Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Според мен обсипаха Billie с твърде много награди. Новите изпълнители трябва да печелят награди постепенно, а не да им се излива всичко накуп. Да прием че BNA и Best Pop Vocal Album са си нейни, но Lil Nas X заслужаваше ROTY и SOTY за "Old Time Road", защото е по културно влиятелна песен от 7 rings и bad guy взети заедно (колкото и да не ми се иска, това е факт), а Ariana албум за "Thank u next", защото е по качествен и изпипан албум от "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" . Тя заслужаваше и "Best Pop Vocal Perfomance", но я пробутаха на Lizzo покрай лейбъла й, Atlantic - може би най-големите лобисти в световната музикална индустрия. Колкото до самата церемония, не беше кой знае какво, но сравнително по-добра от миналогодишната. Какво е вашето мнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се за Били, тя наистина беше абсолютен феномен миналата година, само не разбирам как може да вземе Best pop VOCAL album, не знам какви вокали има точно албума й, там наградата си беше за Ариана. И за албум на годината трябваше да е Лана - най-високо оценения албум заедно с Лимонадата в историята, невероятен и качествен, но.. явно академията не е на това мнение.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам за Били! Абсолютно заслужено обра големите награди. Единствено за  Best pop vocal album и аз мисля,че Ариана заслужаваше повече да я вземе. Не мисля и че има значение дали е млад или стар изпълнител, когато се направи нещо толкова добро, заслужава да се опсипе с награди и признание. Албумът на Ариана ми харесва и тя от много антипатична за мен изпълнител, се превърна в доста слушан. Може би това й е най-добрия албум, поне според мен. Обаче албумът на Били е друго ниво. Абсолютен феномен е това момиче. 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм повече от доволен, предварително се надявах Били да ги разбие и да вземе всичко възможно. Само дано сега да не се сгромоляса като една Lorde, която си повярва твърде много след едната ера и Грамитата. Но ако последва примера на учителката си Ави е най-вероятно да се задържи повече.:3fdb8960598fa63e:

Деми ме разтърси. Това е от онези песни, които са велики още от момента на излизането си, независимо дали им е писано да са комерсиално успешни или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Аз съм повече от доволен, предварително се надявах Били да ги разбие и да вземе всичко възможно. Само дано сега да не се сгромоляса като една Lorde, която си повярва твърде много след едната ера и Грамитата. Но ако последва примера на учителката си Ави е най-вероятно да се задържи повече.:3fdb8960598fa63e:

Деми ме разтърси. Това е от онези песни, които са велики още от момента на излизането си, независимо дали им е писано да са комерсиално успешни или не.

Няма да се сгромоляса. Все пак е в Interscope, най-добрите в играта заедно с Republic.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почнат да налагат такива транссексуални изроди като това Били иазкуствено направо ми се повръща. Нито песните са песни, нито има минимален талант, нито визия. Въобще отвсякъде тотал щета, но американската пропаганда работи здраво за да се изчанчи мирогледа на хората. Няма някое красиво момиче като Тейлър/Ариана да вземе, се некви недоносчета. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , petya1 каза:

Много се радвам за Били! Абсолютно заслужено обра големите награди. Единствено за  Best pop vocal album и аз мисля,че Ариана заслужаваше повече да я вземе. Не мисля и че има значение дали е млад или стар изпълнител, когато се направи нещо толкова добро, заслужава да се опсипе с награди и признание. Албумът на Ариана ми харесва и тя от много антипатична за мен изпълнител, се превърна в доста слушан. Може би това й е най-добрия албум, поне според мен. Обаче албумът на Били е друго ниво. Абсолютен феномен е това момиче. 

сериозно ви питам.ТОВА МУЗИКА ЛИ Е СЕГА ?? ВСЕ ЕДНО ПЕЕ КОМПЮТЪР !

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че Ариана не взе нищо в най-силната за нея година, но здраве да е. Направи страхотно изпълнение и закри ерата подобаващо. Парадоксът за мен е, че най-слабият й албум е единственият с Грами, но в крайна сметка тя и без награди е станала толкова добра певица, няма да спра да я харесвам без тях.

Между другото Best pop vocal album е награда за най-добър албум с поп вокали, а не награда за албум с най-добри поп вокали. Като са решили да е Били... Били да е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

сериозно ви питам.ТОВА МУЗИКА ЛИ Е СЕГА ?? ВСЕ ЕДНО ПЕЕ КОМПЮТЪР !

 

Това е уникат. 😀 Това също: 

 Единствено някои кадри в клиповете й ми идват в повече.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Билянка не ми е от любимките, но виждам защо хората я харесват толкова много де. Само две от песните й съм слушал повече от два пъти и това са Bad guy и Burry a friend.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми я обсъждате тази Били. 

 

Деми беше най и на Камила изпълнението за баща й- толкова емоционални песни.

На Деми песента ме разплака:

Най-добрите изпълнения снощи на Грами бяха на Деми и на Камила. На Деми толкова емоционално изпълнение и красиво, че още с първите думи те разплаква. На Камила невероятната песен за баща й- толкова истинска песен за обичта на баща и дъщеря, че баща й се разплака докато слушаше дъщеря си в публиката. Е това са най- запомнящите моменти, не някаква измислена Били Айлиш.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еминем сваля от върха Селена с новия си албум в Билборд:

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/eminem-oglavi-klasaciiata-na-bilbord-2208714

А двете изпълнения на Деми и Камила на Грами са най-яките за цялата вечер. И двете така те разплакват, трябва да си безчувствен, за да не се разплачеш. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми определено е от най-фалшивите хора в поп индустрията. Наистина ми е от най-анти изпълнителите евър. Наскоро дала интервю в което заявява, че осъзнала, че за нея славата и да си номер едно в класациите не било важно.

1. Никога не е била номер едно за да осъзнае каквото и да било.

2. Ако не искаш слава и хитове няма да подпишеш със Скутчо. 

Фалшива и лицемерна до болка.

Песента наистина е супер добра, но тя не веднъж е имала проблеми с алкохола и дрогата. Щом си толкова нестабилна - откажи се. Здравето е по-важно от всичко друго. Не е нормално да крещиш, да плачеш и да проклинаш защото албума ти е дебютирал на 3 място в  Билборд. Откачалка!

Другата моя любимка Селена тотално ме разочарова. Никога не съм очаквал, че след толкова години пауза и уж толкова важен албум за нея промото ще е толкова нищожно. Виждам, че и много други фенове са разочаровани. Rare ще бъде изпратен до радиата чак на 5 февруари - месец след премиерата. Глупостите при нея не спират. Ясно е, че не и се занимава вече, но поне да симулира малко. Остава още един албум с компанията (има подписан договор за три такива) и сигурно край с музикалната кариера. Личи си, че изобщо не и се занимава. Да не говорим, че пак ще продуцира нов филм или сериал за Амазон и ще участва в няколко такива. Скоро ще има повече инфо. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, -A. каза:

Другата моя любимка Селена тотално ме разочарова. Никога не съм очаквал, че след толкова години пауза и уж толкова важен албум за нея промото ще е толкова нищожно. Виждам, че и много други фенове са разочаровани. Rare ще бъде изпратен до радиата чак на 5 февруари - месец след премиерата. Глупостите при нея не спират. Ясно е, че не и се занимава вече, но поне да симулира малко. Остава още един албум с компанията (има подписан договор за три такива) и сигурно край с музикалната кариера. Личи си, че изобщо не и се занимава. Да не говорим, че пак ще продуцира нов филм или сериал за Амазон и ще участва в няколко такива. Скоро ще има повече инфо. 

Сега видях че "Lose You To Love Me" е номер 1 в Top 40 чарта. Нормално е да я цедят докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та пък нали почти всички по-големи не копнеят за номер 1 и за тотални успехи, докато се правят, че не им дреме.😃

Каквото и да си говорим, Деми за пореден път успя да впечатли публиката с нещо, изпято от душа. И конкретно в случая не се забелязва да гонят номер 1, защото иначе стратегията по реализацията на парчето щеше да е съвсем различна, каквато навярно ще видим при истинския първи сингъл.

За Селена и аз не мога да си го обясня. Видя се, че и тя и лейбълът се целят в успехи, а накрая да забиват ерата така... LYTLM още е сила, но още един голям хит няма да попречи. Кейти ги редеше номер 1 след номер 1 в TD и никой не е затапвал никой. Тогава си бяха други времена и доста по-голяма изпълнителка, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Сега видях че "Lose You To Love Me" е номер 1 в Top 40 чарта. Нормално е да я цедят докрай.

Това е така, но при положение, че пускаш нов албум се очаква да промотираш малко. Не да отидеш в две предавания и готово. Да не говорим, че при Ellen гостуването беше 5 минути и 4 говориха как Селена ревала на финала на Friends. LYTLM вече губи spins съответно няма какво да цедят повече. Песента се превърна в най-усешната самостоятелна на Селена. Хареса се. Време е да се фокусират над втория сингъл. Да не говорим, че той вече се изкачва в Pop Radio без изобщо да е изпратена. Докато все още е сила в Spotify трябваше да я бутнат и в радио за да види добри позиции. Ще направят точно както с Wolves & Back to You. В началото когато правеха добри резултати в Спотифай и т.н. нямаха подкрепа на радиото. Два месеца по-късно Interscope решиха да я бутат в Radio. Неадкватни решения. И двете песни можеха да са топ 10 а накрая само топ 20 видяха. 

Другия потрес за мен е, че самия лейбъл (Селена вкл.) не знаят коя песен да е трети сингъл и се надявали публиката да изяви масов фаворит а такъв няма. Как може да нямат ясна и изявена стратегия спрямо албума ? Борбата ще е между Vulnerable & Ring.

Тук е въпроса да вмета, че Interscope изобщо не са толкова добри продуценти както ти заяви. Инвестират предимно в няколко изпълнители. Още помня как в началото Shallow нямаше никакъв push от тяхна страна в радио. Гага си го каза още през 2013, де. 

преди 11 минути, SG каза:

Та пък нали почти всички по-големи не копнеят за номер 1 и за тотални успехи, докато се правят, че не им дреме.😃

Каквото и да си говорим, Деми за пореден път успя да впечатли публиката с нещо, изпято от душа. И конкретно в случая не се забелязва да гонят номер 1, защото иначе стратегията по реализацията на парчето щеше да е съвсем различна, каквато навярно ще видим при истинския първи сингъл.

За Селена и аз не мога да си го обясня. Видя се, че и тя и лейбълът се целят в успехи, а накрая да забиват ерата така... LYTLM още е сила, но още един голям хит няма да попречи. Кейти ги редеше номер 1 след номер 1 в TD и никой не е затапвал никой. Тогава си бяха други времена и доста по-голяма изпълнителка, де...

Всички искат да са номер едно. Не го крият. Неповторимата Гага като приключила с представянето на Супер Боул казала: ''Искам пак да съм поп звездата от 2008-2011''. Жестока и искрена до болка.

Определено песента е добра. Дори Селена я поздрави в Инстаграм. Аз не бих го направил, все пак Деми е една предателка (Тийм Бийбър), но щом така е решила. Пак повтарям при Деми проблема не са песните (предполагам, че повечето ще са добри) а факта, че може би е една от най-лицемерните изпълнители евър. Не може да говориш, че не желаеш успехи а да подпишеш с един продуцент дето знаеш, че ще ти донесе успехи каквито не си виждала досега. Това е супер отблъскващо. Кажи си: ''Цял живот съм в сянката на другите ex act, време е и аз да покажа какво мога''. Много по-реално звучи.

Селена изобщо не може да се сравнява с Кейти. Кейти беше феномен един от последните феномени в музиката. Такива вече няма. Тейлър не успя да направи това с топ албум като 1989 какво остава за Селена. Никой не иска от нея да се бута за n1 а просто да промотира работата си. Rare за 2 седмици има 50 милиона стрийминг. Това е потресаващо слабо!!!

The man е 4 сингъл от Lover.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, Деми в последните години не се цели толкова в номер 1, колкото в Грамитата. А след свръхдозата съвсем не можем да знаем какво й е в главата. Приоритетите на човек са променят след такъв случай. Ако толкова искаше да направи номер 1 хит сега й беше момента- пуска песента в петък, уреждат я в най-добрите плейлисти на Спотифай, payola в радиото, супер реклама на Грамитата и върхът й щеше да е в кърпа вързан. А тя предпочете просто да се завърне с песен, която да докосне хората до болката й в най-трудния момент от живота й. И тук да отбележа колко съм изненадан, че Скутър явно е послушал и дори поощрил желанието й, вместо напук на нея на всяка цена да я бута да дебютира на върха.

Иначе не може да знаем дали е в тийм Бийбър. Нормално е след толкова години, в които хората я подценяват, да иска мениджър, който да си върши работата като хората. Това не е задължително да е свързано със заемане на страна.

А дали вече не е възможно да има такива звезди като Кейти, Гага, Адел... ами възможно си е, да ти кажа. Били е такава- вече всички знаят за нея, прави хитови песни, жъне титанични албумни успехи, обсипват я с награди... Дори от ex-act-ките една Ариана би могла да претендира за тази лига в последните години. И Майли беше в нея през 2013. Това, че някои кото Селена и Деми след толкова години още са си в различни подразделения на Б група не значи, че няма и достойни претенденти за А.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

Това е така, но при положение, че пускаш нов албум се очаква да промотираш малко. Не да отидеш в две предавания и готово. Да не говорим, че при Ellen гостуването беше 5 минути и 4 говориха как Селена ревала на финала на Friends. LYTLM вече губи spins съответно няма какво да цедят повече. Песента се превърна в най-усешната самостоятелна на Селена. Хареса се. Време е да се фокусират над втория сингъл. Да не говорим, че той вече се изкачва в Pop Radio без изобщо да е изпратена. Докато все още е сила в Spotify трябваше да я бутнат и в радио за да види добри позиции. Ще направят точно както с Wolves & Back to You. В началото когато правеха добри резултати в Спотифай и т.н. нямаха подкрепа на радиото. Два месеца по-късно Interscope решиха да я бутат в Radio. Неадкватни решения. И двете песни можеха да са топ 10 а накрая само топ 20 видяха. 

Другия потрес за мен е, че самия лейбъл (Селена вкл.) не знаят коя песен да е трети сингъл и се надявали публиката да изяви масов фаворит а такъв няма. Как може да нямат ясна и изявена стратегия спрямо албума ? Борбата ще е между Vulnerable & Ring.

Тук е въпроса да вмета, че Interscope изобщо не са толкова добри продуценти както ти заяви. Инвестират предимно в няколко изпълнители. Още помня как в началото Shallow нямаше никакъв push от тяхна страна в радио. Гага си го каза още през 2013, де. 

От Interscope изчакват LYTLM да слезе от първото място другата седмица, и плавно ще започнат да налагат Rare. Някои станции са я добавили предварително. Сингли се изпращат до радиото в деня на премиерите, само когато изпълнителите нямат други силни предложения, или са преминали в recurrent статус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...