Jump to content



Константин и Меди - Майната ти, Св. Валентин


Препоръчани коментари

Продуцент: Константин 
Музика & Аранжимент: Константин, Меди, Оцко 
Текст: Анастасия Мавродиева 
Режисьор: Николай Скерлев 
Стил: Кристиан Пижов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна изненада и начин да покаже как се прави хит от Константин и Меди, който сериозно е започнал да предлага интересна музика и песни, които да звучат изключително добре, актуално и интересно. Проекта е чудесен, само това "майната ти, Св. Валентин" идва малко в повече, но като цяло е добре и ще се хареса със сигурност! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкият Меди. Не може да отказва. Не го виждам с това темпо след 3-5 години. Просто го изстискват. Иначе песента не ми хареса. Тук и Меди не спаси положението. А предната на Константин беше в пъти по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Меди още от първата му песен и си знаех ще успее. ❤️ Няма да е моето любимо парче с този текст срещу празника,но пък е супер якo. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, но припевът е доста слаб. Доста по-добре щеше да е, ако им бяха оставили по-силни гласовете в припева. Меди ми е малко неразпознаваем тук, а той има много отличителен глас по принцип. Това, което куца е обработката на Оцко. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди е мнооооого як, кефи ме, но Коце крещи, пеенето му е под всякаква критика в последно време и разваля песента. Заглавието също е доста тъпо, избирам Галин от днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В пъти по-яка от на Галин. Изпяването е брутално и Оцко добре им е пипнал гласовете. Жестока музика!

Видеото е под всяка критика. Много слабо и в допълнение промовира насилие, което също е минус.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силна песен и преживяна, . Текста е точно в десетката. Много хора ще се припознаят в нея. Към края едва не ме разплака. Браво, че участва в музиката, ето защо ми харесва толкова-усеща се, че има музика. За мен е много лична тази песен, все едно е за мен. Просто е върха. Пусна я в най-подходящия момент. Номер едно си, Коцеееееееееее! 🔝🔝🔝🎶💥🌟

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Меди е готин, но дъртия паламуд си е за пенсия вече.

Дай боже, всички "пенсии' да имат кариерата на Коце 20 години и да са пълни участия месеци подред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

250 000 гледания има. Още не е отчело, сега коментирахме с Коце. Има голям интерес. 

Зайке, ти винаги ли си била фенка на Коцио или покрай Райна го откри? Имам чувството, че почна да го хвалиш от година-две?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Зайке, ти винаги ли си била фенка на Коцио или покрай Райна го откри? Имам чувството, че почна да го хвалиш от година-две?

Винаги съм му била. Ходила съм му на участия и като беше и без Райна. Имам всичките му предавания, списания, повечето му албуми на дискове с автограф от него, снимки с него дето сме се снимали, плакати. . Първите му аблуми ги нямам като са били на касетки, защото съм била малка тогава.  и тоой го знае. Наското му помогнах за нещо м усвърших нещо. Обаче тогава нямаше вайбъри, фейсбук, инстаграм и нямаше как да се общува. Първите години го мислих за надут като беше с Райна и съм била малка, но ето, че след години съвсем друго отношение. 

Мога да го слушам цял ден без да ми омръзне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука. И защо трябва да ни вълнува Св Валентин, който не ми е известно да се почита от БПЦ, вместо да отбележат подобаващо с песен значително по тачения на родна почва Св Трифон? 

Освен това @zai4eto82 тая от клипа не може да ти стъпи и на малкия пръст, Коцьо скоропостижно да преустаноява да вика такива мръхли из клиповете си и да те взима тебе. Много по-добре ще му се получи, и клипа, и хита и сичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Абе става. Музиката е добре, текста интересен, поне ще се слуша известно време. Онова на Галин не става и за едно слушане... 

Добре? Ти не си в час. Музиката е толкова яка с тези инструменти, които са вкарали и има и участие Коце. На Галин е тъпа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бом бок като цяло.Константин никога не съм го харесвал,имал е много яки песни и това е факт,но вече не е същия и е адски антипатичен и ще продължава да пропада надолу.Въпросният Меди,ми е малко противен,има талант и приятен глас,не знам колко и къде ще стигне.Песента с Ваня му се получи,ама ако ще лежи на тая кълка,няма да го докара до никъде.Само да вземе и той да направи крака,че вече си имаме 1 Фики,2ро не ни трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...