Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Beat. каза:

Галин е махнал сторитата за Андреа, тя за него също.

Късно е либе за китка. Утре сигурно и стринка ми ще е прочела за скандала, който оформиха.

  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Какво съм изпуснал. Да не се карат кой има по-хубави устни 😂

Ееее, голяма забава си изпуснал. Върни се назад в коментарите и се информирай адекватно. Дора беше във вихъра си тази вечер. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да завършим тази сага с малко хумор...тази песен е като писана точно за днешните събития, нищо че се пее за някаква си Цонка, ние прекрасно знаем кого имат предвид  :D

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Добре ли си”  има 18 мнл, а не 14. На “Няма да ми мине” също май имаше изтрит клип с 2 млн.
На този сметките не му излизат, а е отделил доста време за предположения с любимото ми “ако”.  😀

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , petya1 каза:

“Добре ли си”  има 18 мнл, а не 14. На “Няма да ми мине” също май имаше изтрит клип с 2 млн.
На този сметките не му излизат, а е отделил доста време за предположения с любимото ми “ако”.  😀

Е то и "Пиян" има над 12 млн., понеже ние в случая не смятаме всички клипове, а само официалния. С фен клиповете отива повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тази година няма нито 1 истински хит в чалгата. Нито 1! Всичко е от ден до пладне и продължава. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

Това е невероятна песен. Днес си я слушах. Най - голямата, но е излишно да го казвам. Затова и при наличието на Теда, Деса, Ана, Педалин и сие, тя завърши. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То си е за подигравка да закрива Емануела и то в толкова слаба за нея година. Адски ме кефи “Аре,дърпай” и се учудвам,че не стана тотален хит, но интересът към нея е спаднал доста. Деси Слава беше най-удачен избор да закрива като име и репертоар в жанра, но с друг микс. Анелия също. Според мен Емануела отчита най-голям процент от хонорара. Те и заради това я пробутват толкова за участия като другите са заети. Явно закриването и е подаръка за най-послушен служител (както казва Камелия ) .  😂

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившият на Ариа пак е арестуван. снощи. Стайков се возил в брониран автомобил с въоръжени мъже и отказал да даде документите си за проверка
 
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, petya1 каза:

То си е за подигравка да закрива Емануела и то в толкова слаба за нея година. Адски ме кефи “Аре,дърпай” и се учудвам,че не стана тотален хит, но интересът към нея е спаднал доста. Деси Слава беше най-удачен избор да закрива като име и репертоар в жанра, но с друг микс. Анелия също. Според мен Емануела отчита най-голям процент от хонорара. Те и заради това я пробутват толкова за участия като другите са заети. Явно закриването и е подаръка за най-послушен служител (както казва Камелия ) .  😂

 Честно казано тя беше пред последна на повечето концерти. Веднъж преди Преслава, веднъж преди Анелия. Няма нищо изненадващо. Освен това годината й е слаба, но предходните й бяха топ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Над милион за тази скандална балада. Поздрави!

На тая песен помня на един концерт как Илиян и Коцето се смяха докато Райна и тоя пееха. 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит 56-ти рожден ден на ЕКСТРАТА на поп-фолка!

@asylum Изпадаме ли в таймаут?

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Честит 56-ти рожден ден на ЕКСТРАТА на поп-фолка!

@asylum Изпадаме ли в таймаут?

 

Ванката има повече гледания от тази песен. Само казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Ванката има повече гледания от тази песен. Само казвам.

Ванката с първата си песен има над 3 милиона гледания, което е повече от някои от тазгодишните песни на Джена и Емануела. :dontknow:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...