Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Даа, чокан ден беше. Ма ще ги терапевтираме нещата, няма къде да ходят, терапия му е майката.

И при теб ли???

А най-смешното е, че все се каних да пиша на един там... дето се чудих дали да ходя да празнувам НГ там, и все отлагах заради хороскопите, нали някакви пълнолуния с някакви затъмнения беше и сега като писах.. един голям среден :D

Някой гледал ли е сериала "You", чудя се дали да го почна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Краварката знам, че е от там. За други селянки  не знам!

 

Кой рус? Мен ли имаш предвид? Кой е рус от този форум? Гимнастикът Чийзкейк беше рус и постоянният му адрес е в Съединение City.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

А най-смешното е, че все се каних да пиша на един там... дето се чудих дали да ходя да празнувам НГ там, и все отлагах заради хороскопите, нали някакви пълнолуния с някакви затъмнения беше и сега като писах.. един голям среден :D

 

За момчето Овен ли става въпрос? Какво ти вика?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кой рус? Мен ли имаш предвид? Кой е рус от този форум? Гимнастикът Чийзкейк беше рус и постоянният му адрес е в Съединение City.

Не си ти , споко 😘

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

 

Някой гледал ли е сериала "You", чудя се дали да го почна.

И аз се чудя, но още не намирам силите да го пусна. Ако го гледаш пиши дали е як.

Чудя се между него, Vikings и Mr Robot, заради РамитУ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И аз се чудя, но още не намирам силите да го пусна. Ако го гледаш пиши дали е як.

Чудя се между него, Vikings и Mr Robot, заради РамитУ.

О, аз точно заради него почнах робота, ама нещо не беше моя филм. Почнах Светкавицата, но като го привърша, май ще го почна тоя you. Вчера гледах тая Андреа от На кафе, да говори за него и ми се стори много интересно. С това столковане ли, как се казва там нз. Малко психарско такова.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

О, аз точно заради него почнах робота, ама нещо не беше моя филм. Почнах Светкавицата, но като го привърша, май ще го почна тоя you. Вчера гледах тая Андреа от На кафе, да говори за него и ми се стори много интересно. С това столковане ли, как се казва там нз. Малко психарско такова.

Таа бавноразвиващата като я чуя превключвам

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

О, аз точно заради него почнах робота, ама нещо не беше моя филм. Почнах Светкавицата, но като го привърша, май ще го почна тоя you. Вчера гледах тая Андреа от На кафе, да говори за него и ми се стори много интересно. С това столковане ли, как се казва там нз. Малко психарско такова.

Да и в инста ми излизат много клипове от него. Сега докато имам повече свободно време може и да го пусна.

Ее жалко за робота. Все пак ще му дам шанс. Станах му фен след оскарите и филма за Фреди. Жесток е!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Таа бавноразвиващата като я чуя превключвам

Ооо, мен мн ме кефи. Сигурно щото е луда на тема филми и сериали като мен.

Специално за Зайка.. зайке къде си? Върни се, мани ги онея. Никой не може ти казва какво да пишеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да и в инста ми излизат много клипове от него. Сега докато имам повече свободно време може и да го пусна.

Ее жалко за робота. Все пак ще му дам шанс. Станах му фен след оскарите и филма за Фреди. Жесток е!

 

Еми на теб може да ти хареса, различни хора, различни вкусове :)

Аз пък все го свързвам с ролята му в Нощ в музея :Д и дори като гледах филма за Фреди не можех да го възприема. Има някой актьори така, свързвам ги с някой филм и после са ми странни в други роли.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

 

Специално за Зайка.. зайке къде си? Върни се, мани ги онея. Никой не може ти казва какво да пишеш.

Маани не я споменавай, че не знае човек какво да очаква. Ядосана е и може да ни прокълне

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Маани не я споменавай, че не знае човек какво да очаква. Ядосана е и може да ни прокълне

 

Може тя да ме е прокълнала да ме оставят със "seen". . :Д

Оф, да ходя да си пускам сериала и да страдам за моя Овен. А стопкадъра в дясно на Райна е майко мила......

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Arwity каза:

И при теб ли???

А най-смешното е, че все се каних да пиша на един там... дето се чудих дали да ходя да празнувам НГ там, и все отлагах заради хороскопите, нали някакви пълнолуния с някакви затъмнения беше и сега като писах.. един голям среден :D

Някой гледал ли е сериала "You", чудя се дали да го почна.

OMG, точно гледах статия за тоя сериал, че е подновен за 3-ти сезон и мислех да го почвам.

преди 32 минути, THE IIconic каза:

Не си ти , споко 😘

 

 

Аз ли съм? :(

 

@VulkoIsTheBest каква терапия? Положението при мен е много зле, нисък емусион. Тита, помагай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

Бидиферчо защо спря да пише тука? Аз съм му фен!

защото вълко заплаши че ще прати да го пребият  знае коя е майка му даже и цитира името тук и щял да и разказва накакви работи за сина и така спря да влиза

то нали Пловдив - Съединение са близо

  • Haha 1
  • Confused 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

защото вълко заплаши че ще прати да го пребият  знае коя е майка му даже и цитира името тук и щял да и разказва накакви работи за сина и така той се спря да влиза

то нали Пловдив - Съединение са близо

Това трябваше да е за новият епизод на Keeping up with the Ramaniacs. Стига спойлери хД

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

OMG, точно гледах статия за тоя сериал, че е подновен за 3-ти сезон и мислех да го почвам.

Аз ли съм? :(

 

@VulkoIsTheBest каква терапия? Положението при мен е много зле, нисък емусион. Тита, помагай!

Боровинке, Честит Рожден Ден! Бъди благословена!

Ъъъъ ти руса ли си?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

OMG, точно гледах статия за тоя сериал, че е подновен за 3-ти сезон и мислех да го почвам.

Аз ли съм? :(

 

@VulkoIsTheBest каква терапия? Положението при мен е много зле, нисък емусион. Тита, помагай!

Ако го почнеш да дадеш по 1 отзив, да видим заслужава ли си. И дали има психарски елементи 😀

Ох, почнах да правя упражнения, уж тяло да стягам, но мааалко съм прекалила и съм като Робокоп. 10мин си оправям само леглото. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...