Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

@Donatella да реагираш едно и също на всеки пореден пост който не те късае се води спам.

 

 

@Сашо Честит рожден ден. Много здраве, щастие, късмет, пари...всичко най! 😄

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Скрил съм около 40 коментари от снощи и днес с опити за провокация. Дано няма нови драми.

Иска действие. Петима сте! И тоя път ще потулите всичко и мир и любов. Няма да стане! С никой не се заяждам, спазвам добрия тон. И защо да дойдат някакви и да пишат все едно форума е на бащите им. Всичко си беше ок докато не се появиха някои хора, че даже ме обвиняват в случая с Таня. Печенко кво го интересува къде сме били със Слави и какво сме правили? Да не ме кара да си отварям устата, че знам с кой е бил и какво е правил. Същото се отнася и за Кондомчо.

Призовавам @zai4eto82

Да каже веднъж завинаги, че нянщмам нищо общо със случилото се с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Всички клюкари и интриганти вън от Рамания,моля.

дам да започнем от теб

преди 31 минути, THE IIconic каза:

Иска действие. Петима сте! И тоя път ще потулите всичко и мир и любов. Няма да стане! С никой не се заяждам, спазвам добрия тон. И защо да дойдат някакви и да пишат все едно форума е на бащите им. Всичко си беше ок докато не се появиха някои хора, че даже ме обвиняват в случая с Таня. Печенко кво го интересува къде сме били със Слави и какво сме правили? Да не ме кара да си отварям устата, че знам с кой е бил и какво е правил. Същото се отнася и за Кондомчо.

Призовавам @zai4eto82

Да каже веднъж завинаги, че нянщмам нищо общо със случилото се с нея.

не мога да те разбера какво те интересува кой какво говори

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам да честитя рождения ден на един от по-старите потребители тук - @Сашо. Жив и здрав и много лично щастие. Нека бъде за пример на всички съфорумци, които умаловажават чуждите успехи и издигат на пиедестал единствено своите любимци. Така трябва да се държи един истински фен - безпристрастно, с уважение към труда на другите изпълнители и техните агитки и странящ от подмолни номерца и евтини интрижки. 

 

  • Like 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Beat. каза:

Да споделя, че от много четене тук за миг си забравих кюфтетата и щях да предизвикам пожар.

Кой прави кюфтета в 2 през нощта??????

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Кой прави кюфтета в 2 през нощта??????

И аз щях да попитам, но ми се стори, че изпуснах момента, хахахаха

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...