Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, CecaG каза:

Тази клетва я тълкувам като самопризнание от ваша страна. 😂 А аз ви пожелавам в този форум да си пишете до последно и да обсъждате до гроб чуждите кариери, животи, гледания и всичко, което вие нямате. :)

Оф Андрейче, запиши се на спорт и до 3 месеца ще си топ мацка. За какво се заяждаш ся, мари? Мн гадно :( 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Точно 0. Не е лесно да си Феномен на музиката

 

Лудата дойде 4,4 млн. за 6 години, Скоро 1,7 млн. за 6 години, Като за финал 1.9 млн. за 6 години, Феномен 1.2 млн. за 6 години, Жените след мен 2,5 млн. за 6 години, Новата ти 5,10 за 6 години, Не съм ангел 1,8 преди 5 години и още многоо...

Те даже имат по-малко от "Криво ще ми е". :3fdb8960598fa63e:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Лудата дойде 4,4 млн. за 6 години, Скоро 1,7 млн. за 6 години, Като за финал 1.9 млн. за 6 години, Феномен 1.2 млн. за 6 години, Жените след мен 2,5 млн. за 6 години, Новата ти 5,10 за 6 години, Не съм ангел 1,8 преди 5 години и още многоо...

Те даже имат по-малко от "Криво ще ми е". :3fdb8960598fa63e:

 

Не ги зная тези песни, нови ли са?

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, чушка. каза:

А ако аз бях на ваше място, мила, нямаше да изтъквам факта, че Преслава е пуснала албум, видиш ли с 5 песни, от които нито една не стана популярна, да не говорим за хит. Тотален траш и провал е този албум, събран с всички, никому ненужни песни.

3 милиона + 30к лайкове без официално видео как ти стоят?

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте милички, здравей и на теб Андреа/Лозанова/Цура/Курванова. Добре си дошка, приятно ми е! I am the greatest! Не ти трябва никой друг от форума да знаеш вече. Кажи кво те жали ма? 

Ако си Андето: имам рецепти за ХИТОВЕ и за КЮФТЕТА! А и за ОТСЛАБВАНЕ!

Ако си Марга: имам бизнес планове за СПИСАНИЯ и за ТЕРЗАНИЯ.

Ако си друго: имам опит със травестити, фенове на разни чалгаджийки, и т.н.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей сега моментално ще ви дам обяснение и за по-слабите гледания на останалите песни от албума на хилядолетието "Да гори в любов", освен на "Не те забравям". След като си разпродал цели два тиража с по хиляди копия, кой ще тръгне да слуша песните пиратски? Всеки си ги слуша от СД носител - честно и почтено. Я вкъщи, я в колата, я на локмена... Никой не изпитва физическата потребност да влезе в Ютуб, че да ги търси и да ги пуска от там. По същата логика Адел пропада с втори сингъл от своите албуми и никой не го купува – вече всеки има диска! Благодаря за отделено време.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, CecaG каза:

Нищо не ме блазни, забавлявам се в Рамания! 

😘

И аз се забавлявам: кое повече да слушаме Наргиз или Луна ? Какво харесваш (освен себе си нали ако си Анда) ? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Ей сега моментално ще ви дам обяснение и за по-слабите гледания на останалите песни от албума на хилядолетието "Да гори в любов", освен на "Не те забравям". След като си разпродал цели два тиража с по хиляди копия, кой ще тръгне да слуша песните пиратски? Всеки си ги слуша от СД носител - честно и почтено. Я вкъщи, я в колата, я на локмена... Никой не изпитва физическата потребност да влезе в Ютуб, че да ги търси и да ги пуска от там. По същата логика Адел пропада с втори сингъл от своите албуми и никой не го купува – вече всеки има диска! Благодаря за отделено време.

Изтрий си коментара преди ФБР да те арестуват! 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И аз се забавлявам: кое повече да слушаме Наргиз или Луна ? Какво харесваш (освен себе си нали ако си Анда) ? 

Казвам се Теодора! Анда не познавам! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз се забавлявам: кое повече да слушаме Наргиз или Луна ? Какво харесваш (освен себе си нали ако си Анда) ? 

Наргиз е отлична и доходоносна идея, но нека я оставим за утре! 

Да не отнемаме звездния миг на

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, CecaG каза:

Казвам се Теодора! Анда не познавам! 😘

Приятно ми е Туце. Аз пък съм Мара, но ако ме припознаеш на някой друг като Азис, Наргиз, няма да се сърдя. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Приятно ми е Туце. Аз пък съм Мара, но ако ме припознаеш на някой друг като Азис, Наргиз, няма да се сърдя. 

Ти си Мара, позната още като Жената на честта.

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ти си Мара, позната още като Жената на честта.

 

Е сладурче си. Мерси, което си е така, си е така! както пееше Мария: казват отдавна, че съм безсрамн... но това са само слухове. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Лудата дойде 4,4 млн. за 6 години, Скоро 1,7 млн. за 6 години, Като за финал 1.9 млн. за 6 години, Феномен 1.2 млн. за 6 години, Жените след мен 2,5 млн. за 6 години, Новата ти 5,10 за 6 години, Не съм ангел 1,8 преди 5 години и още многоо...

Те даже имат по-малко от "Криво ще ми е". :3fdb8960598fa63e:

 

Повечето от тези на Преслава са качвани 4-5 години след излизането си, че и повече.

"Криво ще ми е" е качено премиерно в същия ден. На невменяема ли се правиш не мога да разбера?

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За три хита чухте, черпя ви с четвърти

 

  • Like 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

А вие гласувахте ли за Джена днес?

Да, естествено,

ДЖЕН ВАЛЕНТИНОВА НЕДЕЛЧЕВА-СТОЕВА - Кмет на Община Разград.

Бюлетина № 34

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго се чудех дали да не гласувам за този,който фокси налагаше и има регистрация тук,фен на Ивана и Гага,но заради това че ми излизаше след всяко второ стори в инстаграм се отказах и направих най-логичния и правилен избор-гласувах за Джени.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да, естествено,

ДЖЕН ВАЛЕНТИНОВА НЕДЕЛЧЕВА-СТОЕВА - Кмет на Община Разград.

Бюлетина № 34

Ти гласува ли за човека, който пръв допринесе за Революцията в музиката? Без чието спонсорство сега нямаше да трептим при фразата "Толкова ли трудно беше да останеш?"? 

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Дълго се чудех дали да не гласувам за този,който фокси налагаше и има регистрация тук,фен на Ивана и Гага,но заради това че ми излизаше след всяко второ стори в инстаграм се отказах и направих най-логичния и правилен избор-гласувах за Джени.

Ако не си гласувал за @Боби ще те банна, нали знаеш :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос: След като очевидно живо ви вълнува жанра всички тук и сте фенове, защо предимно хейтите, нон стоп воювате помежду си в люти спорове, гадаете по гледания, и още куп други субективни фактори, изразявате фалшиви мнения само за да се дразните? Наистина ли това ви е приятно и забавно? Коментирате предимно дребнаво, по детски. А като питам деца ли сте, се сърдите... Не трябва ли да бъдат позитивни тези форуми? 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...