Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, чушка. каза:

Мило, очакваш ли новия дует?

Първо Теди да построи новата магистрала по която ще кара ламборджинито на Галена и Фики.🤔🔥

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Първо Теди да построи новата магистрала по която ще кара ламборджинито на Галена и Фики.🤔🔥

Аман, бе, ламборГини се казва. Джалена не ви ли е учила?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна си, мила Гери! :* 

@Gerganafen Припадни мигом и се наслади на видеото.

@DarkChild Никога не съм харесвал Кати. Нещо противно и просташко има в нея. Даже е по-зле от Андреа.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Важното е да мачка с хитове. Поздрав!😘

 

Най - големия хит на Пайнер тази година реално. Квото и да говорят хейтърите песен от миналата година, дето се пуска редовно и се избухва на нея.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Прекрасна си, мила Гери! 😘

@Gerganafen Припадни мигом и се наслади на видеото.

@DarkChild Никога не съм харесвал Кати. Нещо противно и просташко има в нея. Даже е по-зле от Андреа.

Чуй текста

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахте до това да се гордеете с 8 милиона от няколко клипчета за 3 месеца://

По-добре бутайте Добре ли си, че тя поне си е стойностен проект.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за абсолютно всички с ШЕДЬОВЪРА:

Питат я дали знае какво е Мазерати, тя ли да не знае?!

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Stela каза:

"Паника" вчера е направила 52К, а "Пиян" 56К. Отново минимална разлика.Така спокойно се нарежда сред хитовете на лятото. До момента има 8.3 милиона. 

 

Удобно пропускаш факта, че "Паника" е последната песен на Галена, а след "Пиян" Преслава издаде нов албум с 5 песни, а преди няколко дни излезе и шеста нова песен - дуета с Галин, които малко или много отклоняват гледаемостта на "Пиян". На ваше място хич нямаше да се радвам и да сумирам гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Удобно пропускаш факта, че "Паника" е последната песен на Галена, а след "Пиян" Преслава издаде нов албум с 5 песни, а преди няколко дни излезе и шеста нова песен - дуета с Галин, които малко или много отклоняват гледаемостта на "Пиян". На ваше място хич нямаше да се радвам и да сумирам гледания.

А ако аз бях на ваше място, мила, нямаше да изтъквам факта, че Преслава е пуснала албум, видиш ли с 5 песни, от които нито една не стана популярна, да не говорим за хит. Тотален траш и провал е този албум, събран с всички, никому ненужни песни.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

А ако аз бях на ваше място, мила, нямаше да изтъквам факта, че Преслава е пуснала албум, видиш ли с 5 песни, от които нито една не стана популярна, да не говорим за хит. Тотален траш и провал е този албум, събран с всички, никому ненужни песни.

Абсолютни глупости отново. "Не те забравям" вече има три милиона и е провал и траш, а тук многократно се е поствала "Криво ще ми е" с ТВ версия, която според феновете на Галена е невероятна - с 5 милиона е била стабилен хит. Логика - нула. Thank u, next

  • Like 5
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Удобно пропускаш факта, че "Паника" е последната песен на Галена, а след "Пиян" Преслава издаде нов албум с 5 песни, а преди няколко дни излезе и шеста нова песен - дуета с Галин, които малко или много отклоняват гледаемостта на "Пиян". На ваше място хич нямаше да се радвам и да сумирам гледания.

От тези 5 песни само "Не те забравям" се наложи, а сега се забелязва и дуета с Галин. Като го изключим него, от всички други песни, които пусна най-много гледания прави "Пиян", а когато пуснеш нова песен би следвало тя да прави повече гледания от предходната. Направи си сметка за какво става дума щом новите не детонираха "Пиян". Изобщо не ги давай за пример. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Абсолютни глупости отново. "Не те забравям" вече има три милиона и е провал и траш, а тук многократно се е поствала "Криво ще ми е" с ТВ версия, която според феновете на Галена е невероятна - с 5 милиона е била стабилен хит. Логика - нула. Thank u, next

И аз те обичам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Абсолютни глупости отново. "Не те забравям" вече има три милиона и е провал и траш, а тук многократно се е поствала "Криво ще ми е" с ТВ версия, която според феновете на Галена е невероятна - с 5 милиона е била стабилен хит. Логика - нула. Thank u, next

5 милиона и то не за 2 месеца, а за 5 години :/

  • Like 1
  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , CecaG каза:

Време е да поканят Луна - Президент! Да ги разбие! 

 

😁 https://youtu.be/Tuh9LgVVtjg

Къде да я поканят, драга? 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога .... НЕ ТЕ ЗАБРАВЯМ :(

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

5 милиона и то не за 2 месеца, а за 5 години 😕

А колко песни на Преслава и то с клипове имат толкова гледания за 5-6 години? Информирай се веднага от ютуб. :74:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

А колко песни на Преслава и то с клипове имат толкова гледания за 5-6 години? Информирай се веднага от ютуб. :74:

Точно 0. Не е лесно да си Феномен на музиката

 

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, CecaG каза:

Тази клетва я тълкувам като самопризнание от ваша страна. 😂 А аз ви пожелавам в този форум да си пишете до последно и да обсъждате до гроб чуждите кариери, животи, гледания и всичко, което вие нямате. :)

Андреа, ти ли си? Бухтичките ли не се получиха днес, че си го изкарваш на нас? 

  • Like 1
  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...