Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Blueberry каза:

 

Бийберица да беше приключила музикалната си кариера. След Purpose да пуска това... деградация.

Тази песен е една от малкото дето не ми допада, как точно нея е избрала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

преди 58 минути, WindWalkerMonk каза:

Поздрав за @Starboy :

 

❤️ Koга ние ще имаме такава музика в чалгата! ❤️ 

НОВАТА МИ ЛЮБИМКА !!

 

ИЗВИНЕТЕ КОЯ БЕШЕ АРИАНА ГРАНДЕ ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го хита!!! Много жалко, че я пуска като песен подарък за фенове. С едно силно, стилно и асимилирано промо щеше да е топ 5 хит със сигурност.

След броени дни излиза Rare Deluxe с три нови трака - Boyfriend, She & Souvenir.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.02.2020 г. от 14:24, Donatella каза:

 

НОВАТА МИ ЛЮБИМКА !!

 

ИЗВИНЕТЕ КОЯ БЕШЕ АРИАНА ГРАНДЕ ?

Царица си, но скъпа, имам чувството, че имаш проблем с пеещи певици. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

След 5 годишна ремисия, майката на Тейлър отново има рак и този път и тумор в мозъка. Горката Туца, в смисъл това е майка й все пак. Освен това е сравнително млада на 62 години. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм слушал лийкнатото парче на Гага, но заглавието ми звучи доста basic. Същата работа и с името, което се тиражира за предстоящ сингъл от Катя- Smile.

Това ще бъде доста по-слаба версия на конкуренцията им от 2013, като този път Гага ще победи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 15 часа , SG каза:

Не съм слушал лийкнатото парче на Гага, но заглавието ми звучи доста basic. Същата работа и с името, което се тиражира за предстоящ сингъл от Катя- Smile.

Това ще бъде доста по-слаба версия на конкуренцията им от 2013, като този път Гага ще победи.

В дългосрочен план Гага наистина тотално я отнесе. Катя наистина разби с две жестоки ери. Тотални хитове, силно лидерство, но реално от 2014 никаква я няма. Последния и сингъл и клип са жестоки и е обидно такова добро парче да има 50 милиона слушания при положение, че е жури в Мюзик Айдъл и постоянно напомня за съществуването си. Истината е, че просто тотално я изцедиха и когато вече не им беше нужна я захвърлиха и довършиха давайки път на младите. Големия проблем при нея беше, че не си направи толкова вярна fan base като Гага. Артпоп идваше след една не толкова силна ера и се разви по-добре от Witness едва ли не, нищо че всички знаем какви проблеми имаше там. DWUW можеше да надмине дори Applause, но това вече е в миналото. 

А пък последните няколко години си изигра доста добре картите и като Бионсе си напомна доста статута в САЩ. A Star Is Born е най-правилното решение в кариерата. Шалоу продължава да прави дневно над милион в Spotify. Това е песен, която ще остане във времето. Можеше много по-добре да го реализират и ARUTW & IWNLA също да пожънат голям успех, но бяха заети да промотират самия филм а не траковете.

Този път очаквам успех или поне първоначален интерес след поредицата успехи. Дано се е завърнала към саунда който я направи звезда. Мисля, че има още какво да даде на музиката. Тези 50 секунди като клип са по-интересни от повечето неща дето сме получили в последните месеци. 

преди 10 минути, Fast каза:

 

Жестоко изглежда! Чух част от песента когато изтече в Интернет и честно казано изобщо не ме впечатли. Напомняше ми малко като на reject от ARTPOP. Друг е въпроса дали това беше финалната версия и дали не са я променили леко след изтичането. Спекулира се, че за ПЪРВИ ПЪТ в албума ще има песен на Max Martin. Това наистина ще е интересно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Катя не е проблем, че са я изцедили- това по-скоро си пролича при Гага през 2013. Към Кейти си имаше интерес и дори и разни неподходящи сингли като Birthday и TIHWD си ставаха прилични хитчета. Нейния Super Bowl и до ден днешен е с най-висок рейтинг и е един от най-запомнящите се. Към днешна дата със сигурност щеше да е повече от Гага и вече нямаше да има спор, че е новата Мадона, ако след това беше предприела правилните ходове.

Както съм казвал и преди, проблемът при нея дойде:

1.Заради дългата пауза след Prism. Реално 3 години не бяхме имали каквато и да е нова песен от нея, а после още половин година предпочете да залага на предизборни и следизборни кампании. Хората я позабравиха, други (поддръжници на Тръмп) започнаха да я ненавиждат.

2.Депресира се твърде много покрай съвсем не лошия връх на CTTR и покрай хейта, който отнасяше тогава заради него и заради някои от изказванията си, а явно още я гонеше мъката, че Тръмп е спечелил, също и това че доста хора не възприемаха woke насоката в ерата й. Затова явно реши, че й стига толкова време като кандидатка за върха и съвсем умишлено (според мен) започна да се прави на маймуна и да гони феновете си.

3.Точка 2 продължи твърде дълго- към 2 години. През 2019 явно реши да си връща позициите, но вече беше твърде късно- звездата й беше залязла категорично.

А Гага- тя просто е по-борбена и хитра. През 2013 започна да запада заради преекспонирането си и своята собствена прекалено дълга пауза. Очевидно се депресира, но не се отказа и в следващите години по всевъзможни начини ни напомняше за себе си- джаз албуми, кънтри-поп албуми, Super Bowl, сериали, филми, саундтраци... Междувременно и медиите и връчващите награди се бяха амбицирали да я издигнат отново, не знам дали по нейна поръчка. Нямаше как това безумно помпане, (съпътствано и от силните й качества, разбира се) да не даде някакъв резултат накрая- и при Бионсе е давало неведнъж, но там системата нещо взе да изключва.

А сега ще се завръща със стария си стил- точно каквото очаквах от нея. Много добър ход, според мен ще бъде успешен. И реално вече няма база за сравнение между нея и една напълно залязла певица, дори не знам защо по навик въобще ги споменах в едно изречение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Но да не се занимаваме толкова със залезли кандидат-кралици и по-силните им конкурентки...

Истинската нова кралица ме разби!

 

Царица е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промо кампанията ще бъде зверска. 100 от най-големите топ 40 станции в САЩ (вкл. Z100 и KIIS-FM) са я добавили предварително. Има и партньорство с Apple, и playlist сделки с всички стрийминг услуги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е под всякаква критика. Силна конкуренция на ''Million reasons'', но там си пасваше семпъл и raw клип. В този клип очакваш да се случи нещо, но накрая си оставаш с очакването. Единственото интересно е как изглежда самата тя. Другите статисти изглеждат комично. Опитали са се да направят нещо futuristic, но определено не се е получило. LYTLM също е сниман с айфон, но изглежда много по-адекватно и стилно. Честно казано от Гага толкова слаб клип не съм очаквал никога. Ако го поставиш до клипове като Bad Romance, Alejandro, Telephone, Paparazzi, Judas, You and I и други е просто комично и аматьорско.

Песента е доста по-адекватна от това което очаквах. Предполагам Макс Мартин е виновника за това. Има нещо зарибяващо и приятно. Може би е твърде диско за да е хит, но може и да се популяризира. Със сигурност звучи много по-добре от всичко в Joanne. Куплетите са много по-силни. Мисля, че има шанс за хит, но се надявам следващите клипове да не са толкова комични и да има по поп песни както в началото на кариерата. 

 

Трябваше да пусне тази версия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага как може с такова тъпо парче да се завърне след последния и лийд сигъл преди 4 години? Ужасна песен, звучащо крайно незавършена и като демо. Една The Cure е много по-добра, заради силното налагане и реклама ще има някакъв успех, но според мен в никакъв случай дългосрочен и мощен. По-добре да си беше следвала линията от ASIB, белким имаше по-голям шанс. 

А Тейлър сцепи просто, жестока и песен, а и клип.. ето това трябваше да бъде лийд сингъла, а не да ни занимава със захаросани бонбони и близалки.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна за слушане, но нищо особено. Даже ми идва леко generic, особено като за някогашна новаторка като Гага.

Клипът изглеждаше доста по-обещаващ в тийзърите, а излезе нискобюджетна версия на старите й.

Все пак според мен ще пожъне някакъв успех заради налагането и инерцията от ASIB.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Песента е приятна за слушане, но нищо особено. Даже ми идва леко generic, особено като за някогашна новаторка като Гага.

Клипът изглеждаше доста по-обещаващ в тийзърите, а излезе нискобюджетна версия на старите й.

Все пак според мен ще пожъне някакъв успех заради налагането и инерцията от ASIB.

Да не говорим, че е казала, че целия ѝ албум е изцяло с generic звучене, тоест нищо интересно, нито новаторско. Някогашната интересна Гага, която беше революция я няма отдавна, което е жалко. По-добре да се провалиш с експеримент и послание като Witness, отколкото това.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...