Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Снощи в 1:00 часа сутринта Рики пусна новия си сингъл #Tiburones 🦈(Акули) заедно с клип. Песента е балада с посланмие за мир, любов и приемане. Хубава е песента, отдавна не беше пускал балада, даже ми е тъжна като се има предвид събитията, които се случиха в Пуерто Рико,но ми липсват онези бързи, танцувални песни, които правеше. Ако не бяха се случили трагедиите в Пуерто Рико- ураганът Мария, протестите , на които Рики беше главен участник за свалянето на губернатора и сега последвалите земетресения, Рики нямаше да пее сега такива песни за Пуерто Рико. След #Cantalo , новият сингъл #Tiburones е втората песен с послание за Пуерто Рико. Миналото лято Рики беше почти готов с новия си албум, албумът имаше съвсем друго послание, съвсем други песни беше записал нищо общо с Пуерто Рико. Но откакто се случиха тези събития, Рики коренно си промени концепцията за албума, започна да записва съвсем нови песни и започнаха записите по албума съвсем наново. Досега албумът щеше да е излязъл, ако не го беше започнал отново да го записва. За съжаление песента със сигурност няма да се завърти у нас. Не ми се слуша тъжен албум. Това е.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики отново се присъединява към протестиращите в Пуерто Рико. След като свали губернатора, сега иска да свали и новия. Рики казва: „Във времената на най-големите нужди на нашия народ тези, които трябва да бъдат лидери, отново се провалиха. Те отново не успяха да се справят с най-основните права на хората: вода, покрив, образование, сигурност. Писна ми от тези протести вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Рики отново се присъединява към протестиращите в Пуерто Рико. След като свали губернатора, сега иска да свали и новия. Рики казва: „Във времената на най-големите нужди на нашия народ тези, които трябва да бъдат лидери, отново се провалиха. Те отново не успяха да се справят с най-основните права на хората: вода, покрив, образование, сигурност. Писна ми от тези протести вече. 

Ще свали гащите на губернатора най-много.😛:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Ще свали гащите на губернатора най-много.😛:3fdb8960598fa63e:

Какво се хилиш. Миналата година нали свалиха губернатора на Пуерто Рико. Колко известни, сред които Рики и народа му протестораха и стана. Затова Рики написа и Cantalo за победата. Рики е бесен, че на 28.12,.2019 в склад в Пуерто Рико са намерени сумати вода, храна, бебешки кърпички и други и не са раздадени на народа му. И Тръмп не прави нищо и затова Рики сега пак ще помага с разни организации и доброволци. Хора, за които Рики и народа му са гласували и не правят нищо Рики и народа му ги свалят от длъжност. Да беше и при нас така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Какво се хилиш. Миналата година нали свалиха губернатора на Пуерто Рико. Колко известни, сред които Рики и народа му протестораха и стана. Затова Рики написа и Cantalo за победата. Рики е бесен, че на 28.12,.2019 в склад в Пуерто Рико са намерени сумати вода, храна, бебешки кърпички и други и не са раздадени на народа му. И Тръмп не прави нищо и затова Рики сега пак ще помага с разни организации и доброволци. Хора, за които Рики и народа му са гласували и не правят нищо Рики и народа му ги свалят от длъжност. Да беше и при нас така. 

Туце, нека гледаме БГто, Пуерто Рико и т.н. си има кой да си ги гледа! НАЛИ ТАКА ?????? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Туце, нека гледаме БГто, Пуерто Рико и т.н. си има кой да си ги гледа! НАЛИ ТАКА ?????? 

Не, не. Просто какво ли не преживяха Пуерто Рико, но народът им е силен, борбен и обединен, не като при нас. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже искам да направя една изненада, да прехвърля едни видеокасетки на диск, после съдържанието на диска мога ли да го прехвърля на флашка, така че направо да тръгне на плеъра на тв-то??? И само го копирам или трябва с някаква програмка нещо да го направя. Някой дето разбира, ако може да ми помогне, ще съм му благодарна :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy писна ми да ме возиш в скапаната ти трошка, човек, разбираш ли?! В тази скапана, изкъртена каруца! Трошка!!! Хората се чудят откъде падам, че се возя в тая каруца бе! Що не вземеш да се стегнеш и да качиш малко левъла, а? Или цял живот ще си останеш такъв... скъсаняк?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

@Starboy писна ми да ме возиш в скапаната ти трошка, човек, разбираш ли?! В тази скапана, изкъртена каруца! Трошка!!! Хората се чудят откъде падам, че се возя в тая каруца бе! Що не вземеш да се стегнеш и да качиш малко левъла, а? Или цял живот ще си останеш такъв... скъсаняк?

Имам куп от тебе неприети, благодаря ти, ма ти се сети, сети...

 

  • Like 1
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Arwity каза:

Понеже искам да направя една изненада, да прехвърля едни видеокасетки на диск, после съдържанието на диска мога ли да го прехвърля на флашка, така че направо да тръгне на плеъра на тв-то??? И само го копирам или трябва с някаква програмка нещо да го направя. Някой дето разбира, ако може да ми помогне, ще съм му благодарна :)

не че съм голям разбирач, но не виждам къф е проблема. Зависи къф формат шти конвертират касетките и що не питаш не могат ли напрао на флашка да ти ги сложат, за ко ти е точно тоя диск? 

едит : първи резултат от гугъл, 100% ще си намериш и за твоето населено място. 

https://www.olx.bg/ad/prehvarlyane-na-videokasetki-vhs-na-flashka-CID618-ID7HmA0.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

не че съм голям разбирач, но не виждам къф е проблема. Зависи къф формат шти конвертират касетките и що не питаш не могат ли напрао на флашка да ти ги сложат, за ко ти е точно тоя диск? 

едит : първи резултат от гугъл, 100% ще си намериш и за твоето населено място. 

https://www.olx.bg/ad/prehvarlyane-na-videokasetki-vhs-na-flashka-CID618-ID7HmA0.html

Питах, правят ги само на двд диск. Свалих 1 програма, уж го направих, но стана много на квадратчета, убих му качеатвото. Но днес пак ще ровя да правя експерименти де. Просто питах, щото тука ина хора дето разбират от такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Питах, правят ги само на двд диск. Свалих 1 програма, уж го направих, но стана много на квадратчета, убих му качеатвото. Но днес пак ще ровя да правя експерименти де. Просто питах, щото тука ина хора дето разбират от такива неща.

технолотията за прехвърляне от касетка на диск не е толкова лесна ако нямаш нужната техника

за другото те повечето тв-та вече са модерни и четат всичко

можеш да запишеш диска по три начина като дата (data) така файловете ще са си същите като в компютъра ти

двд видео тук ще станат на двд формат може да направиш и меню ако искаш

и като имидж диск (image) да може да се стартира сам но пък като ще е на флашка а не на диск не виждам смисъла не знам дали от флашката ще се стартира

най добре го направи на дата така няма да промениш качеството и ще може да го копираш на всичко но пък

ти си решаваш но по важното е да успееш да го копираш от касетата с максимално добро качество другото е лесно

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога забравен Тоше Проески днес би празнувал 39-ия си рожден ден
 
Ако не беше загубил живота си в автомобилна катастрофа, на 16 октомври 2007 г. един от любимите певци Тоше Проески щеше днес да отпразнува 39-ия си рожден ден.Множество фенове и приятели не го забравят дори 13 години по-късно и с радост го помнят, особено на този ден, 25 януари.Тоше Проески беше истинска музикална сензация в бивша Югославия. С песните си той спечели сърцата на феновете и беше изключително популярен и уважаван сред колегите си.Говореха се само най-хубавите думи и всички го описваха като скромен младеж, който разпространява положителна енергия.
 
Чак на 10 септември ще му правят гроб- 13 години по късно. Срамота.
 
 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Акули

Не знам вече защо се бием така
Да спрем да се нараняваме
Че годините ни отминават
 
Невъзможно е да си тръгнеш така
Остани тук още малко
Да намокрим устните си
 
Не виждаш ли, че се обичаме?
Че нашите сърца
Не обичат да са сами
Това чувство ни убива
И имаме много причини
 
Нека да похарчим всички боеприпаси
Нека спечелим битката
Че все още има време, да продължим
Нека оставим останалото
Но нека променим сцената
Не искам да се бия с теб
Какво мислиш за това?
 
Нека променим адреса
Да отидем да пътуваме за месец
Да говорим на друг език
Целуни ме тук на улицата
Прекосявам земята заради теб
Бия се с хиляда лъвове
Правя всичко за теб
Плувам с акули
 
Хайде да вечеряме
Нощ на свещи с бутилка
От най-доброто вино
Да отворим
И събори всички стени
Със същия сърдечен пулс
Да отидем на кино
Нека да прочетем книга
Заедно ръка за ръка
Като двама луди хора, нека вървим бавно
Ще заличим цялото минало
 
Не виждаш ли, че се обичаме?
Че нашите сърца
Не обичат да са сами
Това чувство ни убива
И имаме много причини
 
 
Нека да похарчим всички боеприпаси
Нека спечелим битката
Че все още има време, продължете се
Нека оставим останалото
Но нека променим сцената
Не искам да се бия с теб
Какво мислиш за това?
 
Нека променим адреса
Да отидем да пътуваме за месец
Да говорим на друг език
Целуни ме тук на улицата
 
Прекосявам земята заради теб
Бия се с хиляда лъвове
Правя всичко за теб
Плувам с акули
 
Нека променим адреса
Да отидем да пътуваме за месец
Да говорим на друг език
Целуни ме тук на улицата
Прекосявам земята заради теб
Бия се с хиляда лъвове
Правя всичко за теб
Плувам с акули
 
Плувам с акули

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:
Никога забравен Тоше Проески днес би празнувал 39-ия си рожден ден
 
Ако не беше загубил живота си в автомобилна катастрофа, на 16 октомври 2007 г. един от любимите певци Тоше Проески щеше днес да отпразнува 39-ия си рожден ден.Множество фенове и приятели не го забравят дори 13 години по-късно и с радост го помнят, особено на този ден, 25 януари.Тоше Проески беше истинска музикална сензация в бивша Югославия. С песните си той спечели сърцата на феновете и беше изключително популярен и уважаван сред колегите си.Говореха се само най-хубавите думи и всички го описваха като скромен младеж, който разпространява положителна енергия.
 
Чак на 10 септември ще му правят гроб- 13 години по късно. Срамота.
 
 

Любимата ми негова песен

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...