Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как може да се чудите кой ще закрива? Май забравяте НЕВЕРОЯТНАТА Джен с мегахита "Горкото момиче"? Засрамете се!!

Предлагам концерта да се преименува на "Джена и колежки".

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да прекръстим Джен на ОБЕДИНИТЕЛКАТА! Когато се пише за нея всички се умиляваме и ставаме от един отбор, няма второ мнение за нея, просто харизма, класа, излъчване и обаяние. Ако все пак се появи някой, който не я харесва предлагам да му се слага перманентен БАН. 
Благодарности! 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Аз предлагам да прекръстим Джен на ОБЕДИНИТЕЛКАТА! Когато се пише за нея всички се умиляваме и ставаме от един отбор, няма второ мнение за нея, просто харизма, класа, излъчване и обаяние. Ако все пак се появи някой, който не я харесва предлагам да му се слага перманентен БАН. 
Благодарности! 

Историята на форума показва,че дори потребители с перманентен бан си сменят IP-тата,така че това не е решение. Предлагам да им пращаме ГДБОП за държавна измяна.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Тъй като се освободи много концертно време, Гертрудис (нали си е добра душа) склони да вдигне нивото на събитието с турбо микс от Имам нужда, Докога, Фейсбук, Ще издържиш ли, двата дуета с Педалин и за финал ще изпее Твоите думи върху Галенения танк от едни Награди. Голяма работа, че няма да го излъчат, тя е наела специален оператор който да я снима за Фейсбука. :D

Магда ша удари един стабилен миск от сичките си песни буквално от Море и суша насам докаъдето стигне, все пак шансовете да падне от черешета са доволно големи. Щафетата поемат Хабиби и хич не Малките кристалчета (и ако от Ара ги пуснат изобщо нали). със се моторите и сички екстри. Не знам кой ша закрива още, ама след тях ша излезе на бис Татяна с прясно изпрания чаршаф. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Не, днес щях да оповестя категоричния отказ от Воден, но не ми излизат известия за темата за концерта (очевидно никой не се вълнува от събитието) и не можах. Ще закриват Теда и Амет с Атака микс 2020, кючеци в китка.

Скъпи приятели,

Преди да са започнали спекулациите искам да уведомя всички, че няма да мога да присъствам на концерта послучай 18 години ТВ Планета, на който г-н инж. Митко Димитров специално ме беше поканил като тайна изненада. Държа да ви уверя, че отношенията ми с него и фирма Пайнер са все така добри (и все още несъществуващи), а причината за отсъствието ми от бляскавото събитие са неотложни работни ангажименти. Надявам се да ме разберете и подкрепите, както правите през всичките месеци на кариерата ми!

Искрено ваша,

Клеа

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Тъй като се освободи много концертно време, Гертрудис (нали си е добра душа) склони да вдигне нивото на събитието с турбо микс от Имам нужда, Докога, Фейсбук, Ще издържиш ли, двата дуета с Педалин и за финал ще изпее Твоите думи върху Галенения танк от едни Награди. Голяма работа, че няма да го излъчат, тя е наела специален оператор който да я снима за Фейсбука. :D

Доста време ще се освободи след като от събитието се оттеглят и Галена, Анелия, Емануела, Джена и Галин, това ще са твърде малко песни за Гери. Дано да добави Губя те бавно.

Осъзнавам, че концерта (ако има такъв) всъщност може да придобие приятен ретро нюанс ако поканят нея и ако Десислава и Глория проявят адекватност в избора си (малко вероятно).

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Пайнер биха могли да компенсират донякъде отсъствието на някои от актуалните имена като включат утвърдените си звезди със златни хитове. Но едва ли, Димитров не брои за живи такива като Гергана. Неслучайно допусна легенди като Есил и Нелина да напуснат фирмата.

 

А за Губя те бавно нали Токича не давал. Песните му (включително тези на Гергана) са изтрити от Ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак да си Преслава и да кажеш месец и кусур преди концерта, че няма да имаш време за сериозна подготовка е меко казано смехотворно.

Нама да има време за какво? Да нахлузи една рокля от Жунона и да отиде ли? 
 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

На Андреа й откраднаха първо "Искам, искам", сега и оправданията за отсъствие на концерт отпреди 5 години. Кралица. 

Ако скоро започнат и да наддават в коремите и дупето вече съвсем ще изнаглеят. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Мамасита Тоти може да намаже от отсъстяието на звездите. 

Този път може да излезе с перде или губер вместо чаршаф, изпълнявайки китка от хитове като А уж не бях такава, Бидифер и закривайки с Дадох за дооброоо своето леглооо🤗

Истинска одисея за меломаните! 

Тук не са качвали нищо ново от 9 месеца. А има какво да се качи! 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И Мамасита Тоти може да намаже от отсъстяието на звездите. 

Този път може да излезе с перде или губер вместо чаршаф, изпълнявайки китка от хитове като А уж не бях такава, Бидифер и закривайки с Дадох за дооброоо своето леглооо🤗

Истинска одисея за меломаните! 

Тук не са качвали нищо ново от 9 месеца. А има какво да се качи! 

 

И тя няма да е там.

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Десислава отдавна е тръгнала в тази посока.

Дори преди Андреа! 😜 

И двете са слоници, но едната е по ниска и силно прилича на застаряващ тюлен. 

  • Haha 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

И тя няма да е там.

Вероятно заради отсъствието на някои в последния момент ще поканят други, както миналата година стана с Джордан и Есил. 

Всъщност Джордан поканен ли е този път... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

@Cally-Pressyfan' Коментирай, че сценарият с избухването на електронния глас от "Не те забравям" няма да се сбъдне. :( Добре, че поне засне подобни моменти за Инстаграм и Ютуб.

Както върви и самият концерт няма да се сбъдне. :( 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ме шокира направо... 

От друга страна, ако и Джени не се откаже, може да си позволи един мегамикс от "Да видя какво е", "Горкото момиче", "Омръзна ми", "Обичам те и толкова", "Моли се да не почна", "Неверници, "Да ти се доказам", "Как не се уморих" + новите песни.😂😂

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

А ако иска да е гвоздея на програмата, може да претвори паметната сцена от фитнеса и да се облекчи на сцената.

Надупена към циганетата, които се блъскат да са най отпред. А те ще си мислят, че валят конфети 🎊 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Както върви и самият концерт няма да се сбъдне. :( 

Преси диктува - ако участва тя, ще има концерт, ако реши че в този ден й се прави фотосесия за Инстаграм, Пайнера и колежките духат супата и концерта пропада. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Дори преди Андреа! 😜 

И двете са слоници, но едната е по ниска и силно прилича на застаряващ тюлен. 

Гледала е и предвиждала нещата в бъдеще.

За това се завърна и в Пайнер - да замени Андреа по външен вид.

Това ще се пее на погребението за РД Планета.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият цирк ще е Преса да напусне Пайнер, след като фирмата работи от 15 години в неин интерес, а това с развиването на канала да е било опипване на почвата как ще са нещата, ако е без компания зад гърба си. :D 

Направо и Пайнер да закриват.

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Наистина Пайнер биха могли да компенсират донякъде отсъствието на някои от актуалните имена като включат утвърдените си звезди със златни хитове. Но едва ли, Димитров не брои за живи такива като Гергана. Неслучайно допусна легенди като Есил и Нелина да напуснат фирмата.

 

А за Губя те бавно нали Токича не давал. Песните му (включително тези на Гергана) са изтрити от Ютуб.

Мисля, че може да изпее песента на концерта ако той не се излъчва по Тв. Но не могат да издават лайфа с тази песен.

Тази ми идея с Гергана и останалото ретро всъщност не е никак лоша. :D Но за тази цел трябва и други артисти, де, а не само 2-3.

преди 16 минути, retr0 каза:

И все пак да си Преслава и да кажеш месец и кусур преди концерта, че няма да имаш време за сериозна подготовка е меко казано смехотворно.

Нама да има време за какво? Да нахлузи една рокля от Жунона и да отиде ли? 
 

То е ясно, че тези оправдания не отговарят на истината. Говорим за Преслава, която 1 месец след като роди тръгна да пуска песни, за да има актуален хит за концерта.

Или ако и с Галена се случи същото- тя, която е отсъствала от концерт само един единствен път с цел да им даде урок. Дори когато беше бременна си направи холограма, само и само да пее там.😂

Става нещо във фирмата, въпросът е какво?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...