Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Офффф. 

Защо бе .....?! В този албум няма една песен която да става . Казвам го с огромно съжаление. Глория е голяма....  Наистина...ама просто последните години е много зле от към всякаква продукция. Едни и същи бозави песни.  Едни и същи евтини клипове. Едни и същи муцуни. Пак ще спомена Камелия... Единствено тя е на ниво от старата генерация. Последни 3 години има не просто популярни песни а истински хитове.  Интересът към нея е огромен.  Дали заради Гласът на България или защото е Камелия ....не знам.  Но факт. Как може тя да успява а Глория не. Ивана също не. Десислава дори не успява. За мен Камелия е най голямата звезда в чалгата Евър. Златни хитове, актуални хитове и огромен респект и уважение към нейната личност. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е добре бтв:

 

Задължително клип! Много добра и й отива бе мама му стара, защо не прави такива песни тази жена, а някакви любовни клишета за приспиване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Задължително клип! Много добра и й отива бе мама му стара, защо не прави такива песни тази жена, а някакви любовни клишета за приспиване. 

Ми защото е невменяема. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз: Глория, албума ти не става!

Реакцията на Глория:

tumblr_p72mo7XQTR1ujv325o1_400.gif


Шегата настрани, обаче на име като Глория не и отива да прави толкова посредствена музика. Така се е вкопчила в Калин Димитров, че оттърване няма. Трябва и разнообразие, да опитва с нови автори, нови текстописци, да се вслушва в чуждото мнение и да рискува. Само като го поставя до железните “12 диаманта”, “Илюзия” и “Крепост” ми става тъжно. Този албум ще го запомня като първия и такъв без нито един хит. 

  • Like 3
  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Аз: Глория, албума ти не става!

Реакцията на Глория:

tumblr_p72mo7XQTR1ujv325o1_400.gif


Шегата настрани, обаче на име като Глория не и отива да прави толкова посредствена музика. Така се е вкопчила в Калин Димитров, че оттърване няма. Трябва и разнообразие, да опитва с нови автори, нови текстописци, да се вслушва в чуждото мнение и да рискува. Само като го поставя до железните “12 диаманта”, “Илюзия” и “Крепост” ми става тъжно. Този албум ще го запомня като първия и такъв без нито един хит. 

Tъжното е, че ако поиска и вземе екип може. Но самата тя няма талант за текстове например и сигурно, защото й излиза по - евтино ги съсипва. Мариета може да е изтъркана, но прави ритмични текстове, докато при Глория винаги има някакви фрази не на място. Според мен това идва от нея.

Отделно мелодиите са много клиширани и излезли от мода 2000 година. Откъм клипове е тотал щета. Та преди 15 години правеше по - добри и модерни. Тя няма последното десетилетие клип на нивото на "Феникс" или "Присъда". Направо няма какво да се говори.

За финал, никой не слуша песните й (дори старите), защото тя демонстрира изключително вулгарно и надменно поведение и хората я асоциират с него. А не е толкова лош човек, просто явно се е обрала и стегнала. цялото това напрежение я спича и тя не знае как да реагира и отговори и накрая ръси неква тотална глупост. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, korabnia9 каза:

Офффф. 

Защо бе .....?! В този албум няма една песен която да става . Казвам го с огромно съжаление. Глория е голяма....  Наистина...ама просто последните години е много зле от към всякаква продукция. Едни и същи бозави песни.  Едни и същи евтини клипове. Едни и същи муцуни. Пак ще спомена Камелия... Единствено тя е на ниво от старата генерация. Последни 3 години има не просто популярни песни а истински хитове.  Интересът към нея е огромен.  Дали заради Гласът на България или защото е Камелия ....не знам.  Но факт. Как може тя да успява а Глория не. Ивана също не. Десислава дори не успява. За мен Камелия е най голямата звезда в чалгата Евър. Златни хитове, актуални хитове и огромен респект и уважение към нейната личност. 

И какво точно не успява ДесиСлава? И участия има, и продукцията и е на ниво. Дори неуспешната Вторник беше е по успешна от Хотел на греха. 

Скрий се. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

И какво точно не успява ДесиСлава? И участия има, и продукцията и е на ниво. Дори неуспешната Вторник беше е по успешна от Хотел на греха. 

Скрий се. 

Не се карайте, и двете Кама и Деса са в средата. И двете са достатъчно успешни, към момента в група Б, но със достоен статут на легенди от миналото. Имат какво ново да покажат, имат й какво старо. Бтв, ако бях на мястото на Глория щеше да ми е неудобно, че 10 години тия са били под мене, а следващите 15 като погледнат на небосклона от група А до С да не ме виждат, защото аз съм на дъното. 

Аз пак ще си питам: не вижда ли Глора какви клипове и песни правят Деса и Кама ? Не й ли става неудобно как се приемат те по концерти и клубове, как им се пеят старите песни ? Не я ли човърка, че те цепят с пълни участия...

Мен това щеше да ме жегне, честно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не се карайте, и двете Кама и Деса са в средата. И двете са достатъчно успешни, към момента в група Б, но със достоен статут на легенди от миналото. Имат какво ново да покажат, имат й какво старо. Бтв, ако бях на мястото на Глория щеше да ми е неудобно, че 10 години тия са били под мене, а следващите 15 като погледнат на небосклона от група А до С да не ме виждат, защото аз съм на дъното. 

Аз пак ще си питам: не вижда ли Глора какви клипове и песни правят Деса и Кама ? Не й ли става неудобно как се приемат те по концерти и клубове, как им се пеят старите песни ? Не я ли човърка, че те цепят с пълни участия...

Мен това щеше да ме жегне, честно.

Абсолютно са на едно дереже. 

За мен основна критика към Деса е, че си осра гласът. От продукцията и не мога да се оплача особено тази година. Проектите и са на ниво. Просто нещо не и достига, за да се откроят като хитове. Надявам се, че новата ще влезе в клубовете и ще се слуша. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

И какво точно не успява ДесиСлава? И участия има, и продукцията и е на ниво. Дори неуспешната Вторник беше е по успешна от Хотел на греха. 

Скрий се. 

Плюс това от старата генерация Преслава е най-успешна към днешна дата, а не Камчатката. :dontknow:

Така де, може и нейното поколение да причислим там вече - все пак е стартирала с 6-7 години разлика след Камелия или Ивана примерно. Сега новите тръгват близо 16-17 години след дебюта на Преслава, Анелия, Галена.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Алисия не е ли от старата генерация? По-старата от на Преслава и Галена? 
Ако е така, то тя е най-успешна от старата генерация. 

Алисия е стартирала 2002, когато и Анелия. След 2 години са Преслава и Галена. 

Според мен са от една генерация. Но примерно Галена в началото беше никоя и хората я забелязаха чак към 2008, когато налагаха Андреа, Джена и Елена и по-скоро нея можем към тях да я причислим.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Алисия е стартирала 2002, когато и Анелия. След 2 години са Преслава и Галена. 

Според мен са от една генерация. Но примерно Галена в началото беше никоя и хората я забелязаха чак към 2008, когато налагаха Андреа, Джена и Елена и по-скоро нея можем към тях да я причислим.

Няма значение. Стартирала е заедно с Преслава, пускала е песни, имала е и успешни, значи е от тая генерация. 

Татяна от коя генерация е? 20 години кариера, а все за дебютантка минава. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Няма значение. Стартирала е заедно с Преслава, пускала е песни, имала е и успешни, значи е от тая генерация. 

Татяна от коя генерация е? 20 години кариера, а все за дебютантка минава. 

Татяна не е имала хит до преди 4-5 години, както Яница до Всичко чуждо пожелаваш, въпреки че са с дългогодишен стаж 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...