Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Насладете се на този изумителен сингъл, а тази вечер в 02:00 всички в Спотифай да стриймваме заедно No Time To Die, целувки! 

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Насладете се на този изумителен сингъл, а тази вечер в 02:00 всички в Спотифай да стриймваме заедно No Time To Die, целувки! 

 

Тази песен я даваха през 30 минути по Сити и я знам наизуст вече.:hug:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Колкото и да си е поправила гласа, демиджа е там:

Все пак добре, че пее и е над едно 60% от "певиците". 

Била е голяма красавица през 90те. 

Жалко че се оказа прикрита републиканка-Тръмпистка, като 90% от кънтри кочината. Тейлър с право си смени жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Fast каза:

Била е голяма красавица през 90те. 

Жалко че се оказа прикрита републиканка-Тръмпистка, като 90% от кънтри кочината. Тейлър с право си смени жанра.

Да, наистина до ден днешен е невероятна жена. Относно това, ами за мен няма значение. И аз не харесвам Тръмп, но много мои приятели от щатите гласуваха за него. Ние все още сядаме на една маса обаче :) Музиката е едно, личните предпочитания друго. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.02.2020 г. от 17:35, Starboy каза:

Насладете се на този изумителен сингъл, а тази вечер в 02:00 всички в Спотифай да стриймваме заедно No Time To Die, целувки! 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел е обявила,че през септември пуска нов албум. 
http://www.justjared.com/tags/laura-dockrill/ 

А Риана продължава работата по албума и с Фарел Уилямс и Чад Хюго. Да си пожелаем да види бял свят тази година! Според феновете отлагането на албума идва от внезапната раздяла с гаджето й, за когото говореше с доста големи очаквания за бъдещето. Евентуално може в момента да си излива емоциите в нови песни, които да смени с вече готовите тракове. Очаквам доста сърцераздирателни текстове.
Липсва ми тази жена и това си е. Никоя не може да я замени. Най-голямото й предимство пред останалите е, че е силна в няколко жанра и хората я възприемат всякак. Само ако си беше постоянна и сега в музикалната кариера, както в началото, щеше вече да е на светлинни години от конкуренцията. Ама няма пълно щастие. 

  • Like 1
  • Love 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Vancho каза:

Адел е неузнаваема 

hbz-adele-backgrid-1581625403.jpeg

Да, и аз тва мислех. Свалила е 40 кила гуцката, браво! Сега да видим какво ще предложи, дано не е като последния й албум. Беше трагедия, дано е нещо по ритмично като 19/21. 

На тая снимка прилича на Джулия Робъртс без грим. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте флопването на Bieber. Новия му албум се очаква да дебютира с по-малко продажби от Harry Styles, и Jonas Brothers със стадионни бъндъли, което означава че и турнето му върви зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Коментирайте флопването на Bieber. Новия му албум се очаква да дебютира с по-малко продажби от Harry Styles, и Jonas Brothers със стадионни бъндъли, което означава че и турнето му върви зле.

Остаря, погрозня и фенките му пораснаха. Сега са напълнили търбуха и имат други грижи. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нямаш албум от 5 години и накрая се завърнеш със слушана и преслушана песен- толкова. Честно казано, цифрата му дори е доста висока като за след такава пауза и подобен първи сингъл. Още си е сила Бийбър и с правилните ходове ще мачка пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бийбър е един провал. Извинявай, но с промото което прави на албума плюс стадионни бъндъли би трябвало да дебютира с над милион продадени копия. 

Да не говорим колко е жалко да пише на други изпълнители да качват снимки как слушат албума и как хвалят песните - говоря за случката с Чарли Пут.

Време беше да залезе.  Лош човек е.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То с милион никой не дебютира вече, дори Тейлър. Само Адел ни е надеждата.

Повтарям- не казвам, че това са силни цифри, а че са силни като за неговата ситуация. Аз лично очаквах по-малко след Yummy.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бийбър просто е отдавна изтъркан. Няма как да предизвика силен интерес към себе си, а опитите за това са много жалки. Шон Мендес е най-успешния мъжки продукт напоследък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Да, и аз тва мислех. Свалила е 40 кила гуцката, браво! Сега да видим какво ще предложи, дано не е като последния й албум. Беше трагедия, дано е нещо по ритмично като 19/21. 

На тая снимка прилича на Джулия Робъртс без грим. 

Аз направо не можах да повярвам, че е тя като ми пратиха снимката. Та то няма й следа от търбуха й. 

Иначе "25" определено е по-слаб от "21" ама чак трагичен не е. Просто заложи на грешните песни.  Най-добрите парчета - River Lea, Remedy и Love in the dark, не ги промотира никъде и потънаха в забвение. 

Трагична мога да се съглася, че е само Send my love. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Vancho каза:

Аз направо не можах да повярвам, че е тя като ми пратиха снимката. Та то няма й следа от търбуха й. 

Иначе "25" определено е по-слаб от "21" ама чак трагичен не е. Просто заложи на грешните песни.  Най-добрите парчета - River Lea, Remedy и Love in the dark, не ги промотира никъде и потънаха в забвение. 

Трагична мога да се съглася, че е само Send my love. 

Мен тя най много ми харесва от там. Какво нещо е вкуса човешки.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Селена май ще прави "Dance Again" следващ сингъл.

 

Бийберица да беше приключила музикалната си кариера. След Purpose да пуска това... деградация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...