Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 часа , zai4eto82 каза:

Само, че грешиш. Слушам Райна от самото й начало и имам всичките й албуми. Пишете си, аз се махам оттука. Не ми се занимава с простотиии. Имам откъде да си свалям песните, албумите. Тъй че дотука бях с вас. Сбогом тоя път завинаги!!!!!!

плачааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

 

https://www.instagram.com/p/B5DCaNphRoMdp9Eu9T0rOjDDeCJyKAa_5ktVCc0/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Тази Диона е толкова досадна и дразнеща..да беше си останала да снима клипчета по горичките на най-пропадналия квартал във Варна.

Кой е този квартал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче пее страхотно! Съмнявам се, че със сегашния си глас в момента Десислава би мога да си изпълни толкова добре тази балада, както го направи Ивета...

А предвид тоталната пропадналост на жанра, някак си не хваща яд, че това можещо момиче ще се забърка в тая помия. А има потенциала да е поне на ниво Михаела Маринова, моята за момента гради доста смислена и успешна кариера. Вече си представям как в селдващите си песни Костова ще възпее редовните: боклуци, бивши, кучки, мачкането и т.н., все супер важни неща...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

Това момиче пее страхотно! Съмнявам се, че със сегашния си глас в момента Десислава би мога да си изпълни толкова добре тази балада, както го направи Ивета...

А предвид тоталната пропадналост на жанра, някак си не хваща яд, че това можещо момиче ще се забърка в тая помия. А има потенциала да е поне на ниво Михаела Маринова, моята за момента гради доста смислена и успешна кариера. Вече си представям как в селдващите си песни Костова ще възпее редовните: боклуци, бивши, кучки, мачкането и т.н., все супер важни неща...

 

Коя? Недей да принизяваш така момичето. Маринова-та реди флоп след флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета и другите подобни, ако ги направят звезди, могат да имат доста по-успешна и дългогодишна кариера от попаджии. Видяхме, че вълната на уж не-чалга песните мина и замина, а поп-фолка си запази някакво ниво на популярност и в момента връща позиции, а повечето от Топ имената, които властваха преди ренесанса на попа и рапа, не спираха да имат участия и успешни песни през цялото време- не спират и днес, макар и нивото на успех при някои да е относително. Та, мисълта ми е, че ако Ивета и сие си намерят своя ниша в жанра ще е добре, това ще им осигури най-малкото доходи дори и някой ден да не са актуални. А и като си утвърден в чалгата имаш шанса чат-пат да правиш и отклонения към нещо, което да ти харесва на теб, както до едно време беше с нейната менторка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Beat. каза:

Не знам дали е коментирано...

https://sounds.beatport.com/pack/elite-beats/16931

Към края на демото се чува мелодията от "Два билета" на Цветина, но забавена.

На мен мелодията в "Два билета" ми е 1:1 с тази на "Не ме оставяй".

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Топ коментарът под Паника с 4600 харесвания

 

Мислих че се шегувах но отидох да проверя и имаше кво да видя🤣🤣🤣

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, presi_fen! каза:

Яко избухване има на “Така ни се пада” в сторито на Преси! 

Днес е точно ден 32-ри от излизането на "Така ни се пада". Ето малко справка на гледанията на този дует и още няколко песни на ден 32:

"Така ни се пада" - 50К

"Паника" - 58К

"Феноменален" - 87К

"Добре ли си" - 97К

"Сърце" - 92К

При "Добре ли си", точно тогава беше излязла "Тръгвай си", която беше едва на 4 дни и трупаше като луда. При "Сърце" тъкмо бяха пуснали "Няма да ми мине", а "Изтрезняваш ли" беше на 9 дни. А в момента "Така ни се пада" няма голяма конкуренция... Нали разбираш какво искам да кажа? 

:3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

 

Оцко като видя че няма да стане с крадени песни ся лога ли краде вече😂 порнхъб

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Днес е точно ден 32-ри от излизането на "Така ни се пада". Ето малко справка на гледанията на този дует и още няколко песни на ден 32:

"Така ни се пада" - 50К

"Паника" - 58К

"Феноменален" - 87К

"Добре ли си" - 97К

"Сърце" - 92К

При "Добре ли си", точно тогава беше излязла "Тръгвай си", която беше едва на 4 дни и трупаше като луда. При "Сърце" тъкмо бяха пуснали "Няма да ми мине", а "Изтрезняваш ли" беше на 9 дни. А в момента "Така ни се пада" няма голяма конкуренция... Нали разбираш какво искам да кажа? 

:3fdb8960598fa63e:

 

Извинявай, ни при положение, че тоя дует има над 1,5 милиона от фен клипове и само един от тях трупа едно 20к дневно е смешно да броиш само официалното видео.  Но донякъде разбирам, че боли друга да е над любимката ти. Напомня ми на пресовите през 2011 когато се опитваха да изкарат ''Как ти стои'' хита на годината защото вече виждаха, че Преса има истинска конкуренция.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Извинявай, ни при положение, че тоя дует има над 1,5 милиона от фен клипове и само един от тях трупа едно 20к дневно е смешно да броиш само официалното видео.  Но донякъде разбирам, че боли друга да е над любимката ти. Напомня ми на пресовите през 2011 когато се опитваха да изкарат ''Как ти стои'' хита на годината защото вече виждаха, че Преса има истинска конкуренция.

Да ти кажа ли кое е смешно? Смешно е да намесваш веднага фен видеата, при положение, че съм включила само официалните дори и на Галена. "Така ни се пада" има още едно клипче в ТОП 100, което има 18К, но ако трябва да сме честни ще трябва да прибавим и на другите песни гледанията от фен видеата. "Паника" има над 2 милиона от фен видеа, а "Добре ли си" има 4 милиона. Нали ти е ясно, че и те са трупали гледания тогава, но НЕ БЯХА ДОБАВЕНИ В ТОП 100 и няма как да ти извадя точните гледания. "Паника" също има фен клип в ТОП 100, който не съм включила. Щом търсиш обективност, защо не повдигна на въпрос и тези неща? 

Изобщо не виждам от какво трябва да ме боли. Аз написах факти, а ти в типичен за Пресови стил тръгна да ми говорш за болка.. Те точно на това залагат когато им липсват аргументи. ;)

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , mitak_94 каза:

Коя? Недей да принизяваш така момичето. Маринова-та реди флоп след флоп.

Изобщо не я принизявам. Това съвсем си беше пожелание към нея. Лично аз я виждам най-добре в подобна светлина. :)

А Михаела Маринова каквото и да е изкарала до момента е доста над чалга нещата (с малки изключения), чисто като стойност, въпреки превъзходството на вторите по отношение на популярност и така заветните многомилионни гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Да ти кажа ли кое е смешно? Смешно е да намесваш веднага фен видеата, при положение, че съм включила само официалните дори и на Галена. "Така ни се пада" има още едно клипче в ТОП 100, което има 18К, но ако трябва да сме честни ще трябва да прибавим и на другите песни гледанията от фен видеата. "Паника" има над 2 милиона от фен видеа, а "Добре ли си" има 4 милиона. Нали ти е ясно, че и те са трупали гледания тогава, но НЕ БЯХА ДОБАВЕНИ В ТОП 100 и няма как да ти извадя точните гледания. "Паника" също има фен клип в ТОП 100, който не съм включила. Щом търсиш обективност, защо не повдигна на въпрос и тези неща? 

Изобщо не виждам от какво трябва да ме боли. Аз написах факти, а ти в типичен за Пресови стил тръгна да ми говорш за болка.. Те точно на това залагат когато им липсват аргументи. ;)

 

А какви фен клипчета ще добавиш на ''Сърце'' и ''Феноменален'' примерно ? Далеч нямат фен клипове с толкова много гледания. ''Паника'' за 4 месеца има малко над 2 милиона от фен клипове. ''Така ни се пада'' за един месец има над 1,5 милиона. Малко математика и статистика и горе-долу ще може да пресметнеш. 

Намесих фен видеата както преди няколко седмици се правеше същото като се сравняваха ''Пиян'' и ''Паника''?? Нали ако трябва да сме обективни както ти желаеш да бъдеш защо на ''Пиян'' фен видеото с 600к (което горе-долу си правеше по едно 10к на ден) не се взимаше под внимание а 10-те фен видеа на ''Паника'' да ? Щото разликата в гледанията беше дооооста в полза на Майкъл Джексън.

Истината е, че до ''Пиян'' всички в този форум мълчаха много. Откакто обаче Преса дръпна много над останалите почнаха постоянно да се сравняват нещата както излизат удобни. Колкото и да се опитва да се изкара ''Така ни се пада'' провал фактите са 5,7 милиона за месец ;)

Това е направило 19к според попнейбъл за последната седмица. Калудова мачка.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...