Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, xroflx9 каза:

Ммм,не мисля че песента на Гага може да се нареди до Bad Guy,Seniorita i Old town road. В топ 5 по скоро.

Пуснете си нещо classy .

 

Аз мисля, че е по голям хит от тях. Просто обхваща по голям диапазон, самотните домакини. Дори лелчока в Била на касата я пееше. Аз пак казвам не я харесвам и избягвам да я слушам. Много ми е мудна и лигава.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ммм,не мисля че песента на Гага може да се нареди до Bad Guy,Seniorita i Old town road. В топ 5 по скоро.

Пуснете си нещо classy .

 

Точно излязоха статистики за най-силно продаваните песни миналата година:

IFPI's Best Selling Global Singles of 2019:
#1 bad guy
#2 Old Town Road
#3 Señorita
#4 Sunflower
#5 7 rings
#6 Dance Monkey
#7 I Don’t Care
#8 Shallow
#9 Someone You Loved
#10 Without Me

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Точно излязоха статистики за най-силно продаваните песни миналата година:

IFPI's Best Selling Global Singles of 2019:
#1 bad guy
#2 Old Town Road
#3 Señorita
#4 Sunflower
#5 7 rings
#6 Dance Monkey
#7 I Don’t Care
#8 Shallow
#9 Someone You Loved
#10 Without Me

Добави сега и саундтрака към тези и ще видиш. Не знам колко е продал точно. Но се1 е там е гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Добави сега и саундтрака към тези и ще видиш. Не знам колко е продал точно.

Целия албум е над 5М

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Целия албум е над 5М

Затова говорим. Но сега за новата песен. Много е слаба, наистина много. Аз не мога да я слушам. Стара е вече за тия неща. Знам че иска да е втората Шер, но не става. Шер просто е по талантлива и затова е спечелила оскари и за актриса и ау

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Starboy каза:

Тя се разчекна в Bon Apetit и има 1 милярд гледания, въпреки, че Ютуб не е никакъв фактор, това говори достатъчно!

Или с малко по-различни думи- през 2017 предложи видео на нивото на стария брутализъм на Гага, каквото тя самата няма от 2011. Също говори достатъчно.

преди 5 минути, Starboy каза:

Точно излязоха статистики за най-силно продаваните песни миналата година:

IFPI's Best Selling Global Singles of 2019:
#1 bad guy
#2 Old Town Road
#3 Señorita
#4 Sunflower
#5 7 rings
#6 Dance Monkey
#7 I Don’t Care
#8 Shallow
#9 Someone You Loved
#10 Without Me

Тъкмо се канех да постна класацията. :D

Не мисля, че някой отрича този тотален успех от Гага (постигнат също с тотално налагане). Но към него винаги ще е прикрепен и друг изпълнител, а също и филм, подпомогнал ефекта (видях сравнение с песента от Титаник, но такова не може да има, защото MHWGO е самостоятелна и 100 пъти по-успешна). Друго си е да я видим Гага съвсем сама, както в момента. Засилила се е в сравнение с преди, но не се и доближава до актуалните лидерки.

Иначе да кажа колко се радвам, че Били е на върха за песни от 2019. Не съм следил дали е излизала класацията за албуми, но се надявам и там на Топ 3 или номер 1 даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Затова говорим. Но сега за новата песен. Много е слаба, наистина много. Аз не мога да я слушам. Стара е вече за тия неща. Знам че иска да е втората Шер, но не става. Шер просто е по талантлива и затова е спечелила оскари и за актриса и ау

На 33 е. Колко да е стара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Затова говорим. Но сега за новата песен. Много е слаба, наистина много. Аз не мога да я слушам. Стара е вече за тия неща. Знам че иска да е втората Шер, но не става. Шер просто е по талантлива и затова е спечелила оскари и за актриса и ау

И аз не харесвам изобщо новата песен, просто е вече 1000 пъти чута, не знам с какъв акъл може да избере това за лийд сингъл.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

На 33 е. Колко да е стара?

Изглежда на 50, бабичката!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вижте за 1 десетилетие колко лидери се смениха в световен план. Гага,Кейти,Тейлър,Ариана и тн само тук от 10 години си караме на Галя и Преслава и когато оспориш твърдението,че не всяка година е тяхна се започва едно вадене на вода от 10 кладенеца,за да те убедят в обратното.:mf_surrender:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ама вижте за 1 десетилетие колко лидери се смениха в световен план. Гага,Кейти,Тейлър,Ариана и тн само тук от 10 години си караме на Галя и Преслава и когато оспориш твърдението,че не всяка година е тяхна се започва едно вадене на вода от 10 кладенеца,за да те убедят в обратното.:mf_surrender:

 

CCCEC704-6958-4281-9B34-80600F20AB64.jpeg

  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ама вижте за 1 десетилетие колко лидери се смениха в световен план. Гага,Кейти,Тейлър,Ариана и тн само тук от 10 години си караме на Галя и Преслава и когато оспориш твърдението,че не всяка година е тяхна се започва едно вадене на вода от 10 кладенеца,за да те убедят в обратното.:mf_surrender:

Туца е същинска Преса.10 години е топ 3 по продажби. То затова й се дразнят, само дето напълни Уембли два поредни дни. Наша Преса зала 10 я мързи. Чума!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Иска й се на Счетоводителката да е редом до световните звезди. Били да я наеме.

Тя е не е свикнала да брои до толкова много, може само до 100! Аут е и тая възможност, клетото момиче..

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Иска й се на Счетоводителката да е редом до световните звезди. Били да я наеме.

Тя Джена с толко концерти в Ню ЙОРК не успя, па тая ли.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Тя е не е свикнала да брои до толкова много, може само до 100! Аут е и тая възможност, клетото момиче..

И Риана също върши работа. Да й осчетоводява приходите от марката,но да и за това не става,горкото момиче...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Джен е космическа звезда. Планетата Земя й е малка.

Тя затова иска да слезе от нея. Иначе тва магаре ме зариби благодарение на Ванчо.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Звезди си се смениха много, действително, но мисля, че за двете десетилетия от 21-ви век вече си личи кои са тези, на които им е писано да са трайни. Ще посоча само изгрелите преди 2010, защото за другите трябва още време- Адел, Тейлър и Риана, макар и последната нещо да я хвана мързела и току-виж решила да се откаже, за да се пробва като промоутърка на AVON.

Много зад тях от същото поколение са Гага и Кейти. От които с помпане може и да успеят да задържат Гага още някоя и друга година, както се получи с Бионсе. А Кейти, както вече казвах в преден пост, според мен е приключила съвсем, макар че на моменти си мисля, че на публиката тепърва й предстои да асимилира значението на ерата Witness за поп културата като цяло- аз самия и до ден днешен откривам в нея неща, които променят възгледа ми. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...