Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

 Все много знаеш.  По-напред колко наивти хора има тук и вярват на всичко,  което се пише.  Ти чете ли какво съм писала аз,  а.  Че лично съм питала Коце,  после и Лияна.  Коце каза,  че не е вярно и са глупости на вестниците.  Когато питах Лили, тя ми каза,  че е поредната клюка и че катастрофата е станала с някой си Мишо,  който също има Ферари.  Лили като разбрала да поредната "новина" била много притеснена и звъннала на Коце,  а той се смял по телефона и казал,  че е добре и е поредната лъжа на вестнициге.  Вярвай си,  колкото искаш.  Коце както ми каза:: дпеме ти,  нека пишат.  Така го правят още по-известен.  Пожеравам им на сайтовете да бъдат и съдени.  За пореден път хората са много глупави и вярват на всичко,  което се пише.  

Катастрофирал е ма, зайчетири82. Човека си пийва и си се подрогирва, колко му е да е подпрял някое дърво или да е изправил някой завой? Какво толкова, поплюй си в пазвата, че е жив и здрав и продължаваме напред. 
Кога ще пее в Бургас и какъв цвят ще е косата този път, я кажи?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам усещането, че Преслава може да ни изненада приятно. От 15 години е топ и графика й е пълен с месеци напред, как е успявала досега да пее на общите концерти, че сега да излиза с такова оправдание?

Със сигурност сега ще се задръсти от лични съобщения ии... не знам дали просто много ми се иска, но може най-накрая да си е повярвала и да направи един самостоятелен концерт. Дано!

  • Like 2
  • Love 1
  • Confused 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Vancho каза:

Имам усещането, че Преслава може да ни изненада приятно. От 15 години е топ и графика й е пълен с месеци напред, как е успявала досега да пее на общите концерти, че сега да излиза с такова оправдание?

Със сигурност сега ще се задръсти от лични съобщения ии... не знам дали просто много ми се иска, но може най-накрая да си е повярвала и да направи един самостоятелен концерт. Дано!

И на мен ми се прокрадна тази идея, че може да готви концерт, но сякаш това е прекалено хубаво да е истина. 😁 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Щастлива съм да обявя концерта ми в зала 1 на НДК,

дата: 21.12.2020. 

Билети в мрежата на Ивентим и дюнерджийници “При Бай Пешо”. 


майтапа заеби, ама ако има концерт ще е много яко и съм сигурен, че ще напълни залата. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам да направи концерт. Концертните месеци обикновено са ноември/декември, т.е. ако имаше вече да го е обявила. А и малко се съмнявам дали гласът й е в състояние да издържи три часа живо пеене. Ще вземе да прегракне и да пищи като гарга.

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не вярвам да направи концерт. Концертните месеци обикновено са ноември/декември, т.е. ако имаше вече да го е обявила. А и малко се съмнявам дали гласът й е в състояние да издържи три часа живо пеене. Ще вземе да прегракне и да пищи като гарга.

Ще бичи плейбека. На нея не й пречи, пък има и фенове, които го предпочитат пред пищенето като гарга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прегракнала още не съм я чул за 3-4 години през които активно я следвам, не вярвам да й се случи такова нещо.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Прегракнала още не съм я чул за 3-4 години през които активно я следвам, не вярвам да й се случи такова нещо.

Прегракнал плейбек и аз не съм чувал, слава Богу. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Ще бичи плейбека. На нея не й пречи, пък има и фенове, които го предпочитат пред пищенето като гарга. 

За разлика от други, по големи концерти пее на живо, какво остава за неин самостоятелен. Не залага на циркови номера за сметка на живото пеене. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Отдава й се обаче. Като майчин език й е.

Тя си е мангус. Много добре звучи тук. По-добре отколкото дори в Искаш ме! А сестра й мяза на Ростислава. Може да са рода.

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Прегракнал плейбек и аз не съм чувал, слава Богу. 

И при Галена бичи плейбека често, особено на големи концерти, ама все пак я чуваме прегракнала:)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mitak_94 каза:

За разлика от други, по големи концерти пее на живо, какво остава за неин самостоятелен. Не залага на циркови номера за сметка на живото пеене. 

Оправдателно ли е да пееш на живо 1 път в годината на концерт и по 2-3 песни на участие за клипчетата за социалните мрежи? Певица която има глас при това... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Оправдателно ли е да пееш на живо 1 път в годината на концерт и по 2-3 песни на участие за клипчетата за социалните мрежи? Певица която има глас при това... 

Преслава след раждането пее значително повече на живо. Аз съм бил на нейни участия, на които дори не е говорила. Онзи ден на концерта в Ботевград така като гледам си е пяла всичко на живо, пък не е пускала лайф от сцената. 

Иначе аз по никакъв начин не оправдавам плейбека, дори ми се струва мега трудно и изморително само да си отваряш устата, голяма досада.😂 Но в случая спомена, че Преслава ако направи концерт, ще пусне плейбека. ... Не мисля, че би си го позволила. Тя знае къде, кога, какво и как може да пее.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, retr0 каза:

Докажи! 

Днес постнаха 5 пъти един същи клип от инстаграм от някъв концерт с Миле Китич където пяха Добре ли си на плейбек, разрови се малко и ще го намериш.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Днес постнаха 5 пъти един същи клип от инстаграм от някъв концерт с Миле Китич където пяха Добре ли си на плейбек, разрови се малко и ще го намериш.

Само че на този концерт не присъства Галена, а само Миле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Само че на този концерт не присъства Галена, а само Миле. 

Какво като? Да звънне и Миле да я пусне на високоговорител върху микрофона да си изпее партиите, толкова ли е трудно? Живеем в 21 век, нищо не й пречи. Все оправдания! 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е абсолютен топ, заслужаваше толкова по-голям успех..

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, mitak_94 каза:

.... Преслава ... Не мисля, че би си го позволила. Тя знае къде, кога, какво и как може да пее.

От днес вече имаме много сериозна индикация, че Преслава няма никаква представа къде, кога, какво и как ще пее. От минимум 10 години опявам тук, че тази без Пайнера не може да си върже връзките на обувките. Това постче от днес във Фейсбук е пълно потвърждение на всичко, в което сме се съмнявали. За Преслава дойде време за онова, което стана с Ивана на.... турне 2007....  :3:

п.п. Между другото, кой е този Меди?

MEDI.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...