Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, -A. каза:

А какви фен клипчета ще добавиш на ''Сърце'' и ''Феноменален'' примерно ? Далеч нямат фен клипове с толкова много гледания. ''Паника'' за 4 месеца има малко над 2 милиона от фен клипове. ''Така ни се пада'' за един месец има над 1,5 милиона. Малко математика и статистика и горе-долу ще може да пресметнеш. 

И те имат фен клипове. Да, не са с толкова много гледания и заради това не ги споменах.

Ако ти вкараш малко математика както ме съветваш и ще видиш, че "Сърце" и "Феноменален" имат повече гледания само от официалния, така че не е нужно да включвам фен видеа. Точно по тази причина съм ги сложила. 

Нека ти помогна в сметките за ден 32:

"Така ни се пада" - 50К официално + 18К от фен = 68К. 

"Феноменален" само от официален = 87К (87>68)

"Сърце" само от официален = 92К (92>68)

Какво имаме? Двете на Галена от един клип само са по-добре от сборните на дуета. 

Използвай математиката за клипчетата на Ивана и Райна. Ще се справиш по-добре. :3fdb8960598fa63e:

За днес мисля, че:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

И те имат фен клипове. Да, не са с толкова много гледания и заради това не ги споменах.

Ако ти вкараш малко математика както ме съветваш и ще видиш, че "Сърце" и "Феноменален" имат повече гледания само от официалния, така че не е нужно да включвам фен видеа. Точно по тази причина съм ги сложила. 

Нека ти помогна в сметките за ден 32:

"Така ни се пада" - 50К официално + 18К от фен = 68К. 

"Феноменален" само от официален = 87К (87>68)

"Сърце" само от официален = 92К (92>68)

Какво имаме? Двете на Галена от един клип само са по-добре от сборните на дуета. 

Използваъй математиката за клипчетата на Ивана и Райна. Ще се справиш по-добре. :3fdb8960598fa63e:

За днес мисля, че:

 

Ти наистина мачкаш с неадекватност.

На ''Така ни се пада'' е качено само ЕДНО ФЕН ВИДЕО което е направило 18к. То е с близо 770к.

Тук имаш още едно с 325к.

И още едно с 210к.

Минахме над 530к което според математиката са горе-долу още 14к.

Значи минахме 80к.

К'ва е разликата в цялата ситуация обаче ? Че спада на използването на YouTube е повече от очевиден и самата ти го доказа като постна преди няколко дни скрийнове на песните. В момента за да си в топ 5 е нужно да имаш едно 70к. А  като ти постна ''Добре ли си'' беше на 6-то място с над 90к. 

В спотифай също се вижда ясно и явно, че песента не е такъв провал какъвто някой искат да бъде. За месец има 120 хиляди, нещо което преди дори ''Пиян'' не го беше направила. За ''Добре ли си'' не знам, не съм следял нещата. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

Няма по-обсебен от Преслава потребител. Всеки пост е нещо “излагащо”, “принизяващо” :D 

Аз направо да умре й пожелавам. Да видим кво ще ми каже някой! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Стела , защо търсиш под вола теле , защo и един път да признаеш ,че Преслава няма стигане тая година и ,че дуета съвсем не е провал както искаш да го изкараш. Заради фенове като вас вашата върви директно назад с Фикрет за ръчичка. Да си пуснат там кючека и се радвайте на кючеците им , поне те им се получават при нас в махалата ги слушат много. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Ти наистина мачкаш с неадекватност.

На ''Така ни се пада'' е качено само ЕДНО ФЕН ВИДЕО което е направило 18к. То е с близо 770к.

Тук имаш още едно с 325к.

И още едно с 210к.

Минахме над 530к което според математиката са горе-долу още 14к.

Значи минахме 80к.

К'ва е разликата в цялата ситуация обаче ? Че спада на използването на YouTube е повече от очевиден и самата ти го доказа като постна преди няколко дни скрийнове на песните. В момента за да си в топ 5 е нужно да имаш едно 70к. А  като ти постна ''Добре ли си'' беше на 6-то място с над 90к. 

В спотифай също се вижда ясно и явно, че песента не е такъв провал какъвто някой искат да бъде. За месец има 120 хиляди, нещо което преди дори ''Пиян'' не го беше направила. За ''Добре ли си'' не знам, не съм следял нещата. 

Не знам кой с какво мачка, но аз многократно казах, че използвам само статистиката от дневните в Попнейбъла. "Паника" също има още едно клипче със стабилни гледания, но не ги добавям защото го няма в дневния топ 100. Схващаш ли? Изравнила съм нещата за да е обективно всичко, а ти вече се чудиш как да извъртиш нещата. 

Никъде не съм казвала, че "Така ни се пада" е провал, но не мога да се съглася, че е такова велико чудо каквото се изкара тук. През годината има поне 5-6 песни които я мачкат. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Бахти и ненормалния човек си Стела , защо търсиш под вола теле , защо не си седнеш на трите букви и един път да признаеш ,че Преслава няма стигане тая година и ,че дуета съвсем не е провал както искаш да го изкараш. Заради фенове като вас вашата върви директно назад с Фикрет за ръчичка. Да си пуснат там кючека и се радвайте на кючеците им , поне те им се получават при нас в махалата ги слушат много. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой изобщо е изкарвал Така ни се пада чудо? Аз такива коментари никъде не съм срещал тук, по-скоро само се умаловажава от всички, явно от страх, че поредицата от хитове е жестока.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, gioksy каза:

Хахха Ася пак ли се уреди да е на концерта на Планета!  Чак се чудя вече в коя фирма е 😄

Тя така или иначе щеше да е там с Лидия

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Гледания ли броим? Джорджия досега има 882 - да ги направим 2К тази вечер?:heart:

 

Ша ма конкурираш ли? Много продуценти станаАме!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Ша ма конкурираш ли? Много продуценти станаАме!

 

Тц, нито ти, нито кралица Нури имате конкуренция! Просто смятам, че песен с такова красиво послание като произведението на Джорджия също заслужава нашето внимание! На всичкото отгоре е и авторка на текста - ето един талантлив творец, който влага сърце в творчеството си. Поздравете се преди лягане!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...