Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Ако не друго, поне сме на едно мнение - Мумислава не е нито талантлива, нито е народен, камо ли морален. А човек пък хич. 

Да отбележим една седмица от пеметното интервю! 

 

Отивам веднагически до Simit evi да закупя 2 парчета баклава с шам фъстък и 2 с орЕхи! Ще стане бум!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Отивам веднагически до Simit evi да закупя 2 парчета баклава с шам фъстък и 2 с орЕхи! Ще стане бум!

Има и по-скандални от Майчето! Сетих се как 100-килограмовата Ванча на един концерт през 2005 г. изкара един мъж от публиката и го събличаше на сцената. На същия този концерт пееше "Светът изгаря за любов" и каза на една лелка в публиката: "Вие изгаряте ли? Госпожо, изгаряте ли? - Виждам ви!"

  • Thanks 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Има и по-скандални от Майчето! Сетих се как 100-килограмовата Ванча на един концерт през 2005 г. изкара един мъж от публиката и го събличаше на сцената. На същия този концерт пееше "Светът изгаря за любов" и каза на една лелка в публиката: "Вие изгаряте ли? Госпожо, изгаряте ли? - Виждам ви!"

Еми нормално, какъв по-висок морал да искаш от жената изпяла Душ или направо, Смукача и Шти зема сичките пари? 

#самовисокоморалнихитове

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Има и по-скандални от Майчето! Сетих се как 100-килограмовата Ванча на един концерт през 2005 г. изкара един мъж от публиката и го събличаше на сцената. На същия този концерт пееше "Светът изгаря за любов" и каза на една лелка в публиката: "Вие изгаряте ли? Госпожо, изгаряте ли? - Виждам ви!"

Обожавам шоу-програмите на кака, които са спонтанни и епични. Помним ли на турнето през 2006 или 2007 беше в Благоевград, когато изкара Терзийска на сцната с думите: "Ти македонка ли си ма, айде пей сега - Морен сокол пие...". Райна беше в шок горката. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Обожавам шоу-програмите на кака, които са спонтанни и епични. Помним ли на турнето през 2006 или 2007 беше в Благоевград, когато изкара Терзийска на сцната с думите: "Ти македонка ли си ма, айде пей сега - Морен сокол пие...". Райна беше в шок горката. 

Напълно съм съгласен, само с една поправка - на нас ни се пада леля, а не кака. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Напълно съм съгласен, само с една поправка - на нас ни се пада леля, а не кака. :3fdb8960598fa63e:

 

Знам скъпа! Тя всъщност е набор на баща ми, но ми е кеф да и казвам кака, все пак е младолика, пък и след като стана фиданка 50 години не и давам. Яд ме е, че пак се успа и година няма да пусне нов клип или песен. Аман от лелча, дано поне на концерта се представи добре! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, GSA каза:

Знам скъпа! Тя всъщност е набор на баща ми, но ми е кеф да и казвам кака, все пак е младолика, пък и след като стана фиданка 50 години не и давам. Яд ме е, че пак се успа и година няма да пусне нов клип или песен. Аман от лелча, дано поне на концерта се представи добре! 

Надявам се до края на годината да пусне нещо.

Иначе има цял арсенал златни хитове за концерта, не я мисля. Но поне искам да изпее "Твое копие" от новите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Така ни се пада с 1,900 000 за 5 дни. Хит? ❤️

Защо са ти толкова важни гледанията?😁 Просто си признай че не те кефи особено.

В същото време този дует мина 28М! 😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...