Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това беше овълчен демон в мое присъствие. И продължи твърде дълго, а аз имам много голямо търпение и толеранс. Как по друг начин да отговоря?

От омразна злоба само за  минути го превърнах в пропведник на учителя Дънов, мисли и мъдрости, панди по аватарите - тотал ненормал.

Хмм, аз го помня в добрата му светлина. Беше донякъде в стила на Руневски. И той ми е позитивен. Ама съм изтървал, де, не мога да коментирам. Жалко, че не пише вече, та да видим докъде е стигнал в Дъновите проповеди. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Представяш ли си някой да е търсил снимка на монахиня в гугъл и да е попаднал на темата :D И аз бих докладвал на приятел, но що ли си мисля, че в случая не е баш така. 

Не знам. По принцип Дойчо е въртял в миналото подобни интриги на други форумци. Ходи, търси, пише на някакви хора. За сеира. Дано да го е надраснал и да не е той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Се тая, дано не стане сериозен проблем и просто да се приеме като безобидна шега, каквото всъщност е.

Аз първоначално помислих, че е станала някаква драма със снимките от Нова година :D

Нищо няма да й се случи - тя е кадърен и лоялен служител, но ще й коства малко нерви и напрежение седмица-две. Всяко чудо за три дни. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не знам. По принцип Дойчо е въртял в миналото подобни интриги и на други форумци. Ходи, търси, пише на някакви хора. За сеира. Дано да го надраснал и да не е той.

И аз се надявам да не е той. Господ да прости, ако съмненията ми са неоснователни. Но дано пък всички да са научили по някой урок верно. То става като лъжливото овчарче.

Аз преди години мятах какво ли не през балкона по хората. Като спрях, все мен набеждаваха, а взеха да хвърлят доста по-солидни неща :D 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не знам. По принцип Дойчо е въртял в миналото подобни интриги и на други форумци. Ходи, търси, пише на някакви хора. За сеира. Дано да го е надраснал и да не е той.

Той е разбира се. Слави такива неща ми разказваше за него през лятото,че умирах от смях.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Хмм, аз го помня в добрата му светлина. Беше донякъде в стила на Руневски. И той ми е позитивен. Ама съм изтървал, де, не мога да коментирам. Жалко, че не пише вече, та да видим докъде е стигнал в Дъновите проповеди. 

Често излобяваше и то за спорта. Не отричам, че на моменти беше забавен. Всъщност реакцията му към мен беше нещо тип "Слави", но в много по-селска и първична форма. Те между другото бяха приятели и поддържаха контакти извън Рама. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Често излобяваше и то за спорта. Не отричам, че на моменти беше забавен. Всъщност реакцията му към мен беше нещо тип "Слави", но в много по-селска и първична форма. Те между другото бяха приятели и поддържаха контакти извън Рама. :D

Ми и аз го имах във фейса, преди да спра да влизам там, де. Имам него, Слави и бесния чалга фен. Доста забавен ми е бил, добре, че не съм бил свидетел на всичко, та да ми повлияе това :D Но като взех да влизам пак по-активно тук, след доста години само четене, ми беше споменал да не се сближавам с никого. Не че съм имал такова намерение, ама те тия неща от само себе си стават. 

Колко време е минало? Що не пробвате да си полафите? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ми и аз го имах във фейса, преди да спра да влизам там, де. Имам него, Слави и бесния чалга фен. Доста забавен ми е бил, добре, че не съм бил свидетел на всичко, та да ми повлияе това :D Но като взех да влизам пак по-активно тук, след доста години само четене, ми беше споменал да не се сближавам с никого. Не че съм имал такова намерение, ама те тия неща от само себе си стават. 

Колко време е минало? Що не пробвате да си полафите? :D

Тц тц тц, пропъден те съветва да не се сближаваш с никого, пък ти взе, че на мен ми прати снимки как изглеждаш. Няма ли много символика тука.  :D

Мисля, че го потърпях около 7-8 месеца да ме трови със злоба и някъде началото на 2017 май го шитнах.

Нямам интерес да си говоря с този човек. В предното ми пребиваване тук 2012 беше толкова обсебен, че си слагаше аватара ми за негов подпис с някакви любовни послания. После, като се върнах, отричаше всичко и беше в mode "Мразя те".

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тц тц тц, пропъден те съветва те да не се сближаваш с никого, пък ти взе, че на мен ми прати снимки как изглеждаш. Няма ли много символика тука.  :D

Мисля, че го потърпях около 7-8 месеца да ме трови със злоба и някъде началото на 2017 май го шитнах.

Нямам интерес да си говоря с този човек. В предното ми пребиваване тук 2012 беше толкова обсебен, че си слагаше аватара ми за негов подпис с някакви любовни послания. После, като се върнах, отричаше всичко и беше в mode "Мразя те".

Мале, от 2012 са минали 8 години. 

Според мен и двамата сте пораснали оттогава, но няма смисъл понякога, вярно е ;) 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Боровинке, Честит Рожден Ден! Бъди благословена!

Ъъъъ ти руса ли си?

Естествено и подсилено със силата на фризьорите!

Благодаря ви! Наистина днес имам рожден ден. Бъдете благословени <3 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Естествено и подсилено със силата на фризьорите!

Благодаря ви! Наистина днес имам рожден ден. Бъдете благословени ❤️

Честита да си!

Ако си на счетоводна вълна, поздрави се с целия клип. Ако си на секси вълна, само с 2:03

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi и @VulkoIsTheBest обичайте се поне днес! Едно Божество се е родило на този ден, уважавайте го! Имам предвид не себе си, а @Сашо, да ни е жив и здрав! Аз съм просто Ангел и сея мир, любов и красота на Земята, не съм Божество.

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

@Slavi и @VulkoIsTheBest обичайте се поне днес! Едно Божество се е родило на този ден, уважавайте го! Имам предвид не себе си, а @Сашо, да ни е жив и здрав! Аз съм просто Ангел и сея мир, любов и красота на Земята, не съм Божество.

Виж какво намерих. Към края когато я налагат с розовата плюшена играчка ПИЩЯХ.

https://www.vbox7.com/play:13966d4afa

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден @Blueberry, бъди живичка, палава и силно любена! 
 

Утре ще ти честитя и на ЛС, защото съм уморен и нямам силите за процес на мислене на адекватно пожелание, целувки! 
 

 

  • Like 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо, насъбрал си доста точки и не искам да ти се трупат още, затова смени темата ако обичаш. Личното пространство нека да си остане лично. 

 

  • Like 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Кондомчо, насъбрал си много точки и не искам да ти се трупат още, затова смени темата ако обичаш. Личното пространство нека да си остане лично. 

 

Най-големият хит на Галена! Евалата!

Преди 3-4 дни си запях наум в една кола това, а после забравих да си го пусна. Мерси за напомнянето:

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постовете ли ми скриха? Ех, няма нищо, те така или иначе всички ги прочетоха.

Честит рожден ден на празнуващите.

Саше, ти чете ли за афинитета към роми на твоя приятел? 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да има мир и любов, скъпи съфорумци! Стига с тези словесни шамари. Радвайте се на живота.. и на любимата ни Мира!

@asylum винаги знам с какво да те почерпя!

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Амброжка. каза:

Нека да има мир и любов, скъпи съфорумци! Стига с тези словесни шамари. Радвайте се на живота.. и на любимата ни Мира!

@asylum винаги знам с какво да те почерпя!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...