Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Danger. каза:

Голям сеир ли съм изпуснал?

Не. Same old ....

@Blueberry ма, честит рожден ден ма. Жива и здрава ма. Все така готина ма! 🥰

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

@Slavi и @VulkoIsTheBest обичайте се поне днес! Едно Божество се е родило на този ден, уважавайте го! Имам предвид не себе си, а @Сашо, да ни е жив и здрав! Аз съм просто Ангел и сея мир, любов и красота на Земята, не съм Божество.

Хаха много ти благодаря, астрална близначке :D Бъди жива и здрава и много щастлива 😘

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Да,всички хора,които познавам и карат коли,шофирането им е станало голяма старст. Не знам,поне на този етап нямам нужда от кола.

Гледал ли си "Хижа в гората"?

Да. Много силна продукция, но като филм е средно ниво. Става за да убиеш време един път. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да. Много силна продукциято, но като филм е средно ниво. Става за да убиеш време един път. 

На мен профила ми в ютюб е все още пълен с откъси от разни филми на ужасите от преди 25-30 години,а Хижата е един от най-новите,които ми излезе. Стори ми се интересно с тези свръехстествени неща,но специалните ефекти са ми meh.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Да споделя, че от много четене във форума за миг си забравих кюфтетата и щях да предизвикам пожар.

Ами ето. Заради това Кити не готви.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

На мен профила ми в ютюб е все още пълен с откъси от разни филми на ужасите от преди 25-30 години,а Хижата е един от най-новите,които ми излезе. Стори ми се интересно с тези свръехстествени неща,но специалните ефекти са ми meh.

Новите не стават и затова спрях да гледам. Обаче този е брутален. Най-якия от Conjuring насам. Гледай го, ако вече не си.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Новите не стават и затова спрях да гледам. Обаче този е брутален. Най-якия от Conjuring насам. Гледай го, ако вече не си.

 

Да,определено не стават.Ще го гледам тия дни и без това съм в сесия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели, това беше всичко за тази вечер! Утре се събудете по-мъдри, по-ведри и нека дните ви от тук насетне преминават стремително със капчица надежда, че най-доброто тепърва предстои. Обичайте се бе, толкоз ли е трудно?!?

 

  • Like 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадите (и рождените дни) не спират! @Blueberry @Сашо честит ви РД, чудесни! Пожелавам ви всичко най-хубаво и да продължавате да мачкате! :happybday:

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошо. Ко прайм ся без Таня, аз лично не мога да си легна спокойно без да знам кво е яла на Рики щерката вчера и наспал ли се е Коцьо тази сутрин, за да се гледа в Черешката. 

А някой ако верно я е изпортил на шефа и, шефката и пицарчето, бял ден да не види. То бива да си правиш густото с интриги, ма тва прекрачва границити на сякакъв добър тон, щом работата на зайка е била на косъм. 

Поздрави на рождениците @Blueberry @Сашо и много успехи, много секси хит и сичко най през годината,  и не само. 

 

  • Like 5
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @Blueberry! Да си жива, здрава, все така готинка, умна, повече класическа музика и саундтраци, Ариана Гранде, Мариана Гранде, повече секс разбира се и с по - готинки пичове. Айде весело изкарване от мен.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , VulkoIsTheBest каза:

Не знам. По принцип Дойчо е въртял в миналото подобни интриги на други форумци. Ходи, търси, пише на някакви хора. За сеира. Дано да го е надраснал и да не е той.

Ти в ред ли си, кво си? Ще тръгна аз да се занимавам с разни луди, предвид че си имам достатъчно неща на главата та и със Зайка да се занимавам. На 370км съм от нея първото. Не съм чак толкова долен, пък и нищо не ми е направила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Той е разбира се. Слави такива неща ми разказваше за него през лятото,че умирах от смях.

Толкова злобно същество скоро ме бях срещал. Ти си дъно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...