Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 часа , presi_fen! каза:

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

Съжалявам за случилото се. Бързо оздравяване.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така изненадващо Малума е пуснал нов албум вчера толкова бързо- цели 22 песни. Ако не беше пандемията дали щеше да го пусне или щеше да си кара с турнето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , presi_fen! каза:

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

Бързо възстановяване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , presi_fen! каза:

Разбира се ,че пандемията е истинска. Вече седмица откакто съм спасен от короната бях достигнал фаза 20% живот ми даваха. Все още лежа на болница и ще продължи може би до 20 дена най-малко. 
Призовавам всички хора тук , хора моля ви се пазете се болестта е коварна борех се с живота си само исках да дишам нищо друго! 😭😭😭

Бързо оздравяване! ❤️ 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Благодаря мн!

Аз доста се оставих именно за това да не ме пишат с ковид усещах някакви неща които не бяха присъщи с моето здраве винаги си казвах аа това е нищо ще мине , но сега разбирам ,че за здравето компромис не трябва да се прави. В България съм си от 24 юли все назад ми върви със здравето започнах първите дни със счупен пръст почивката и след това само лекарства и лекарства и ето до ден днешен по болници ,но важното е ,че лошото мина. 
Абсулютно всички се пазете вас и семействата ви! Поздрави на целия форум! 

Оу, това е много кофти! Пожелавам ти и аз бързо оздравяване! Винаги съм вярвал и съм се притеснявал точно от короната, може би покрай мама, защото тя е голяма паника и вярва - с право. Откакто я има кракът ми не е стъпил в магазин дори за хляб, даже и малко от преди това. То по принцип нашите винаги са се занимавали с пазар, защото това сигурно ми е най-противното нещо :D И ние имаме една позната, която го е карала...... но до колкото знам възрастни хване ли ги, почти няма спасяване.... Аз специално много се пазя, защото по принцип съм много слаб и хване ли ме.... 100% при мене няма спасение. Баба ми също много си я пазим! Така, че.... повече почивка, повече витамини, повече от любимата храна и така... Даже имаме и познат който се беше върнал от Испания и си изкара карантината, която май беше 14 дена. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

АЗ! Изгледах го преди две седмици и нямам търпение за новият сезон. Също следя и "Stranger things", "Cursed".

Я кажи твоята версия за края? Щото според мен просто промениха времевата линия след срещата с баща им, но четох много мнения, че може да е алтернативна вселена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , pechenko каза:

АЗ! Изгледах го преди две седмици и нямам търпение за новият сезон. Също следя и "Stranger things", "Cursed".

Гледай Dark. Всичко което Stranger Things се опитва да бъде и се превърна в комерс за американския пазар.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Arwity каза:

Я кажи твоята версия за края? Щото според мен просто промениха времевата линия след срещата с баща им, но четох много мнения, че може да е алтернативна вселена. 

Според и двете.  Промениха времевата линия и се озовават в алтернативна вселена, защото ако е само времевата линия ще трябва отново да се връщат назад, да поправят и т.н. Те вече се връщаха назад и ще е доста предвидимо и гледано.

преди 11 часа , Willy каза:

Гледай Dark. Всичко което Stranger Things се опитва да бъде и се превърна в комерс за американския пазар.

Ще му дам шанс. От доста време ми изкача като предложение в нетфликс-а и все го подминавам. :D 

Мерси за предложението.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да оближа устните ти
Не мога да чакам повече
Представям си себе си в твоето легло
Не мога да се сдържа
 
Любов, толкова е трудно
Не мога да се контролирам
Любов, толкова е трудно
 
искам да остана с теб
Не мога да чакам повече
Представям си себе си в твоето легло
Не мога да се сдържа
 
Давай, давай до утре
ти и аз в леглото ти
Скрий ме в чаршафите си
Движи се бавно, аз съм твоя пламък 
 
Много яка нова песничка 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Сред най- награждаваните латино изпълнители на MTV Видеомузикалните награди на всички времена на първо място е Рики Мартин.

Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2020 г. от 23:49, zai4eto82 каза:

Другия месец се завръщам с тоя цвят както бях в Приморско тъй юли месец на Коце :P

 

20200727_150148.jpg

Напомнящ ми на Агрипина от "Шеметната Анастасия"!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

 

От няколко месеца търся една песен на певицата от профила ти, може ли да ми кажеш как се казва певицата, за да пробвам да намеря песента? 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , THE IIconic каза:

Напомнящ ми на Агрипина от "Шеметната Анастасия"!

Нито я знам коя е, нито съм я гледала. Но Коце много ме харесва с лилавата коса. :P

16 денаааааааааааа. А на живо е много готин. Няма мърдане от него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Нито я знам коя е, нито съм я гледала. Но Коце много ме харесва с лилавата коса. :P

16 денаааааааааааа. А на живо е много готин. Няма мърдане от него. 

Напиши в Google Агрипина от "Шеметната Анастасия" и ще я видиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...