Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела има яки песни, години с цяла серия от хитове, но е изключително сезонно всичко при нея, със срок на годност не повече от едно лято или зима, от по-големите имена не знам за певица с по-скучни участия, наистина дори не разбираш, че е там, какво остава за концерт. Тя е една от тези, които ще я пуснат с 5 различни песни за една вечер в дискотеката и хората ще се изкефят много, но в същото време трудно намира подкрепа и фенска маса за награди, големи овации, бисове, изобщо не опита да си отгледа и един хит, а бълва на всеки 2-3 месеца. Добре че има нюх в повечето случаи и й се полчуава наистина да е може би една от най-въртяните по дискотеките, иначе би била една Мария. Но това е нейния успех. Дори тук във форума,по време на най-големите й успехи от времето на "Не ме заслужаваш" (даже не се сещам за всички останали големи хитове, а знам, че ги имаше), аз не видях някой да я посочи за най-голямата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Born to Die каза:

Емануела има яки песни, години с цяла серия от хитове, но е изключително сезонно всичко при нея, със срок на годност не повече от едно лято или зима, от по-големите имена не знам за певица с по-скучни участия, наистина дори не разбираш, че е там, какво остава за концерт. Тя е една от тези, които ще я пуснат с 5 различни песни за една вечер в дискотеката и хората ще се изкефят много, но в същото време трудно намира подкрепа и фенска маса за награди, големи овации, бисове, изобщо не опита да си отгледа и един хит, а бълва на всеки 2-3 месеца. Добре че има нюх в повечето случаи и й се полчуава наистина да е може би една от най-въртяните по дискотеките, иначе би била една Мария. Но това е нейния успех. Дори тук във форума,по време на най-големите й успехи от времето на "Не ме заслужаваш" (даже не се сещам за всички останали големи хитове, а знам, че ги имаше), аз не видях някой да я посочи за най-голямата.

Съгласен съм. И към всичко това ще добавя, че за да станеш лидерка трябва малко от малко да бъдеш интелигентен човек на средно ниво или поне да предлагаш класна и качествена продукция. Не казвам, че Глория, Ивана или Преслава са били някакви гений, но не са и изпростявали. Емануела няма мозък за 2 стотинки и не се напя за кавали, духане, пръсти, сърбежи и подобни вулгаризми. Няма как някой да я вземе на сериозно с поведение и репертоар на к*рва..

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

По скоро според мен на певиците не им се е понравило Емануела пошлото за закрива и са ги оставили да им гледамв сеира. Хубавото от снощи е, че се доказа, че Емануела е никоя и не буди интерес... 

Това с Емануела са го решили да закрива в последствие. Първоначално е трябвало да са Емилия с Денис Теофиков, а преди тях - Преслава.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Съгласен съм. И към всичко това ще добавя, че за да станеш лидерка трябва малко от малко да бъдеш интелигентен човек на средно ниво или поне да предлагаш класна и качествена продукция. Не казвам, че Глория, Ивана или Преслава са били някакви гений, но не са и изпростявали. Емануела няма мозък за 2 стотинки и не се напя за кавали, духане, пръсти, сърбежи и подобни вулгаризми. Няма как някой да я вземе на сериозно с поведение и репертоар на к*рва..

Мило, тя пее затова, те правят това. Сега при едните теория, при другите практика. И на Преслава алкохол й не стигна ма не го правиш на драма всеки път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Емануела съм съгласен за участията й. Два пъти съм попадал на нейно и просто ако не знаеш наистина, че е някъде в дискотеката ще си помислиш, че върви неин микс с песни. Няма контакт, няма подвиквания дори, просто стои някъде и си отваря устата върху плейбека. 
Не полага никакви усилия и въпреки това е толкова успешна! Май и във ВИП Брадър много я харесваха едно време хората, яка си е бе! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам къде всъщност е изненадата в това Митака да си разкара големите имена за един концерт, за да налага младите. Мен ако питате, много по-гадно беше в пика на жанра да си измисли причина да разкара Ивана от номинация за Певица и да й пробута Мегазвезда, за да създаде нова лидерка. Тъй че похватите му не са се изменили, а както виждаме- и днес могат да имат резултат. Да не се правим, че концерта нямаше да е много по-обсъждан във форума ако го излъчваха на живо или поне да намирахме лайф стрийм в социалните мрежи. Като посещаемост и реакция на публиката ми се струва сходен с тези от предните години- тоест може и без обичайните звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mи да ги разкара, време е, тая Преслава па е най - тъпата. Ни е хубава, ни е класна, само простотии пее. Срина поп - фолка откакто е на върха. Едно време Ивана какви концерти правеше и зали пълнеше сама, тая Преслава дойде и хората избягаха. Късно се усети! 

  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Аз не виждам къде всъщност е изненадата в това Митака да си разкара големите имена за един концерт, за да налага младите. Мен ако питате, много по-гадно беше в пика на жанра да си измисли причина да разкара Ивана от номинация за Певица и да й пробута Мегазвезда, за да създаде нова лидерка. Тъй че похватите му не са се изменили, а както виждаме- и днес могат да имат резултат. Да не се правим, че концерта нямаше да е много по-обсъждан във форума ако го излъчваха на живо или поне да намирахме лайф стрийм в социалните мрежи. Като посещаемост и реакция на публиката ми се струва сходен с тези от предните години- тоест може и без обичайните звезди.

Не мисля, че е разкарал някой. По скоро те са си "били шута" , коя по чужбина на участие , коя вкъщи украсява елхата ... :)
Всяка сама си решава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, WindWalkerMonk каза:

Мило, тя пее затова, те правят това. Сега при едните теория, при другите практика. И на Преслава алкохол й не стигна ма не го правиш на драма всеки път. 

Да пееш за алкохол не е нещо толкова цинично. А и тя пее що годе поетични и лирични неща, нищо че се касае за пиене. То и Галена в "Паника" пее за никотин и кокаин, но от проекта не лъха на вулгарност. При Емануела всичко е супер пошло, вулгарно и евтино. Все едно си хванал някоя магистрална труженичка.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:

Не мисля, че е разкарал някой. По скоро те са си "били шута" , коя по чужбина на участие , коя вкъщи украсява елхата ... :)
Всяка сама си решава. 

При всяко положение отсъствието не им се отразява в позитивен аспект, според мен. Всички помним, че навремето и Глория се дистанцираше така от концерти и това не й изигра добра шега. Тия поне имат късмет, че не сме в онези времена на фолка, в който едно такова събитие мигновено щеше да превърне новите имена в основните любимци на публиката. Не че някои не са се запътили натам, де.

Току що, Willy каза:

Добро утро! ❤

 

Направо не мога да повярвам, че след толкова гафове от страна на Десислава публиката все още има интерес към нея. За първото денонощие клони към нещо средно между гледанията на Много съм добра и Гледай да не бъркаш- т.е стандартното й ниво след като изригна за пореден път през 2016. Да я беше пуснала в петък, навярно щеше да има над 300k, като Вторник беше.

Btw кога ли Трендинга най-накрая ще се ъпдейтне? За ДС не съм сигурен дали да се надявам, но Емануела още от първия ден си е за номер 1 там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам Алфите са отвяли съвсем Ламборгинито. 
Не стига, че Преслава разгроми Галена тази година без всякакво съмнение вече, а и някакви мърши успяха в края на годината.

И дори на човек като мен дето хич не се впечатлява от такива неща му прави впечатление, че феновете на Гален съвсем, съвсем се покриха. Айде елате, може догодина да са по-добре нещата! До нея и в добро, и в лошо, нали така? Какво е това само като е на върха да пишете тук, а като я няма никаква и вас ви няма, тц, тц. 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.12.2019 г. от 12:01, adorable каза:

Това с албума на Глория фейк ли е? Каква е тая аматьорска обложка, грешки в заглавията... и това "Скъпи, купи ми нещо" какво е - римейк? Майко...

Дъ. Ама и ти. Айде мола ти се, точно по хипер дърварското изпълнение ала "Отварям фотошопа за първи път" се познава че е истинско. Феновете са далеч по напред както с боравенето на обработващи програми, така и с дизайна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Винаги е била гнусна подлога. И до днес не спира да лиже задника му

 

Интересно решение от страна на г-н Димитров. Да си направи гумена секс кукла на Ивана и да я води по концертните зали да се снима със фетиша си. То лошо няма, нали, ама защо ни занимава и нас със тях? Или това е всъщност част от перверзията?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, retr0 каза:

Гледам Алфите са отвяли съвсем Ламборгинито. 
Не стига, че Преслава разгроми Галена тази година без всякакво съмнение вече, а и някакви мърши успяха в края на годината.

И дори на човек като мен дето хич не се впечатлява от такива неща му прави впечатление, че феновете на Гален съвсем, съвсем се покриха. Айде елате, може догодина да са по-добре нещата! До нея и в добро, и в лошо, нали така? Какво е това само като е на върха да пишете тук, а като я няма никаква и вас ви няма, тц, тц. 

И двете агитки са така, ако трябва да сме честни. Борбата на феновете им от години се базира на това повечето да си мълчат при флоп и да ги изкарват номер 1 при успех. Аз самия съм си го позволявал, като привърженик повече на Галена, но в последно време по-скоро ми се иска и двете да не са на върха вече. И по този повод всякакви Алфи, Диаманти и чисти Пайнерски са добре дошли на тяхно място хихи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

И двете агитки са така, ако трябва да сме честни. Борбата на феновете им от години се базира на това повечето да си мълчат при флоп и да ги изкарват номер 1 при успех. Аз самия съм си го позволявал, като привърженик повече на Галена, но в последно време по-скоро ми се иска и двете да не са на върха вече. И по този повод всякакви Алфи, Диаманти и чисти Пайнерски са добре дошли на тяхно място хихи.

Добре, че скоро не сме получавали флоп от Прес, за да не се налага някой да си мълчи :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкочиха нови пеещи имена, но ще видим докъде ще стигнат. То и една Мария Петрова преди години беше терминатор в живото пеене, ама видяхме докъде се докара. Трябва им време, подходящи песни и разбира се побутване от чичака, че инак колкото и да се напъват файда йок. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Интересно решение от страна на г-н Димитров. Да си направи гумена секс кукла на Ивана и да я води по концертните зали да се снима със фетиша си. То лошо няма, нали, ама защо ни занимава и нас със тях? Или това е всъщност част от перверзията?

Сигурно след концерта е правил тройка с Подлогана и жена си.:helpsmilie::sick: Дано е взел необходимите медикаменти и не се е изложил.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Добре, че скоро не сме получавали флоп от Прес, за да не се налага някой да си мълчи :D

Тази година имахте късмет. Но и Галена няма флоп. Просто на дадени периоди други имат по-силни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

Изкочиха нови пеещи имена, но ще видим докъде ще стигнат. То и една Мария Петрова преди години беше терминатор в живото пеене, ама видяхме докъде се докара. Трябва им време, подходящи песни и разбира се побутване от чичака, че инак колкото и да се напъват файда йок. 

Тия новите вече надскочиха Мария Петрова, някои с много. :D Лидия, Десита, Теофиков, Емрах (и като бонус Малката) са си звезди. Данна, Ивета и Таня също ми се струват по-разпознаваеми още преди да са имали голям хит. Но да, и чичото трябва да се постарае и както виждаме се опитва да го прави.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне се сети Пайнера, че беше крайно време за ново поколение звезди. Даже закъсня с няколко години. Голяма вълна тази година, обаче за много от тях и успехът е на лице. Реално имаме 5 нови звезди, които младите вече масово са възприели. Ако наложат още 3-4, това си е цяло турне. 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Сигурно след концерта е правил тройка с Подлогана и жена си.:helpsmilie::sick: Дано е взел необходимите медикаменти и не се е изложил.

Когато ти се иска да има драйфащо смайли в реакциите .... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тия новите вече надскочиха Мария Петрова, някои с много. :D Лидия, Десита, Теофиков, Емрах (и като бонус Малката) са си звезди. Данна, Ивета и Таня също ми се струват по-разпознаваеми още преди да са имали голям хит. Но да, и чичото трябва да се постарае и както виждаме се опитва да го прави.

Надскочиха я, но чисто като музиканти половината са ми далеч от нея като започнем от койота Лидия. То един крясъци, едно дране, все едно слушам оригиналната Лидия. Има хитове, но ми е много фалшива и именно това според мен ще и попречи занапред. Веднага да тръгва на някакъв музикален педагог малко да и ошлайфат тия врясъци. И да си оправи тоя нос, че яката ми бие на голямото пиле от Улица Сезам. Другия лилипут Десита пък прилича на някой гремлин, същинска роботизирана пуберка. И при нея има какво да се желае относно гласови възможности. Е, вярно е, че имам висок критерий като фен на Фатме, ама пък нали ги гласим за нови лидерки, нека се потрудят.

Виж, при Таня, Данна и Ивета положението е друго. Там вече забележки нямам на този етап. Другите няма да ги коментирам, отвсякъде са анти-конти. Единствено Ванеса бива, ама с тоя инфантилен прякор не я виждам на горните редици. По-добре да беше говорила със Слави Трифонов да и предостави правата на името Пагане, звучи по-класно! Тва Малката...малка ама докога?

  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, SG каза:

И двете агитки са така, ако трябва да сме честни. Борбата на феновете им от години се базира на това повечето да си мълчат при флоп и да ги изкарват номер 1 при успех. Аз самия съм си го позволявал, като привърженик повече на Галена, но в последно време по-скоро ми се иска и двете да не са на върха вече. И по този повод всякакви Алфи, Диаманти и чисти Пайнерски са добре дошли на тяхно място хихи.

Пресовите не се покриват, защото предварително много не лаят в повечето случаи. Нито се заканват. А Галеновите първо злобеят и се подиграват ако паднат гледанията на Преса или стане някоя изцепка около нея и съм забелязал, че винаги малко по късно им се връща двойно и се крият... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Senhor каза:

Поне се сети Пайнера, че беше крайно време за ново поколение звезди. Даже закъсня с няколко години. Голяма вълна тази година, обаче за много от тях и успехът е на лице. Реално имаме 5 нови звезди, които младите вече масово са възприели. Ако наложат още 3-4, това си е цяло турне. 😃

Всички тези звезди са такива благодарение на техните си продуценти, а “Пайнер” само спомага. Нали Diamond Beats и Alpha са си отделни? 
Джулия можеше да е сред тези звезди, но реши да се жени, да мие чинии сега! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...