Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 48 минути, Stela каза:

Егати носа обаче... веднъж го сряза с операция, а сега го оправя и с програми. Просто Нос на годината! 

Ужас ужас ужас направо. Да се обезобразиш с чужд нос по собствено желануе (уж) и накрая да се налага да го гориш на фотошоп за да се харесаш. 

Пепа почва сериозно да конкурира Дора не само в нескопосаното боравене с фотошоп, ами в сериозните психични отклонения. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Райна пусна току-що фолклорна песен Зайка, паднах:

 

Жива да не бях, но и коментарите под клипа ... Браво Танче, другия път Райна като минава покрай Бургас я почерпи една пица, на път си да станеш национално известна ... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Жива да не бях, но и коментарите под клипа ... Браво Танче, другия път Райна като минава покрай Бургас я почерпи една пица, на път си да станеш национално известна ... 

А защо в клипа е снимала коза, вместо заек? :1000(23)::1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Предполагам има нужда да смени диоптъра, знам ли. Или е кръстила козата заек. 

Зайците нали дерат и може би я е било страх да го гушка така. :1000(29):

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Stela каза:

Зайците нали дерат и може би я е било страх да го гушка така. :1000(29):

Нека разберем. @zai4eto82 Танче, тРайна ако те гушне като козата в клипа, ще я издереш ли? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , -A. каза:

Поздрав с един любим хит. Нека позитивната енергия не ви напусне в тази красива и неповторима нощ.

Сърце не ти остана? Има трансплантациииииии. СПОКОЙЙЙНО, имаш сили за ощее. Вярвам в теб. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , PHILIPP PLEIN каза:

FB-IMG-1574327212074.jpg

Да рева ли,да се смея ли ....

Кой е другият кит? Андреа явно по старата позната схема си подбира приятелките според собствената си визия, така че да не изглежда съсвем зле. С Николета Лозанова сигурно се виждат само между четири стени.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

С разликата, че сега не знам кой ще отиде да ги гледа. Това са певиците, заради които ходят повечето хора :D Остана пълнежа и някакви нови

По принцип без Галена, Преслава и Емилия с два мегахита тази година, би било нормално абсолютно никой да не иде и концерта да бъде тотален провал. Имам усещане обаче, че ще бъдем изненадани. Няма да е мега фул естествено, но няма да са и 50 човека, както тук очакваме. Бях наскоро в Пловдив, градът е фул с хора, много оживено, а там не правят често такива концерти. Всъщност до момента е имало един единствен. Предвиждам около 1000 човека, което нека си кажем истината - за без Преслава и Галена си е много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пухкава е по-хубава. Да спре да се пипа, сама вижда, че в световен мащаб това се търси вече. Вижте я Кардашиян какво ремарке има отзад. Нашата е фиданка пред нея даже.

А ето и пример за това, което ви казвам.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kitty каза:

Не и истинската любов.

Да си вземеш осиновено дете не е като да си вземеш родно. Нито ще прилича на теб и партньора ти, нито ще има твоя талант и твоите интереси. Ако това дете започне да показва характер и не прави това, което Цветито иска, сигурно ще откачи. Парите не купуват истинската и безусловна любов. Ако го третира зле или го изоставя заради кариерата си, ще е най - нормалното нещо на света да няма целувки и прегръдки от негова страна.

Цветелина Янева живее в някаква илюзия, вие също.

Тя си го роди ма, но понякога ме удряш в кътните зъби със доволната ограниченост която лъха от всеки един твой пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е жалко как ставаме свидетели на постепенното полудяване на една доскоро харесвана жена. 
Няма ли близки да й спрат интернета поне, да се погрижат за нея? 
Не се бъзикам. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Андреа: Спрете да ми крадете и преправяте снимките!!

Огледалото в тях:

 

Screenshot_20191121-010429_Chrome.jpg

Или: Отражението ѝ когато си заключи телефона

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе едно време имаше едни певици Гери-Никол и Тита, някой сеща ли се за тях? Какво се случва с тях, някой знае ли? Спрягаха ги за убийци на чалгата, нещо такова помня. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Сърце не ти остана? Има трансплантациииииии. СПОКОЙЙЙНО, имаш сили за ощее. Вярвам в теб. :g2:

Нищо не разбрах. 

Поздрав с новия фоклорен хит

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Beat. каза:

 

КРАЛИЦА! Вярвам й, защото и аз така реагирам като се видя на тагната снимка!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Абе едно време имаше едни певици Гери-Никол и Тита, някой сеща ли се за тях? Какво се случва с тях, някой знае ли? Спрягаха ги за убийци на чалгата, нещо такова помня. 

Тита се прави на попаджийка,а ЯКАТА ДУПАРА уж щеше да снима клип скоро. Сигурно за 8 декември ще пусне песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...