Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Starboy каза:

Да не говорим, че е казала, че целия ѝ албум е изцяло с generic звучене, тоест нищо интересно, нито новаторско. Някогашната интересна Гага, която беше революция я няма отдавна, което е жалко. По-добре да се провалиш с експеримент и послание като Witness, отколкото това.

Сериозно ли е използвала думата generic за собствения си албум?😆

Не знам какво й става и на нея понякога. Сигурно вече не й се занимава да е поп звезда. Или пак слуша грешни съвети.

А на албум като Witness според мен след време ще се гледа по много по-различен начин. Истинското падение за Катя реално се реализира осезаемо чак около клипа на Swish Swish и после Айдъла. И се затвърди категорично чак миналата година, когато изпълнителката пак реши да атакува, но едвам-едвам направи едно единствено хитче.

Ироничното е, че поне като качество последния й сингъл е на по-високо ниво от този на Гага. Жалко, че завърши в Bubbling Under, а другия навярно ще дебютира в Топ 10. Но кой както се уреди. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, SG каза:

Сериозно ли е използвала думата generic за собствения си албум?😆

Не знам какво й става и на нея понякога. Сигурно вече не й се занимава да е поп звезда. Или пак слуша грешни съвети.

А на албум като Witness според мен след време ще се гледа по много по-различен начин. Истинското падение за Катя реално се реализира осезаемо чак около клипа на Swish Swish и после Айдъла. И се затвърди категорично чак миналата година, когато изпълнителката пак реши да атакува, но едвам-едвам направи едно единствено хитче.

Ироничното е, че поне като качество последния й сингъл е на по-високо ниво от този на Гага. Жалко, че завърши в Bubbling Under, а другия навярно ще дебютира в Топ 10. Но кой както се уреди. :D

Използвала е думата upbeat, но то е едно и също, честно казано.

А за Кейти, все си мисля, че ако сериозно го реши, с правилните песни, ходове и промо ще може да си бъде сила и много бих искал да стане.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

Използвала е думата upbeat, но то е едно и също, честно казано.

А за Кейти, все си мисля, че ако сериозно го реши, с правилните песни, ходове и промо ще може да си бъде сила и много бих искал да стане.

Ясно за Гага. Дано поне да има и балади, там обикновено е силна.

А Катя си е приключила категорично, според мен. От 6 различни един от друг проекта за година нито един да не може да пробие в Топ 10, а повечето да не са и в Топ 50... Няма какво да му се обсъжда на славата на този изпълнител вече. Та тя не може да стигне дори номер 1 във вече слаба платформа като iTunes, какъвто даже и другата ми залязла любимка Аврил имаше...

При Тейлър си ми е надеждата вече. Със седмия албум да е по-успешна от почти всички други с първите им, а да се води флоп... Само при стандартите на истинските кралици. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Vancho каза:

Ама тая била голям звяр бе. (вокално :d) Все едно е на запис. 

 

Досега не съм слушал песента на живо, мислех, че гласът е минал през доста обработки, за да достигне крайния вариант на записа. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Ясно за Гага. Дано поне да има и балади, там обикновено е силна.

А Катя си е приключила категорично, според мен. От 6 различни един от друг проекта за година нито един да не може да пробие в Топ 10, а повечето да не са и в Топ 50... Няма какво да му се обсъжда на славата на този изпълнител вече. Та тя не може да стигне дори номер 1 във вече слаба платформа като iTunes, какъвто даже и другата ми залязла любимка Аврил имаше...

При Тейлър си ми е надеждата вече. Със седмия албум да е по-успешна от почти всички други с първите им, а да се води флоп... Само при стандартите на истинските кралици. :D

Фенки сме си на Таня Суифт. Истинска кралица като нашата Таня тук. Цариците са така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Starboy каза:

Използвала е думата upbeat, но то е едно и също, честно казано.

 

Чартовете до такава степен се напълниха с бавна и тъжна музика, и дори най банално звучащият електороп е глътка чист въздух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера слушах Селин Дион на Живо. Освен гласа, тази жена няма никакво музикално усещане. Не знам колко класации за най лошо или фалшиво изпълнение трябва да спечели. Точно като наша Глория е, толкова години ка сцена и не се научи да пее правилно. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Чартовете до такава степен се напълниха с бавна и тъжна музика, и дори най банално звучащият електороп е глътка чист въздух.

Проблемът не е толкова, че песните й ще са uptempo, а че има вероятност да са като Stupid Love. Като ще прави такива поне да се стреми към нивото на една Дуа, например.

За мен това е най-добрата бърза песен, излизала тази година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Проблемът не е толкова, че песните й ще са uptempo, а че има вероятност да са като Stupid Love. Като ще прави такива поне да се стреми към нивото на една Дуа, например.

За мен това е най-добрата бърза песен, излизала тази година.

Именно! Дуа прави супер интересни и яки поп песни, които не изветряват за 2 дни, а продължават да се разгръщат все повече с времето. Докато SL е една повърня и пикня, която е директно за коша.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Именно! Дуа прави супер интересни и яки поп песни, които не изветряват за 2 дни, а продължават да се разгръщат все повече с времето. Докато SL е една повърня и пикня, която е директно за коша.

Не бих бил чак толкова краен за Stupid Love, защото песента за мен не е чак толкова лоша, но по-скоро звучи като пълнеж от албум. И то не албум на Лейди Гага.

Жалко обаче, че в Рама нямаме такава активност като в един ATRL, там е супер забавното да четеш, когато излезе някое такова парче вкл. и в момента .:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е неиронично любимата песен за 2020 до момента. Музиката е толкова зарибяваща. Не разбирам хейта, освен за клипа, който наистина е ужасен. От факта, че е сниман с Айфон, през гадното редактиране до лошата хореография. Най-слабият в кариерата й. А имах големи очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Именно! Дуа прави супер интересни и яки поп песни, които не изветряват за 2 дни, а продължават да се разгръщат все повече с времето. Докато SL е една повърня и пикня, която е директно за коша.

 

'Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...'

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Дуа Липа е новата кралица на дженерик попа, новата на Лейди Гага лъха на гнилоч. Да не го пуска тоя албум изобщо.

Старата лъхаше на същото, но поне има тук-там 1-2 попадения!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично песента на Гага много ме кефи. Типично нейн стил е, но той е отдавна изместен от нови кралици. 
 

преди 58 минути, Blueberry каза:

Дуа Липа е новата кралица на дженерик попа

Дуа е кралица във всяко едно отношение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го новия хит, насладете му се сега, преди да бълва отвсякъде до припадък и намразване..

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , stereoto_ каза:

 

Дано е нещо стил  The Fame Monster.

С главен създател BloodPop, трудно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Какъв стил ще е ? 

Електро, нещо като Артпоп. Примерно той е създателя на Friends на Бийбър. Но то си зависи и от артиста де, но тя самата е казала, че албума ще има такова звучене, а мисля че като прави бърз ъпбийт албум по-добре да беше заложила на по-добър композитор, ама... нека видим.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...