Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е шок отвсякъде. От сега ви казвам, че такъв концерт няма да има, до датата ще са го отменили. Всичко е сценарий. 
Дори наистина да не участваха от “Пайнер” щеше да им забранят да го обявяват, за да може билетите да си се продават. В крайна сметка говорим за топ 3 на годината. До дни и Гален го е обявила! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Галена засегс официално ще пее. А сега като ще има шанс и да закрива и да изпъкне, не вярвам да се лиши от подобно удоволствие. 

 

Напротив! Галена е аут отдавна. Не знам защо бяха писали и нейното име на постера. Но няма значение, след като бяха писали и Преслава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано и Преса да напусне кокошкарника. Тогава ще й стана фен. Фирмата бачка за нея 20 години, накрая си развива канал като Андра и се чупира 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Напротив! Галена е аут отдавна. Не знам защо бяха писали и нейното име на постера. Но няма значение, след като бяха писали и Преслава.

Официално инфо? 

Дори като се коментираше отсъствието и заради турне, излезе инфо, че ще се върне заради концерта. 

Ще бъде трагичен концерт... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Стига сте се вайкали за Гуца, Пеца и Емел. Ще ги заместят Магда, Юнона и Тошич. 

Оня ден беше писал, че Клеа се чуди. Ето сега е момента, трябва да има някой за който да се изкупят тия билети, да стяга роклАта и да ходи, хич да не го мисли. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan' Коментирай, че сценарият с избухването на електронния глас от "Не те забравям" няма да се сбъдне. :( Добре, че поне засне подобни моменти за Инстаграм и Ютуб.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ще ги заместят Магда, Юнона и Тошич. 

СВЕТАТА ТРОИЦА.

+ Есил Дюран като пророка Мухамед

  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Оня ден беше писал, че Клеа се чуди. Ето сега е момента, трябва да има някой за който да се изкупят тия билети, да стяга роклАта и да ходи, хич да не го мисли. 

Не, днес щях да оповестя категоричния отказ от Воден, но не ми излизат известия за темата за концерта (очевидно никой не се вълнува от събитието) и не можах. Ще закриват Теда и Амет с Атака микс 2020, кючеци в китка.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

СВЕТАТА ТРОИЦА.

+ Есил Дюран като пророка Мухамед

Преслава като напусне, Есил ще се върне, за да спаси фирмата. Истинска благодетелка!

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Стига сте се вайкали за Гуца, Пеца и Емел. Ще ги заместят Магда, Юнона и Тошич. 

Магда само ако ще е водещ. Ма може и да изпее там една две песни.

Иначе тайния план на Митьо е да анонсира края на кокошарника и дебюта на новия си изпълнител - Водещт. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Магда само ако ще е водещ. Ма може и да изпее там една две песни.

Иначе тайния план на Митьо е да анонсира края на кокошарника и дебюта на новия си изпълнител - Водещт. 

Тия дни и Емануела и Анелия ще обявят отсъствието си, така че Магда ще може да забие половинчасов микс, за да запълни времето. Спешно е пуснато запитване и до Малките Кристалчета да се отзоват и спасят положението.

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не, днес щях да оповестя категоричния отказ от Воден, но не ми излизат известия за темата за концерта (очевидно никой не се вълнува от събитието) и не можах. Ще закриват Теда и Амет с Атака микс 2020, кючеци в китка.

А Екстра Нина ще предложи китка от най-големите си ретро-хитове като Температура, Щастлив финал, Нещо против и, разбира се, най-големият шлагер на 2009 - Доза 03.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за ниския интерес към концерта - за да има интерес, трябва някой да разбере за него.

Обявили го в работен ден, направили постер за който разбираме от стори на ДАННА, качили една реклама в канала и очакват хората да се изпотрепят да купуват билети ли?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тия дни и Емануела и Анелия ще обявят отсъствието си, така че Магда ще може да забие половинчасов микс, за да запълни времето. Спешно е пуснато запитване и до Малките Кристалчета да се отзоват и спасят положението.

Ако го спешно вкарат и един 30 минутен микс на Хабиби има шансове да стане нещо. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

Или за пръв път я слушам тая песен, или е толкова безлична, че съм я забравила напълно.

Ей тази не му е лоша също, а пак е флоп

 

А искам някой да ми обясни защо "Мамиш" е флоп? Перфектна е?!

Защото дори Азис е безсилен пред чалгийките на Криско,а какво остава за Галин.

Супер е "К'во те бърка",но остана в сянката на Да гори..

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

А това как го чакалях по канал 8 всяка сутрин. Тогава още не слушах много чалга. Но тази песен ми беше любима. 

 

Да, първа година на Деса бвз хит. Миналата год си имаше и Да вдугнем шум и сезонната Много съм добра. Тази година съвсем  изпадна за съжаление... 

Яд ме е като се сетя, че дори и през 2010 (най-слабата й година евър) успя да привлече интерес сред феновете с Искам те пак и сред дискотечните фенове с Острието. А към 2019, в която е толкова вървежна откъм участия и в която първоначалния интерес към нея е над 300k, не направи нищо кой знае какво. Не само не направи, ами вече не се и опитва. Тези пусти дискотеки й замаяха и на нея главата, тя наистина си въобразява, че щом я искат по 10-15 пъти на месец (засега) всичко й е наред.

---

За Преслава нямам думи. Този концерт наистина ще вземат да го отменят.

Скоро смисълът да си в Пайнер ще остане само и единствено каналът им с почти 2 млн абонати, които спомагат само за първоначалния интерес, а не за хитовостта.

Десислава точно сега трябваше да напусне и да създаде интерес около името си, а не тепърва да преподписва, наивницата ни тя!:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като се освободи много концертно време, Гертрудис (нали си е добра душа) склони да вдигне нивото на събитието с турбо микс от Имам нужда, Докога, Фейсбук, Ще издържиш ли, двата дуета с Педалин и за финал ще изпее Твоите думи върху Галенения танк от едни Награди. Голяма работа, че няма да го излъчат, тя е наела специален оператор който да я снима за Фейсбука. :D

  • Haha 8
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Тъй като се освободи много концертно време, Гертрудис (нали си е добра душа) склони да вдигне нивото на събитието с турбо микс от Имам нужда, Докога, Фейсбук, Ще издържиш ли, двата дуета с Педалин и за финал ще изпее Твоите думи върху Галенения танк от едни Награди. Голяма работа, че няма да го излъчат, тя е наела специален оператор който да я снима за Фейсбука. :D

Щеше да бъде толкова хубаво.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Тъй като се освободи много концертно време, Гертрудис (нали си е добра душа) склони да вдигне нивото на събитието с турбо микс от Имам нужда, Докога, Фейсбук, Ще издържиш ли, двата дуета с Педалин и за финал ще изпее Твоите думи върху Галенения танк от едни Награди. Голяма работа, че няма да го излъчат, тя е наела специален оператор който да я снима за Фейсбука. :D

Коментар на времето след Христа! ❤️❤️❤️

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...