Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Starboy каза:

Всичко се връзва лек по лек.. просто не можем да асимилираме информацията веднага. Нишките са прекалено сложни за разплитане веднага, но ето - след едва 5-6 години истината проблясва в умовете ни. Настръхвам само като си представя Джена, велик ум, велик!

Музика: ДЖЕНА СТОЕВА

 

  • Haha 6
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Знам, че е една от най-силните ми години в кариерата, изкарах “Изтрезнявяш ли” с 12 милиона гледания, после мегахита “Пиян”, след това супер успешен албум, който по форумите спрягат за най-продаван с цели 2 изчерпани тиража, сега супер успешния дует с Галин, но това не е важно и го споменавам между другото. Поста е, за да кажа, че няма да участвам на концерта! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Той наближава 70 години. Не му остава много да управлява, така че му е все едно че корабът потъва.

И аз мисля, че възрастта му убива амбицията. Трябва да предаде щафетата на друг вече.

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Aко говорим сериозно, няма никакво значение дали Галена, Преслава и Емилия няма да са там. Ако Ивана, Глория и Деса поискат залата ще е пълна. Заедно с Анелия. Имат достатъчно фенове, просто трябва да им се даде жега и те ще свършат работа. Това ви гарантирам на 100%. То една Глория сама си пълни такива зали какво остава ако Деси Слава и Ивана, които също са на 1000 години се включат. 

Незнайно защо чак сега забелязах, че Ивана ще е там. :D Още по-добре.

И не само най-големите могат да наклонят везните в добра посока. Райна, Мария, Кали, Борис Дали, Милко... Като не се получава в настоящето компанията да е нещо, поне да си направим веселбата с ретрото.

И все пак да отбележим, че това дето си го мечтаем и което сме си мечтаели предни години чисто и просто няма да стане. :D Концерт поначало надали ще има ако всички един по един го бойкотират.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

Wtf

Кой изобщо ще участва??

Преслава кога е показвала кой знае какво шоу на тези концерти, че да й трябва време да се подготви? Облича една от балните рокли, излиза на сцената и си изпява 2-3 песни.

Съмнително е, че и двете с Емилия обявиха, че няма да пеят на концерта по сходен начин и с почти еднакви коментари.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Преслава кога е показвала кой знае какво шоу на тези концерти, че да й трябва време да се подготви? Обича една от балните рокли, излиза на сцената и си изпява 2-3 песни.

Съмнително е, че и двете с Емилия обявиха, че няма да пеят на концерта по сходен начин и с почти еднакви коментари.

Може би са се карали коя да закрива, не са стигнали до консенсус и Пайнера ги е изхвърлил. :dontknow:

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гвоздея на всеки един концерт ,най-чаканата от всички(да сме си честни всички) няма да участва на концерта ей това беше шок шок шок. Надявам се ,че ще е само шега ,защото съм сигурен ,че заради Преслава концерта може и да се провали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum Припадаме ли по този хит?

Не може вечно тялото да пости.
Трапеза слагам аз за мъжки гости.
Аз сладък мед ще сложа на устните си, Боже.
Нека вкуси, нека вкуси който може.

:3fdb8960598fa63e:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Може би са се карали коя да закрива, не са стигнали до консенсус и Пайнера ги е изхвърлил. :dontknow:

Бе как ще изхвърли точно тях, където са с едни от най-успешните песни тази година.  Това означава да върви срещу себе си. Много хора не биха си направили труда да отидат само заради отсъствието на Преслава и Галена. Емилия с тези дуети също е в топа за годината. Реално без тях трите какво толкова има да се пее на концерта?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е Преслава да е искала да върнат наградите защото иска да ги обере всичките - песен, албум, клип, дует, певица и каквото има там за раздаване. Пайнера й е отказал и тя го бойкотира. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Може би са се карали коя да закрива, не са стигнали до консенсус и Пайнера ги е изхвърлил. :dontknow:

Да се беше сетил да ги изгони навреме и от наградите. :DПреслава и Галена, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, retr0 каза:

100% е катастрофирал, ама го е срам да си признае. И като те вижда каква си наивна (да не използвам друга дума) и ти казва, че това са спекулации на медиите. Добре, че не си пишеш с Рики Мартин, като нищо ще те убеди, че е хетеро, нищо че има 4 деца от мъжа си!!!

 Все много знаеш.  По-напред колко наивти хора има тук и вярват на всичко,  което се пише.  Ти чете ли какво съм писала аз,  а.  Че лично съм питала Коце,  после и Лияна.  Коце каза,  че не е вярно и са глупости на вестниците.  Когато питах Лили, тя ми каза,  че е поредната клюка и че катастрофата е станала с някой си Мишо,  който също има Ферари.  Лили като разбрала да поредната "новина" била много притеснена и звъннала на Коце,  а той се смял по телефона и казал,  че е добре и е поредната лъжа на вестнициге.  Вярвай си,  колкото искаш.  Коце както ми каза:: дпеме ти,  нека пишат.  Така го правят още по-известен.  Пожеравам им на сайтовете да бъдат и съдени.  За пореден път хората са много глупави и вярват на всичко,  което се пише.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@asylum Припадаме ли по този хит?

Не може вечно тялото да пости.
Трапеза слагам аз за мъжки гости.
Аз сладък мед ще сложа на устните си, Боже.
Нека вкуси, нека вкуси който може.

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Дали още тогава тайно е учила английски, мечтаейки си за пилони отвъд Океана?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

@retr0

@Starboy

Пишете по често. Форума добива съвсем друга атмосфера с присъствието ви. Като едни Джени на форума сте ❤️

Това е възможно най-големият комплимент, който човек е способен да получи! ❤️ Сега съвсем ще се възгордеем...

И нещо от реалния живот...
cats.jpg.086a3f3987e0a12daafa7cf1aeb67aa1.jpg
но ще ги зарибя и тях, започвам да пускам на риплей цялата ѝ дискография вкъщи, въпрос на време е магията да се активира ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Дали още тогава тайно е учила английски, мечтаейки си за пилони отвъд Океана?

Била е скандална. И този клип, както и Шепа грях... Никоя не си е позволявала в онова време да разголва така плът. Всъщност Мая е първата със силикон доколкото помня, нали!? 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitak_94 каза:

Преслава ме шокира направо... 

От друга страна, ако и Джени не се откаже, може да си позволи един мегамикс от "Да видя какво е", "Горкото момиче", "Омръзна ми", "Обичам те и толкова", "Моли се да не почна", "Неверници, "Да ти се доказам", "Как не се уморих" + новите песни.😂😂

Тя на турнетата не е имала такъв микс

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Била е скандална. И този клип, както и Шепа грях... Никоя не си е позволявала в онова време да разголва така плът. Всъщност Мая е първата със силикон доколкото помня, нали!? 

Мая, Ивана и Есил са първите,но коя най-напред, не знам... Мая дебютира преди тях, така че нека бъде тя!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

@retr0

@Starboy

Пишете по често. Форума добива съвсем друга атмосфера с присъствието ви. Като едни Джени на форума сте ❤️

Тъкмо  това влязох да пиша. Уникални са като текст на Джена!!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма как "Тръгвай си" и "Акула" да не прозвучат на концерта под една или друга форма.

И какво - на този концерт единствените с хитове ще са Денис и Галин... кой да предположи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя и Ема ще ги пуснат на холограма няма страшно, все едно са там. 

И мен ме е яд, че няма да участват, но все пак те не са цял Пайнер и дори да е празна залата ще се дължи не на тяхното отсъствие, а на липса на организация и реклама от Пайнер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...