разлика, че Луна не взимаше играта насериозно и беше там, за да се бъзика с всички, а Преслава уж се водеше най-голямата Бг звезда. Същата работа като с Гери-Никол. Това предаване като цяло разбива имиджа на тези, които са си повярвали твърде много и издига такива като Фики, които явно сами подценяват възможностите си в личното си творчество и затова никога не сме знаели колко са впечатляващи.

Какво пък му е впечатляващото? Няма да му станат по-хубави нито пеенето, нито песните. А тези предавания много бързо се забравят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, -A. каза:

Честито на Калудова. Днес е направила най-силните си гледания от премиерата на сингъла според popnable. Може и да види хит.

Това "Нећу кући" на Дара Бубамара ли е?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Това "Нећу кући" на Дара Бубамара ли е?

Да, Ванча не е любителка на авторската музика. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може обаче Стораро старши наистина да е плащал за реклама, защото Тони и Галин се последвали. ама Галин и Фикьето не се следват. 😄

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Може обаче Стораро старши наистина да е плащал за реклама, защото Тони и Галин се последвали. ама Галин и Фикьето не се следват. 😄

Добър вечер! Недей така ,че тук ще те подиграват и от акъла да не ти минава как Тони Стораро ще купува нещо. Доста са жалки тук с бозата “100 живота” нещо много си повярваха.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Добър вечер! Недей така ,че тук ще те подиграват и от акъла да не ти минава как Тони Стораро ще купува нещо. Доста са жалки тук с бозата “100 живота” нещо много си повярваха.

Да имах 100, 100, 100 живота, щях да те чета...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

То същото може да се каже и за Брадъра, и за Капките, и за всичко. Има продуцент - с него се преговаря. А Преса е готова на всичко да се договори, тъй че тая ти теза отпада одма,. ;) драги ми смехурко

 

Има разлика между голяма ТВ продукция и фирмена сбирка с концертна фасада. Във всички такива, най-изкарващите работници взимат най-големите отличия. Те накрая дори не се опитваха да го прикрият. На последните награди беше толкова очевидно, че я печели певица заради участието си във Вип Брадър, защото именно Ритон й я връчиха. Замисли се малко. Защо най-голямата скръндза в попфолка сигурно би дала допълнително пари за каквото и да е?

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Kriminal каза:

Хелп ауър Андреа билд а хаус! Врайт хър ин лъ-съ

C1A28E88-9707-48D5-9937-22A93D93154B.png

Така са истинските кралици. Ще раздава по цели апартаменти,а не като разни бедни Счетаводителки-айфони.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Така са истинските кралици. Ще раздава по цели апартаменти,а не като разни бедни Счетаводителки-айфони.

Ти и аз ще ги получим със сигурност! Кой още, само Бийт и Денис май. Ексклузивитети за ексклузивни фенове!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Още нещо, ако Преслава е такава измамница, защо не си плати за победа във Вип Брадър или Капките и не се ползваше с проекции и в двата формата?

Защото е една идея по-малко ограничена и е наясно, че колкото и да е глупав и прост българина, няма как да повярва на "честната" й победа. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...