Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Таня ми завидя как властвам и през новото хилядолетие, празнувайки РД по една седмица, и затова ви накара да скриете темата!

Благодаря ви сладури за продължаващата подкрепа!:ba:

Честито на @Starboy отново!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, xroflx9 каза:

Е,тя Кити вече си е сменила ника на Anne,защото смята,че е преродената душа на Ане Франк.

Помислих, че анне от Майка на турски :D

Честит нерожден ден на всички непразнуващи!

https://www.vbox7.com/play:0ab89473

  • Haha 4
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Божее, цялата тема ли изтрихте???

какво е станало защо сте го изтрили

Съжаляваме, възникна проблем You do not have permission to view this content. Код на грешката: 2F173/K

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Brian каза:

какво е станало защо сте го изтрили

Съжаляваме, възникна проблем You do not have permission to view this content. Код на грешката: 2F173/K

Някой писал на пицаря какво се писало тук и така.

Зайке, а сериозно нещо на работа с другите ти колеги или шефовете ти има ли проблеми??? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

Някой писал на пицаря какво се писало тук и така.

Зайке, а сериозно нещо на работа с другите ти колеги или шефовете ти има ли проблеми??? 

Имаме забрана да я споменаваме. Вече е тема табу

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Имаме забрана да я споменаваме. Вече е тема табу

който иска да си я забранява

снимката на трите сестри отдавна е копирана

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откачена работа.

В тази малка държава, където реално можеш да срещнеш всеки навсякъде, да пускаш снимки на свои колеги?

Айде разказвай истории, ма поне не казвай къде работиш, нито имената назовавай.

Сега ще е в депресия известно време, после пак ше се завърне ударно. То от тия хормони нейните не я свърта.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Това със забраната да я споменаваме, част от форумските правила ли е? :D Това малко, като да не се споменава името Божий напразно. 

Тя се разпореди, даже преди малко пак ми писа да не говорим за нея и снимката на монахинята. Заплши с изтриване на профила !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Тя се разпореди, даже преди малко пак ми писа да не говорим за нея и снимката на монахинята. Заплши с изтриване на профила !

 

Я да чуем последните клюки от тебе, скоро се беше похвалил, че отново имаш Breaking News. Усетих лукав, влажен поглед на лицето ти. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Откачена работа.

В тази малка държава, където реално можеш да срещнеш всеки навсякъде, да пускаш снимки на свои колеги?

Айде разказвай истории, ма поне не казвай къде работиш, нито имената назовавай.

Сега ще е в депресия известно време, после пак ше се завърне ударно. То от тия хормони нейните не я свърта.

Ама аз не разбрах, някой, някак си го е намерил тоя или всичко станало случайно. Батерията ми падаше, бях на работа и с последните 10% рефрешвах да видя развоя на нещата, но уви темата беше изтрита :( прохабих батерията за едното нищо...

Но, така е де. Макар имена не е споменавала. Тука малко завидя на тази и в яда си, просто изпусна края и и качи снимката на момичето. А ще се върне, преди по едно време пак я нямаше за около половин година с историите. Но се завърна и то пак всички и чакахме историите с интерес. Само ми е чудно дали има някакви сериозни последствия на работата, понеже няма как да не се е разчуло. Нещо шефовете и дали са и казали.

 

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Тя се разпореди, даже преди малко пак ми писа да не говорим за нея и снимката на монахинята. Заплши с изтриване на профила !

 

Треперя!!! Какви заплахи, какво нещо. Макар никой, нищо лошо не е казал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Я да чуем последните клюки от тебе, скоро се беше похвалил, че отново имаш Breaking News. Усетих лукав, влажен поглед на лицето ти. :D

тя новината е стара поне за мен

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Я да чуем последните клюки от тебе, скоро се беше похвалил, че отново имаш Breaking News. Усетих лукав, влажен поглед на лицето ти. :D

За една руса кукла. Забуравих

Link to comment
Сподели в други сайтове

А днес беше егати и скапания ден.... то бива, бива да не ми вървеше днес, ама беше просто върха. Да се поуспокоим малко с една песен и да удавим любовната мъка:

 

Що го няма тоя клип от промоцията??? Със сивата, блестяща рокличка.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

А днес беше егати и скапания ден.... то бива, бива да не ми вървеше днес, ама беше просто върха. Да се поуспокоим малко с една песен и да удавим любовната мъка:

 

Даа, чокан ден беше. Ма ще ги терапевтираме нещата, няма къде да ходят, терапия му е майката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...