Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Blueberry каза:

 

@VulkoIsTheBest каква терапия? Положението при мен е много зле, нисък емусион. Тита, помагай!

Ми вземи си отпуска 2 седмици и идвай в санаториума "Вълко и Небето".

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Brian каза:

защото вълко заплаши че ще прати да го пребият  знае коя е майка му даже и цитира името тук и щял да и разказва накакви работи за сина и така спря да влиза

то нали Пловдив - Съединение са близо

@asylum

Кво реагираш бе? Кво реагираш на този коментар? Аргументирай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Arwity каза:

Ох, почнах да правя упражнения, уж тяло да стягам, но мааалко съм прекалила и съм като Робокоп. 10мин си оправям само леглото. 

Извинете, но ми е трудно да ви следя мисълта. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега каквото и да говорим, Таня може и да не е била права да качва и говори неща, обаче и какъв изрод трябва да си за да търсиш колая на някой и да му ровиш в работата без причина. В България е толкова лесно да направиш беля на хората, че дори не е за вярване. Това не означава, че трябва да се прави. Евала на модераторите, че изтриха темата. В крайна сметка става въпрос за работата на някого. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Сега каквото и да говорим, Таня може и да не е била права да качва и говори неща, обаче и какъв изрод трябва да си за да търсиш колая на някой и да му ровиш в работата без причина. В България е толкова лесно да направиш беля на хората, че дори не е за вярване. Това не означава, че трябва да се прави. Евала на модераторите, че изтриха темата. В крайна сметка става въпрос за работата на някого. 

Зависи от коя гледна точка го погледнеш - дали от тази, че някой иска да прави мръсно на Таня или от тази, че Таня прави мръсно някому, обсъждайки живота му и пускайки лични снимки без разрешение. Ако питаш Монахинята и момчето - Таня е за бой.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Зависи от коя гледна точка го погледнеш - дали от тази, че някой иска да прави мръсно на Таня или от тази, че Таня прави мръсно някому, обсъждайки живота му и пускайки лични снимки без разрешение. Ако питаш Монахинята и момчето - Таня е за бой.

Не точно, Таня малко си разказва живота. Тя не го прави с лоша нагласа, тя просто разказва през нейната призма как и къде й е минал деня, с какво се занимава. По същия начин както говори за семейството си, за всичко което й се случва. Човека който е направил това, няма общо с темата, а съвсем целенасочено е използвал информацията с цел долна интрига и да преебе някой. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не точно, Таня малко си разказва живота. Тя не го прави с лоша нагласа, тя просто разказва през нейната призма как и къде й е минал деня, с какво се занимава. По същия начин както говори за семейството си, за всичко което й се случва. Човека който е направил това, няма общо с темата, а съвсем целенасочено е използвал информацията с цел долна интрига и да преебе някой. 

Иихаа, Таня си разказвала живота.

Ми те пък крадците си живеят живота, крадейки. Какво лошо има?

Айде да те видим тебе да разбереш, че някой ти пуска снимки и те обсъжда от А до Я във форум на откачени, колко ли ще ти е приятно.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Иихаа, Таня си разказвала живота.

Ми те пък крадците си живеят живота, крадейки. Какво лошо има?

Айде да те видим тебе да разбереш, че някой ти пуска снимки и те обсъжда от А до Я във форум на откачени, колко ли ще ти е приятно.

Различно е човек. Тогава аз ще имам правото да се ядосам, защото съм пряко свързан/а с конфликта. Тоест аз съм герой от историята, човек - а от форума няма общо, той го е направил заради интригата и доноса. За мен, това е по - грозната постъпка. Не казвам, че Таня е постъпила правилно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нима? :rolleyes:

Само едно искам да кажа: Аз вечер заспивам с чиста съвест. За другите не знам.

Даа, не очаквах, че е възможно да породи такава агресия. Доста съм изтървал в скандалите, преди четях само чалга темите, а вече няма такива :D 

Жалко, че е спрял да пише. По-добре други да бяха спрели 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Различно е човек. Тогава аз ще имам правото да се ядосам, защото съм пряко свързан/а с конфликта. Тоест аз съм герой от историята, човек - а от форума няма общо, той го е направил заради интригата и доноса. За мен, това е по - грозната постъпка. Не казвам, че Таня е постъпила правилно. 

Там е работата, че не знаем човекът от форума с какъв мотив го е направил...

Знае ли се кой е човекът?

Как може да сме сигурни дали не познава лично момчето? И аз да видя, че някаква откачалка пише романи за мой добър приятел или познат, ще му кажа, защото това не е редно.

От къде въобще знаем т.нар. "доносник" на кой е по-близък - на Таня, или на момчето?

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега каквото и да говорим, Таня може и да не е била права да качва и говори неща, обаче и какъв изрод трябва да си за да търсиш колая на някой и да му ровиш в работата без причина. В България е толкова лесно да направиш беля на хората, че дори не е за вярване. Това не означава, че трябва да се прави. Евала на модераторите, че изтриха темата. В крайна сметка става въпрос за работата на някого. 

Досега Таня показваше само себе си, даже имена май не е намесвала, изключая Коцето. Но стъпи накриво с тая снимка на Монахинята, определено, и ще й е за урок. Но тоя, дето я е наклепал... не му прави чест! За сеира е било. И сигурно пише тук и се прави на ни лук ял, ни мирисал. 

 

  • Like 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Там е работата, че не знаем човекът от форума с какъв мотив го е направил...

Знае ли се кой е човекът?

Как може да сме сигурни дали не познава лично момчето? И аз да видя, че някаква откачалка пише романи за мой добър приятел или познат, ще му кажа, защото това не е редно.

От къде въобще знаем т.нар. "доносник" на кой е по-близък - на Таня, или на момчето?

 

Представяш ли си някой да е търсил снимка на монахиня в гугъл и да е попаднал на темата :D И аз бих докладвал на приятел, но що ли си мисля, че в случая не е баш така. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Даа, не очаквах, че е възможно да породи такава агресия. Доста съм изтървал в скандалите, преди четях само чалга темите, а вече няма такива :D 

Жалко, че е спрял да пише. По-добре други да бяха спрели 

Това беше овълчен демон в мое присъствие. И продължи твърде дълго, а аз имам много голямо търпение и толеранс. Как по друг начин да отговоря?

От омразна злоба само за  минути го превърнах в проповедник на учителя Дънов, мисли и мъдрости, панди по аватарите - тотал ненормал.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Това беше овълчен демон в мое присъствие. И продължи твърде дълго, а аз имам много голямо търпение и толеранс. Как по друг начин да отговоря?

От омразна злоба само за  минути го превърнах в пропведник на учителя Дънов, мисли и мъдрости, панди по аватарите - тотал ненормал.

За кой става въпрос ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо е прав в случая. Таня сама си е виновна,че разпространява разни неща насам натам.

Честит рожден ден @Blueberry да си жива и здрава,още много хитове от Арианчето и всичко най-добро!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...