Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За мен това между Галин и Андреа не е пи ар - едва ли това с мебелите и прочее някой би позволил да се говори за него само и само за едната реклама. Само че аз пак не разбрах от къде тръгва цялата работа, къде е генезисът на спора и какво делят - мъж ли?

В тоя случай съм на принципа "избери по-малкото зло" - Андреа. За мен тя има много вина за жанра, факт. Но в същото време вдигна адски много нивото на клипове и саунда, макар че имаше и заемки от Камелия и Карлеуша, Гага, имаше и добри лични попадения. Без глас постигна много. Просто тя е символ на цяла една вълна с Кости и Оцко, която зашемети жанра. Въпросът е, че от тоя вълна нищо не остана. Оттогава се появи и едно надцакване на паралиите в жанра - нея, Цура и Галена. Малко опропастиха нещата.

Но Галин за мен адски много се наду - от него буквално пращи едно пасивно напрежение, натрупано от факта, че се прави на нещо, което не е. Последно скипнах негово интервю, когато каза, че песните с по-малко от 6 млн. гледания са боклуци. Андреа беше доста повече новатор за времето си, просто без талант не става, каквото и да си говорим - интересен си до време. А с тия лични нападки и двамата олекват.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

За мен това между Галин и Андреа не е пи ар - едва ли това с мебелите и прочее някой би позволил да се говори за него само и само за едната реклама. Само че аз пак не разбрах от къде тръгва цялата работа, къде е генезисът на спора и какво делят - мъж ли?

В тоя случай съм на принципа "избери по-малкото зло" - Андреа. За мен тя има много вина за жанра, факт. Но в същото време вдигна адски много нивото на клипове и саунда, макар че имаше и заемки от Камелия и Карлеуша, Гага, имаше и добри лични попадения. Без глас постигна много. Просто тя е символ на цяла една вълна с Кости и Оцко, която зашемети жанра. Въпросът е, че от тоя вълна нищо не остана. Оттогава се появи и едно надцакване на паралиите в жанра - нея, Цура и Галена. Малко опропастиха нещата.

Но Галин за мен адски много се наду - от него буквално пращи едно пасивно напрежение, натрупано от факта, че се прави на нещо, което не е. Последно скипнах негово интервю, когато каза, че песните с по-малко от 6 млн. гледания са боклуци. Андреа беше доста повече новатор за времето си, просто без талант не става, каквото и да си говорим - интересен си до време. А с тия лични нападки и двамата олекват.

Андреа се оплака в инстаграм сторита относно концерта на Пайнер, Галин я нападна, и тя отвръща на удара. Това е цялата история с две думи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и да е прав в този спор, Андреа е тази, която пак ще завърши с кофти имидж. Галин е по-уравновесения в техния 'разговор', а тя отново е необуздана и предизвиква по-скоро смях.

Десита е по-голяма сладурана и от двамата в нейното стори... Особено забавно е, когато човек осъзнае, че Андреа може да й е майка.

Защо не казвате, че тя има 204k последователи, а Лидия 176k? WTF това ако не са широко популярни имена...

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Простотията е завладяла чалгата тотално. Има обаче и разочаровани, че хейтът идва само от Андра. :1000(29): Мисля си обаче, че главният цирк престои. Но за да стане пълен ще трябва да стреля по-сериозен стрелец. :g2:

Моля те, кажи й да не говори по този въпрос (на Камелия). По-скоро да се изкаже коя ще е новата лидерка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Преси е на екскурзия в Лондон с Павел и Паола. ❤️ Сигурно им се смее ехидно от там.

Сигурно е в траур, че Пайнер и би шута от концерта от срам, че се превърна в Квазимодо. 

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Сигурно е в траур, че Пайнер и би шута от концерта от срам, че се превърна в Квазимодо. 

Какво квазимодо, изглежда много по-добре от преди даже :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Koulee каза:

Андреа се оплака в инстаграм сторита относно концерта на Пайнер, Галин я нападна, и тя отвръща на удара. Това е цялата история с две думи

А Галин що не си трае? Андреа има нещо да каже - казва си го. Тоя къде се бута като защитник?

Момчето просто добре знае, както и сам си го е казвал веднъж - че взима каквото може да вземе от жанра, че като му свършат позициите, да си прави собствен бизнес с набрания капитал. Не отричам, че супер много бачкаше в последните пет години, обаче си личи колко се е озлобил. Аз вече не мога да изслушам негово интервю, докато Андреа си е променила тотално философията и е станала супер мъдра - стига това да е естествен обрат, а не поза. Иначе това със снимките не го разбирам - това си е комплекс, който трябва да излекува.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Моля те, кажи й да не говори по този въпрос (на Камелия). По-скоро да се изкаже коя ще е новата лидерка.

 

То няма какво да се коментира толкова. И без това след нова година Пайнера ще я гледа 5 месеца в столчето по БТВ. Само това е напълно достатъчно от нея, защото Митака смята този чалгарският стол едва ли не за своя индулгенция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Психиката на чалгарите не издържа. Те бяха свикнали да са винаги и навсякъде, а тоя блясък в малка държавица като нашата е супер измамен - и ето го резултата. Губиш позиции и истерясваш.

Андреа е тооолкова млада, а все едно е я сполетяла съдбата на Рени - голям иноватор, голяма звезда и после бум надолу. Кама излезе най-хитра от всички - каквото и да си говорим, поне за момента.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kitty каза:

Когато Андреа стартира, знаеш ли какво беше мнението на сериозните поп - фолк фенове от форума на "Планета"?

"Тая какво търси във сериозна фирма като "Пайнер"?",  "Господин Димитров защо я е довлякъл във фирмата?" , "На никой не му се слуша тъпа музиа отпреди десетилетие".

"Като непознат" и "Не съм такава" не бяха обсъждани изобщо, нула внимание имаше и към първата и новогодишна поява, че и после на първите концерти през 2007. Никой не я искаше, всички и се подиграваха и и се присмиваха "Тя в кое време живее, толкова са демоде песните и клиповете и, и толкова обикновени"................

Докато Анелия, Емилия, Преслава, Глория, Ивана и Райна бяха най - обсъждани.

Андреа я харесваха само разлигавените момчета в тийн възраст.

Земи излез от филма, не си" ходещата история" на чалга форумите и други сме били във форума на планета чак такива интелектуалци дето да правят такива коментари не е имало. Всичко живо тогава бъзикаше Гергана, която беше в топа, а гласчето й хич го нямаше. Разбира се пред Андреа, Гуци е Селин Дион, но кой да знае тогава. 

 

 

Галин какво за бога си е направил на устата? Изглежда ужасно. А какво точно е казала Андреа че той да тръгне да й отговаря? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа постави Галин на мястото с първото си стори, но спори доста наивно. Не може да се защити и започна с стария успех и наспами с снимки от стари участия. Дано Кама си отвори устата.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Сигурно е в траур, че Пайнер и би шута от концерта от срам, че се превърна в Квазимодо. 

Баш това ще е причината. 😀 Аз започнах да й свиквам на новото лице.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Баш това ще е причината. 😀 Аз започнах да й свиквам на новото лице.

Пошегувах се скъпа! “Пиян” ми е в топа за годината. Аз си харесвам стария и нос повече и това е! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adorable каза:

Психиката на чалгарите не издържа. Те бяха свикнали да са винаги и навсякъде, а тоя блясък в малка държавица като нашата е супер измамен - и ето го резултата. Губиш позиции и истерясваш.

Андреа е тооолкова млада, а все едно е я сполетяла съдбата на Рени - голям иноватор, голяма звезда и после бум надолу. Кама излезе най-хитра от всички - каквото и да си говорим, поне за момента.

Кама плаща и немалка цена за тази си хитрост, така че да я оставим и нея на земята. Гледайте и се учете, казвам аз - вижте колко жалък може да си, когато си помислиш, че светът се върти около персоната ти.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, не бях чувал Галин от години. Още мяка по толбухински и,в комбинация с джуката, посмешището е пълно...

Андреа е лидерка на седмицата!

  • Like 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия колкото и да е плюла, не би се включила в такава простотия.

По-скоро ми липсва Рени да се заяде с Андреа ако е пяла първа в някоя от същите дискотеки или места. 😂

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Камелия колкото и да е плюла, не би се включила в такава простотия.

По-скоро ми липсва Рени да се заяде с Андреа ако е пяла в някоя от същите дискотеки или места. 😂

Ако трябва да сме честни, Рена има много повече принос от тия двамата, макар и в едно друго време, но ако я поканят в спора, сигурно ще се включи. :D Просто изперкват един по един, защооо, бе, защооо. 

Обаче е права Андреа.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма кой знае каква драма покрай този концерт. Никой не е имал кой знае какви очаквания от него предвид присъстващите и отсъстващите. Разликата с предните такива концерти е, че и в Пловдив сега имаше много по-малко хора от предния път. С всяка година публиката видно намалява, а билетите са все така евтини и предимно подарени. Не може да се очаква от някакви дебютанти да станат готови изпълнители за една нощ. Но затова не трябва да мислим ние, а онези от мозъчният тръст в Димитровград.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, foxy_vd каза:

Няма кой знае каква драма покрай този концерт. Никой не е имал кой знае какви очаквания от него предвид присъстващите и отсъстващите. Разликата с предните такива концерти е, че и в Пловдив сега имаше много по-малко хора от предния път. С всяка година публиката видно намалява, а билетите са все така евтини и предимно подарени. Не може да се очаква от някакви дебютанти да станат готови изпълнители за една нощ. Но затова не трябва да мислим ние, а онези от мозъчният тръст в Димитровград.

Някои от тези нови изпълнители вече са си готови звезди, но начинът на промотиране на концерта с тях беше повече от ужасен. Не става с типичната нафталинена реклама на Планета като от преди 15 години. За привличане на новите поколения на концерт трябва различна стратегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извън майтапа, не е нормално възрастни хора да падат на такова ниско ниво и целия конфликт да се случва на стори. При Галин е по-приемливо, защото е в допустимите граници и реално се е почувствал обиден от коментарите на Андреа,че едва ли не другите не стават и концерта е провал. Изказа се и спря, което е само плюс. Обаче Андреа падна много,много ниско. Първият й отговор беше ок, но после са избили комплексите. На нас ни е забавно де, но е и кофти как успешни хора потъват пред нас без да го осъзнават. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Обаче е права Андреа.

Тръгна добре, в момента се излага с тези сторита къде била пяла. Заболя ме главата да ги превъртам.

Всичко почна от нея - искаше внимание, получи си го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...