Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Aз пък съм Стрелец. 

И баща ми е Стрелец! Майка ми пък - Близнаци, пасват си идеално! :D Все на един акъл! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Lelqtian каза:

21.5 е първия ден на Близнаци, не последния на Телец ;) 

Всъщност не и аз винаги съм се чудел как е, защото принципно е медиум и все споря с майка ми на тази тема, защото тя е Близнак. И казва "Абе аз винаги съм искала Телец, ама не знаех какво чудо сте, грандомания-страшна"  и общо - взето колкото сме близки, толкова и спорим и винаги се налага да отстъпва и да става на моето. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Blueberry каза:

Според часа на раждане може и да си близнаци като Галена 😃

17:17 точно! Нали всъщност се записва закръглен час, за това 17 и 15, но майка ми казва, че точно в този момент е погледнала часовника, даже съм закъснял с 2 дена. Проклет от малък! :D Е, това не са мои думи! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

17:17 точно! Нали всъщност се записва закръглен час, за това 17 и 15, но майка ми казва, че точно в този момент е погледнала часовника, даже съм закъснял с 2 дена. Проклет от малък! :D Е, това не са мои думи! :D 

Сметни си го тук, защото не ти знам датата и града на раждане и може да има някакви разлики.

Но с 1995 София (рандъм проба) си Близнаци :D

https://www.astrotheme.com/horoscope_chart_sign_ascendant.php

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Сметни си го тук, защото не ти знам датата и града на раждане и може да има някакви разлики.

Но с 1995 София (рандъм проба) си Близнаци :D

https://www.astrotheme.com/horoscope_chart_sign_ascendant.php

Много малък ме направи, то на мен никой и не ми дава годините, защото съм доста дребничък и слаб за 29. 91 съм :D Телец с асцендент Везни, градът на раждане ми е София. Да ти кажа някъде съм попадал и на Близнаци, но ако това го кажа пред майка, трябва да се сбием, защото вечно сме във спор с нея, особено пък на тая тема. :D Намразила е телците от мене жената! :D :D :D 

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Много малък ме направи, то на мен никой и не ми дава годините, защото съм доста дребничък и слаб за 29. 91 съм :D Телец с асцендент Везни, градът на раждане ми е София. Да ти кажа някъде съм попадал и на Близнаци, но ако това го кажа пред майка, трябва да се сбием, защото вечно сме във спор с нея, особено пък на тая тема. :D Намразила е телците от мене жената! :D :D :D 

Съжалявам, обаче си Близнаци :D 

image.png.fc55e5699d2237224f0e709f27bd180c.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Всъщност не и аз винаги съм се чудел как е, защото принципно е медиум и все споря с майка ми на тази тема, защото тя е Близнак. И казва "Абе аз винаги съм искала Телец, ама не знаех какво чудо сте, грандомания-страшна"  и общо - взето колкото сме близки, толкова и спорим и винаги се налага да отстъпва и да става на моето. :D 

Бе и аз се бях объркал по едно време че съм Теле, ма се оказа че съм си Близнаци. Нищо, по хубавата зодия сме. 

преди 31 минути, DevilWish каза:

Много малък ме направи, то на мен никой и не ми дава годините, защото съм доста дребничък и слаб за 29. 91 съм :D Телец с асцендент Везни, градът на раждане ми е София. Да ти кажа някъде съм попадал и на Близнаци, но ако това го кажа пред майка, трябва да се сбием, защото вечно сме във спор с нея, особено пък на тая тема. :D Намразила е телците от мене жената! :D :D :D 

С тая година и час на раждане няма как да си Телец, пък ти каквото искаш казвай на майка ти ;)

image.png.d1928aebe428e00ff921dfbac183dce5.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Съжалявам, обаче си Близнаци :D 

image.png.fc55e5699d2237224f0e709f27bd180c.png

То и аз предпочитам така, но все още и на мен не ми се вярва. Постоянно ми се натяква колко лоши СМЕ телците, сега ако наистина се окаже, че сме Близнаци, това означава, че плюе и за себе си. Какво удоволствие! :D :D :D Всъщност ми е все тая на мен, макар, че се интересувам от зодии. А на асцендент ми се пада Везни, нали? :D Ужасна комбинация! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Бе и аз се бях объркал по едно време че съм Теле, ма се оказа че съм си Близнаци. Нищо, по хубавата зодия сме. 

С тая година и час на раждане няма как да си Телец, пък ти каквото искаш казвай на майка ти ;)

image.png.d1928aebe428e00ff921dfbac183dce5.png

Ама и ти ли си на 21.05? :D Каквото и да е, винаги сме първи! Или хубаво или нищо за нас! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:

Кои близнаци са по-двулични - тези родени през май или юни? :D

Тия Юни са много чалнати! Не двулични, по-скоро са раздвоени. И как мразя като ми се каже "ще видиме", пък на другия ден каквото съм поискал - го получавам в двойна доза и знам, че така ще стане ама само си говорим, нали! :D Поне мога да кажа, че са най-страхотните и грижовни родители на света. :P Ама си говоря от мое име, де! :) Познавам много Близнаци и мога да ти кажа, че всички са различни..... обаче има и страхотни клюкарища сред тях! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тия Юни са много чалнати! Не двулични, по-скоро са раздвоени. И как мразя като ми се каже "ще видиме", пък на другия ден каквото съм поискал - го получавам в двойна доза и знам, че така ще стане ама само си говорим, нали! :D Поне мога да кажа, че са най-страхотните и грижовни родители на света. :P Ама си говоря от мое име, де! :) Познавам много Близнаци и мога да ти кажа, че всички са различни..... обаче има и страхотни клюкарища сред тях! :D 

И аз мисля че Юнските са по-двулични, но не знам дали правилно мисля и затова попитах. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

То и аз предпочитам така, но все още и на мен не ми се вярва. Постоянно ми се натяква колко лоши СМЕ телците, сега ако наистина се окаже, че сме Близнаци, това означава, че плюе и за себе си. Какво удоволствие! :D :D :D Всъщност ми е все тая на мен, макар, че се интересувам от зодии. А на асцендент ми се пада Везни, нали? :D Ужасна комбинация! :D 

Асцендент Везни, да. Той е малко гадничък, защото обръща картата с надолу главата (всеки знак отива в противоположния си дом, не знам как да го обясня :D ), но пък си има и много предимства - например асц. Везни почти винаги са младолики, както май е и твоят случай? :P 

Комбинацията Близнаци с асц. Везни не е никак лоша между другото, аз като цяло харесвам много въздушните асценденти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Асцендент Везни, да. Той е малко гадничък, защото обръща картата с надолу главата (всеки знак отива в противоположния си дом, не знам как да го обясня :D ), но пък си има и много предимства - например асц. Везни почти винаги са младолики, както май е и твоят случай? :P 

Комбинацията Близнаци с асц. Везни не е никак лоша между другото, аз като цяло харесвам много въздушните асценденти.

А за комбинацията Лъв с асцендент Везни какво мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Alter Ego каза:

И аз мисля че Юнските са по-двулични, но не знам дали правилно мисля и затова попитах. :D 

Така е, по-двулични са те, определено! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Асцендент Везни, да. Той е малко гадничък, защото обръща картата с надолу главата (всеки знак отива в противоположния си дом, не знам как да го обясня :D ), но пък си има и много предимства - например асц. Везни почти винаги са младолики, както май е и твоят случай? :P 

Комбинацията Близнаци с асц. Везни не е никак лоша между другото, аз като цяло харесвам много въздушните асценденти.

E, мерси! :) Значи няма случайни неща. Такъв е, но и често както се случва при мен да се колебая и да не знам какво искам за някои неща.... 
Като гледам става дума и за Лъвчета, много си ги обичам! Отгледала ме е най-страхотната баба и лъвица, която вчера точно ми имаше рожден ден! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

А аз Рак с асцендент Рак к'во да кажа?!🙂🙂

Любимата ми зодия! ❤️ Ама не е заради Преса, а първа любов - 17.07, чичо ми също е тогава и дядо (лека му пръст) беше на 12-ти. За връзка винаги ми се пада или Рак или Дева, явно най-много си пасвам с тези двете зодии.  :D Ето, като стане дума за зодии - не мога да се стърпя и трябва да се включа! Ама аз май за всеки по нещо хубаво казах! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...