Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Открито заявявам че вече съм мъжката версия на Зайка и @Blueberry щом стане въпрос за МБТ!!

Ауу, слагаш ме на това ниво - замислям се какъв имидж съм си изградила, предприемам тотален обрат в поведението си във форума. Ще пиша само по културни теми и ще споделям само извисена християнска музика!

 

  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Ауу, слагаш ме на това ниво - замислям се какъв имидж съм си изградила, предприемам тотален обрат в поведението си във форума. Ще пиша само по културни теми и ще споделям само извисена християнска музика!

 

Закачам те само,спокойно. Знаеш че си ми един от топовете тук. ;*

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Krislena каза:

18-09-nikolna+copy.jpg

12948.jpg?rev=1600529347

https://www.nenovinite.com/ne/politika/noviyat-nos-na-angelkova-proteche-i-se-zapushi-remontut-na-tunelite-she-struva-400-mln-leva-i-she-produlzhi-12-godini

Цитат

НА ЛИЦЕТО - Обновеният по европрограма "Развитие на селските райони" нос на министъра на туризма Николина Ангелкова се нуждае от ремонт на ремонта.

Това сигнализираха от средите на ГЕРБ, подготвящи документацията за финансирането на назалното саниране, което се очаква да стигне кота 400 милиона лева.

Очаква се носът да бъде затворен първоначално в двете посоки, но след това поетапно да се отваря първо едната ноздра, а после и другата, като ще бъде забранен за ремаркета и полуремаркета.

Първоначалният срок за пускане на носа в експлоатация е 2 месеца, но е по-вероятно ремонтните дейности да отнемат над 10 години. Когато и да бъде пуснат, това ще бъде голям, нечуван успех за българската администрация.


В хода на писането на този текст се оказа, че Ангелкова не е министър на туризма, но е заменена от нещо подобно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Koце много яко е качил за Бургас в сторито си от участието. :P

Ох, и тоя педофил още мърда. яко ли си изкара поне мацоранче ? Разкажи за участието, почерпи ли те с нещо по - така... хайде, не ме дръж в напрежение...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Koце много яко е качил за Бургас в сторито си от участието. :P

Първо сбърка Бургас с Козлодуй и после явно някой го поправи, ама айде..да приемем че не е знаел къде се намира, тва му е простено 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Първо сбърка Бургас с Козлодуй и после явно някой го поправи, ама айде..да приемем че не е знаел къде се намира, тва му е простено 😂

Нищо не е объркал. Качил си е в сторито от последните участия в Благоевград, Бургас и Козлодуй. След Бургас, той беше в Козлодуй. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Ей, Тома Неверни, не съм сляпа или с амнезия иии явно съм по-бърза от теб 😂 Добре че вчера направих скрийншотове.

Та "Открий 10те разлики" дет се вика 😉

 

PhotoGrid_Plus_1600787655509.jpg

 

PhotoGrid_Plus_1600787828987.jpg

Аз за Таня гледах и на 4-те, но не я открих. Нали все била до подиума или може би е била отзад с Велислав, Пацо и Борис Дали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Аз за Таня гледах и на 4-те, но не я открих. Нали все била до подиума или може би е била отзад с Велислав, Пацо и Борис Дали. 

Тя нали беше казала че и Надето щяла да ходи, та сигурно са си правили компания на Випа или в бекстейджа 😅

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Just_Me каза:

Ей, Тома Неверни, не съм сляпа или с амнезия иии явно съм по-бърза от теб 😂 Добре че вчера направих скрийншотове.

Та "Открий 10те разлики" дет се вика 😉

 

PhotoGrid_Plus_1600787655509.jpg

 

PhotoGrid_Plus_1600787828987.jpg

Случайно, аз не го вардя. Явно ти го вардиш. Аз съм работила като си го е качил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...