Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дуетът на Преслава и Галин е отвратителен. Сигуренсъм, че на голяма част от феновете й, не харесват песента, но нарочно я натрапват. Не знам изобщо с какъв акъл се нави да направи дует с този паляк.

 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Дуетът на Преслава и Галин е отвратителен. Сигуренсъм, че на голяма част от феновете й, не харесват песента, но нарочно я натрапват. Не знам изобщо с какъв акъл се нави да направи дует с този паляк.

 

Вярно, че Преслава напоследък е странна, ама чак да я наричаш "паляк"... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Вярно, че Преслава напоследък е странна, ама чак да я наричаш "паляк"... 

Според мен визираше Галфон. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Абсурд някой да има негативно мнение за Негово Величество Спасителя на музиката.

Мила, той има повече женско от целият Рама форум. А повярвай ми, тук женски хормони има в излишък. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Мила, той има повече женско от целият Рама форум. А повярвай ми, тук женски хормони има в излишък. 

Кака Кели кипи от женски хормони. :3fdb8960598fa63e:

Ще бъда златна роза в мислите ти тайни
и всеки ден ще моля за целувките омайни.

❤️

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, чушка. каза:

Дуетът на Преслава и Галин е отвратителен. Сигуренсъм, че на голяма част от феновете й, не харесват песента, но нарочно я натрапват. Не знам изобщо с какъв акъл се нави да направи дует с този паляк.

 

 Няма акъла на нашата да зарязва Галин 10 пъти...и в същото време да прави с Кристиана, Магда и Деница! #УчиСеБрат

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Защо са ти толкова важни гледанията?😁 Просто си признай че не те кефи особено.

В същото време този дует мина 28М! 😂

Аз харесвам подобни песни. Рядко по бързите ме грабват. Не бих се правил, че нещо ме кефи. 

 

В твоите очи и Пей сърце са в жестока война за най гледан клип в канала на Планета. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Дуетът на Преслава и Галин е отвратителен. Сигуренсъм, че на голяма част от феновете й, не харесват песента, но нарочно я натрапват. Не знам изобщо с какъв акъл се нави да направи дует с този паляк.

 

Защо да е отвратителен? Всъщност и текстът и музиката са хубави. Лошото е, че Галин пее първия глас и едва ли не той носи песента, което си е огромен минус.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не е най-големият хит на Галена, нито за годината, но със сигурност е най-завършеният проект, излизал за годината.

ТОП ниво, което поддържа само Тя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

 

Не е най-големият хит на Галена, нито за годината, но със сигурност е най-завършеният проект, излизал за годината.

ТОП ниво, което поддържа само Тя!

Напротив, най-големият хит е! Галена е най-успешната за годината и за всички времена. Епохите се делят на преди Галена и след Галена. България ѝ е тясна.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Напротив, най-големият хит е! Галена е най-успешната за годината и за всички времена. Епохите се делят на преди Галена и след Галена. България ѝ е тясна.

Най-после обективно мнение от теб. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

 

Не е най-големият хит на Галена, нито за годината, но със сигурност е най-завършеният проект, излизал за годината.

ТОП ниво, което поддържа само Тя!

Е, Добре ли си е много по-добър и завършен проект, ако трябва да използваме тая дума. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо “Паника” да не е един от хитовете на годината като не е мръднал от топ местата в стрийминг услугите и не минава вечер в дискотеките без нея. Тези гледания в ютуб са ви побъркали. Не, че й липсват... 

Но за мен най-добрия чалга проект засега тази година е “Болка моя”. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

 

Не е най-големият хит на Галена, нито за годината, но със сигурност е най-завършеният проект, излизал за годината.

ТОП ниво, което поддържа само Тя!

Точно най-завършеният не е. Песента звучи като демо.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Точно най-завършеният не е. Песента звучи като демо.

Това е съвсем целенасочено. Галена е новаторка и на светлинни години преди останалите!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...