Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Putin каза:

Лъв съм, но и Овен са много готинки, винаги се разбирам с тях отлично. 

И понеже баба ми е Лъв и ме е изгледала предимно толкова години, мога да кажа, че обичат по-скоро да става на тяхното, но с мен е допускала толкова много компромиси, че..... не знам. Вчера това си говорехме с майка ми и тя ми каза, че не познава човек да държи толкова много на внучето си, колкото нея и не е очаквала, че когато мен ме има, тя ще мине на втори план, защото нали принципно има хора, които обичат повече и децата от внуците си, но тя определено не е от този тип и за толкова години първото нещо за което попита ако ме няма съм - аз. Май за това съм и с такива добри впечатления. Да, държат и на тяхното, но и са готови на страшно много компромиси, тъй като имам и познати Лъв, не много, но достатъчно за да преценя. При тях има АЗ, но го няма този ЕГОизъм който може да намериш при рогатите като Овен и Телец... :D Повечето хора, които ме познават за мен например казват, че съм страшен егоист, родителите ми и те..... това не ми харесва, но може би го имам това качество, че преди всичко гледам себе си. :D Това май е една от най-неприятните черти в характера ми. А това, което не ме учуди в асцендента везни, защото винаги съм се колебаел и трудно, ама адски трудно взимам решения, все се колебая и като се сетя даже и в отношения се е случвало да се колебая между двама човека, нали всеки има нещо, което липсва на другия и в случая не може да избереш..... същото е с дрехи, храна или нещо по-простичко. Колебая се това или това и накрая взимам и двете. Много е гадно! :D И другото, което не знам егоизъм ли е, но честно казано никога не ми е било скучно и най-добре се чувствам в собствената си компания, не мога да търпя някой при себе си повече от 2-3 часа.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.08.2020 г. от 18:29, DevilWish каза:

Зависи за риби или близнаци питаш. Макар, че май е като при мен, доста странно и несъвместимо... Рибите са много кротки, мълчаливи, пък близнаците не спират да говорят и са ми много противоположни на мен. Това ми се струва вече сложно! :D 

майка ми и баща ми са риби едната риба винаги се опитва да погълне другата 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Brian каза:

майка ми и баща ми са риби едната риба винаги се опитва да погълне другата 🤣

Това винаги ми е било адски интересно.... как се разбират хората от една зодия, когато имат връзка Аз например мисля, че се разбирам прекрасно с моята зодия, но ако е нещо като мен...... не си представям, нали някой трябва да ми отстъпва? :D Аз не знам защо тука Танчето каза, че Близнаци и Стрелец не се разбират.... Майка ми е Близнак, Баща ми - Стрелец..... и смятам, че чудесно се разбират и подхождат, само дето тя крещи, вика, а нашия обича спокойствието и винаги си прави това, което знае.... :D Май това ги раздели и сега години по-късно забелязвам при последния контакт с него, колко по-улегнал е, но пак си е несериозен и бяга когато стане неудобно, докато и тя е доста улегнала вече, но като типичен близнак обожава споровете и много да говори, пък аз мразя когато искам да кажа нещо и някой ми бърбори излишни глупости. Рибите май са кротки и бягат от такива неща, аз също мразя спорове и не се ли съгласиш с моето започва се едно обиждане и викане..... май така карам майка ми да млъкне най-често, защото без да мълча, не стане ли на моето - просто ще стане страшно! :D Това ми харесва в рибите, че са кротки, скромни и бягат от спорове. Сигурно ти е спокойно с такива родители... Вкъщи много рядко има спокойствие и обожаваме да си правим напук понякога. Аз особено! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Putin каза:

А, не, изобщо не бягат от спорове рибите, точно обратното. Винаги провокират и създават драми, скандали и интриги.

То зависи и от асцендента им. Но не съм останал с впечатление, че обичат спорове, както близнаците. :D Ония, просто ги сърби! :D Страшни провокатори! :D Дано някой не се обиди само! Всички си имаме своите лоши черти. :P 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оп, здравейте. Ако имате желание, може да пуснете по един вот под класацията ми в YouTube. Срокът е до утре вечер, малко късно пиша, но все пак.. :D Гласува се за 5 песни. Повече инфо в описанието, ако ви се занимава да четете. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Трябва и аз да се облека с Алеса фешън като Райна, Емануела, Малката . Имат много яки неща, които си харесах. 

Така те искам за Коце:

Living my dream maxi рокля

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Какъв му е пък проблема с маските? Пандемията е истинска, и хората искат да се опазят. Без дисциплина ще продължи още 2-3 години.

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

  • Wow 8
  • Love 5
  • Sad 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , presi_fen! каза:

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

Имал ли си някакви други здравословни проблеми преди това? Това което написа звучи доста плашещо и страшно. А уж казваха, че само при старите короната минавала трудно.

Бързо оздравяване...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , presi_fen! каза:

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

Бързо оздравяване! ❤️ 

Приятел на 24 години, без никакви хронични заболявания, също изкара 21 дни в болница... Доста злокобно. 

  • Love 1
  • Sad 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Бързо оздравяване! ❤️ 

Приятел на 24 години, без никакви хронични заболявания, също изкара 21 дни в болница... Доста злокобно. 

Зависи и колко рано е почнато лечение. Някои чакат пневмония и често е късно.

На мен ми е чудно тези тестове дали са ОК при положение, че Галена първо отрицателен, после положителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Имал ли си някакви други здравословни проблеми преди това?

Това, че хора с придружяващи заболявания имат по-голям риск не означава, че здрави и прави хора са напълно имунизирани срещу вируса и няма шанс да не се заразят.

 

Скорошно оздравяване преси-фен.

На Галена бързия тест е бил отрицателен а PCR-a е бил положителен. Дори и  PCR тестовете имат мисля, 2% вероятност за грешен резултат.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

На Галена бързия тест е бил отрицателен а PCR-a е бил положителен. Дори и  PCR тестовете имат мисля, 2% вероятност за грешен резултат.

Тук, където живея, ако идваш от чужбина, дори да имаш отрицателен ПСР тест, те поставят под двуседмична карантина... Явно не са дотам надеждни. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...