Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

Ама коя песен е това?

Много ѝ пасва! Песента ми харесва, текстът с изключение на "Любовта е глухарче" е много добър, особено "да сме заедно в царството на тишината". Клипът има хубав замисъл, но лошо осветление и картина. Но общо взето ми беше по-интересно от Теофици, Емрахи и Малки, излязли наскоро. https://youtu.be/2e7OkH5H6-A

Редактирано от CecaG
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, CecaG каза:

Много ѝ пасва! Песента ми харесва, текстът с изключение на "Любовта е глухарче" е много добър, особено "да сме заедно в царството на тишината". Клипът има хубав замисъл, но лошо осветление и картина. Но общо взето ми беше по-интересно от Теофици, Емрахи и Малки, излязли наскоро. https://youtu.be/2e7OkH5H6-A

Цецке, ти Екстрова ли си?

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf никога не съм и очаквал, че е възможно Райна да възпее форумската ни кралица. И то във фолклорна песен, която буквално може да остане във времето и през поколенията. Това е то уважение към феновете, вече и аз съм й фен!

ПП: Танче, изобщо не трябва да се нервиш. Всичко това е толкова сладко.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

 

500к от фен видеа. Други правят по повече от 2 милиона. Може ли тея от Пайнер да са такива мързели ? Не е толкова трудно да докладваш.

Отива си вече към 3 милиона като се сумират всички видеа + тийзъра. Не е зле, дано си спази обещанието и пусне нов клип другия месец! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

5,7 млн. гледания за 1 месец.

Жалко, че олигофрените от "Планета" не докладваха фен клиповете, за да не се получава това размиване.

image.png.eb48bb0729121bb8cf7b8ea6cecfadbe.png

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Песента на Екстрата. Прилежно съм поставил линк по-горе.

Ами нищо негативно не мога да кажа за проекта, но също е факт, че заглавието е комично и песента е леко незапеваема.

Иначе клипа е скандален. Екстра Нина като симулира скачане от терасата ме разби.

Късмет на проекта пожелавам.

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Новата Рашия явно.

И аз това си помислих. Но сестрата на Преслава е единствена и неповторима! И нямам предвид оная мошеничка Ивелина, която само й се прави на сестра!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, -A. каза:

Ами нищо негативно не мога да кажа за проекта, но също е факт, че заглавието е комично и песента е леко незапеваема.

Иначе клипа е скандален. Екстра Нина като симулира скачане от терасата ме разби.

Късмет на проекта пожелавам.

Мелодията в началото не ти ли прилича на "Чудото Любов" на Тонка Д.?

  • Wow 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

 

Егати нереалистично обработеното лице. Толкова е стеснено в долната си част, че е заприличала на извънземно. 

660_f2d9b05d821778eb8819195a550984cb.jpg.46a4739040b207a83a52b929fc2a4284.jpg

И нослето е същото ... :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

 

Тази снимка нямаше да е толкова шокираща ако Преслава беше избрала грим, който да си пасва с натуралния тон на кожата й.

Тук съм да отбележа, че за първата седмица Малката и Денис са с над 1.8 милиона гледания от няколко канала и почти 10k от Spotify. Хит!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

 

Тази Диона е толкова досадна и дразнеща..да беше си останала да снима клипчета по горичките на най-пропадналия квартал във Варна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...