Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, BobiTo каза:

Утре 2-рия сингъл от албума на Дуа Липа - "Physical". А на 3-ти Април излиза самия албум, ще има песни с Normani, Rosalia, Frank Ocean и Miley Cyrus. Очаквам много от нея.

Dua_Lipa_-_Future_Nostalgia_%28Official_Album_Cover%29.png

Physical изтече вчера вечерта. Приятно парче, но не ме зараби веднага като DSN и FN. Явно е grower. Засега албумът се очертава да е по-добър от дебютния, а обложката е страхотна! Dua никога не разочарова с визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дуа сериозно ще кърти! Обложката е брутална, дует с Франк Оушън?!? Whaaat... е нямам търпение! А Psysical е абсолютен Т О П, изкефи ме повече даже от Don't Start Now на първо слушане, има нещо супер мистично в нея. Чакаме с трепет албума, нека видим какво е подготвила този път.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Дуа сериозно ще кърти! Обложката е брутална, дует с Франк Оушън?!? Whaaat... е нямам търпение! А Psysical е абсолютен Т О П, изкефи ме повече даже от Don't Start Now на първо слушане, има нещо супер мистично в нея. Чакаме с трепет албума, нека видим какво е подготвила този път.

Защо песните на Лана винаги изтичат, а на някакви отрепки като Дуа - не?

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Каквото и да си говорим, на Ариана й трябваха години усилия, за да стигне до нивото си от 2018 и началото на 2019, което тепърва предстои да видим дали въобще ще задържи. Затова не би трябвало да е изненадващо, че някои бихме имали резерви да я поставяме без никакви уговорки до Кейти, Гага, Адел и вече Били, които предизвикаха небивал интерес и си станаха Топ имена още от първия албум.

Ед Шийран също не стана топ име (защо го пишеш с главна буква?) от първата си песен, но ако някой оспори, че в момента е такова, ще бъде нелепо. The Weeknd също. Много неадекватен аргумент. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още две песни на Dua били изтекли: Break My Heart и фючъринга с Normani, If It Ain't Me. Както е тръгнало, целия албум ще изтече месеци преди да е излязъл официално. Някои хора са безскрупулни. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Ед Шийран също не стана топ име (защо го пишеш с главна буква?) от първата си песен, но ако някой оспори, че в момента е такова, ще бъде нелепо. The Weeknd също. Много неадекватен аргумент. 

Не съм оспорвал нищо. Темата започна от изказването ми, че от ex-act-овете само тя може да претендира за ниво като на Кейти и другите подобни т.е съм я признал за Топ име. Но прости ми ако все още не ми се струва достатъчно убедителна като недостижимо голяма звезда, след като периода й на нещо като лидерство засега е бил едва няколко месеца след няколко години катерене натам. Тя и Били трябва да се доказва още, но при нея плюсът е, че интересът просто дойде веднага, а не след години натрапване (да, това на Ариана беше натрапване в много моменти) и лично за мен този тип лидерство е доста по-убедително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при Били не е точно веднага, ще кажеш, че с албума са и били първите песни. Тя има ЕП с 9 песни от 2017, също още бая извън него.. а и си е дооста натрапвана с много участия и интервюта навсякъде, разбира се явно има защо.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те и Гага и Катя имат някакви никому известни албуми преди тия от 2008. :D Въпроса е на какво ниво ще си като успееш да навлезеш в мейнстрийма. Ариана е там още от 2013 и успехите й в следващите години са неопровержими, но чак 2018 можем да говорим за излязла извън рамките на някакъв стандарт за успешна ex-act звезда. А през тези пет години беше налагане на макс, което лично мен на моменти ми е идвало too much.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Е, те и Гага и Катя имат някакви никому известни албуми преди тия от 2008. :D Въпроса е на какво ниво ще си като успееш да навлезеш в мейнстрийма. Ариана е там още от 2013 и успехите й в следващите години са неопровержими, но чак 2018 можем да говорим за излязла извън рамките на някакъв стандарт за успешна ex-act звезда. А през тези пет години беше налагане на макс, което лично мен на моменти ми е идвало too much.

Сега иди и напиши в Поп-фолк скандалите, че Галена не е и никога няма да бъде топ име, защото не е предизвикала истерия от самото начало, ама само ми дай 5 минути преди това да си изпукам пуканките. 

Не знам кога Ариана е била налагана на макс, аз не съм останала с такова впечатление. Просто Скутър си се грижи за клиентите, както е и при Джъстин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Е, те и Гага и Катя имат някакви никому известни албуми преди тия от 2008. :D Въпроса е на какво ниво ще си като успееш да навлезеш в мейнстрийма. Ариана е там още от 2013 и успехите й в следващите години са неопровержими, но чак 2018 можем да говорим за излязла извън рамките на някакъв стандарт за успешна ex-act звезда. А през тези пет години беше налагане на макс, което лично мен на моменти ми е идвало too much.

Те са имали, но не издадени от лейбъл, както е при Били. Факт е, че Ариана стана по-сериозно възприемана и с по-големи успехи от TUN ерата, но преди това по мои наблюдения пак е била доста над всички останали ex act, чисто и като мнение на хората, ако щеш. А за налагане – честно казано не съм забелязал да я натрапват преди години или пък аз не съм следял толкова отблизо нещата, не знам. 

Както и да е, хубаво е, че има две толкова силни и същевременно различни в стила си имена. През цялата година съм слушал супер много албума на Били, но ще бъда честен и ще кажа, че не всичките и грами са заслужени. Освен за вокала, мисля, че и за Record of the year не е много адекватна победа, имайки предвид, че OTR сюупи рекорди именно за record и беше нещо буквално невиждано.. но явно грамитата вече са на политическа основа и с цел налагане на имена, което е много жалко.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Сега иди и напиши в Поп-фолк скандалите, че Галена не е и никога няма да бъде топ име, защото не е предизвикала истерия от самото начало, ама само ми дай 5 минути преди това да си изпукам пуканките. 

Не знам кога Ариана е била налагана на макс, аз не съм останала с такова впечатление. Просто Скутър си се грижи за клиентите, както е и при Джъстин.

Не става въпрос дали си предизвикал истерия от самото начало, продължавате да не ме разбирате. Ако ми беше такъв възгледа щях отдавна да съм зарязал надеждите си Деми да стане Топ звезда. Просто като станеш сензация от световен калибър чак след години налагане, а не веднага, е нормално хората отначало да си имат едно наум дали това не е краткотраен резултат в следствие на налагането. Ти съответно можеш в последствие да ги убедиш в противното като продължиш с успехите- мен лично Ариана ще ме убеди напълно със следващата ера. 

Галена от 2013 и дори от 2010 си е била винаги сред най-най-големите и съответно се е доказала именно по горепосочения начин.

преди 30 минути, Starboy каза:

Те са имали, но не издадени от лейбъл, както е при Били. Факт е, че Ариана стана по-сериозно възприемана и с по-големи успехи от TUN ерата, но преди това по мои наблюдения пак е била доста над всички останали ex act, чисто и като мнение на хората, ако щеш. А за налагане – честно казано не съм забелязал да я натрапват преди години или пък аз не съм следял толкова отблизо нещата, не знам. 

Както и да е, хубаво е, че има две толкова силни и същевременно различни в стила си имена. През цялата година съм слушал супер много албума на Били, но ще бъда честен и ще кажа, че не всичките и грами за заслужени. Освен за вокала, мисля, че и за Record of the year не е много адекватна победа, имайки предвид, че OTR сюупи рекорди именно за рекорд и беше нещо буквално невиждано.. но явно грамитата вече са на политическа основа и с цел налагане на имена, което е много жалко.

Реално разликата между EP-то на Били и първият й широко разпознаваем успех (bury a friend) е само една година. И на следващата тя вече е Топ име с bad guy и албума. Доста по-бързо стана световна сензация от Ариана, при която нещата клонят повече към десетилетие преди да е възприемана сериозно като нея. Защо трябва да е странно, че някои искаме повече доказателства, че лидерството на Ариана не е временно следствие от дългогодишно налагане?

А за наградите е относително. Винаги има по няколко силни претендента и е трудно да се прецени. Аз лично съм доволен колко много статуетки взе Били, но ако други бяха взели някои от тях не бих твърдял, че е незаслужено- и Ариана, и OTR заслужаваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Били ще пее на Оскарите песента за филма James Bond, наречена - No Time To Die, дано тя излезе предварително.

  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Дуа, в началото много я харесвах след това ми стана скучна. Сега пък отново ме грабна с Future Nostalgia. Тази зима-пролет много албуми. Наведените + Justin, Alicia Keys... А на Гагата пък всеки път истичат когато приготвя албум, да видим какво  ще предложи тази година, Stupid love не ме грабва.

Ако не сте виждали стаяата където Билиту заснело албума с брата си, вижте. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как винаги се спори за Били/Ариана, как са номер 1 и т.н. и се пропускат наистина по - успешните Адел и Тейлър, които имат такива върхове каквите тези още не са стигали. За справка: Били и Ариана имаха концерти в O2, Адел и Туца на Уембли дето е най - голямата сцена в света. По продажби и награди мисля, че Били и Ариана заедно не правят наградите на нито 1та по отделно.

Сега по темата: Били има 1 много успешен албум. Много е смешно, все едно да кажем, че Гергана 2003 е настигнала Глория, или Анелия я е задминала защото погледни ме в очите беше по - продаван от Крепост. Стига глупости, естествено, че има сензации които къртят в началото. Теста на времето е точно Ариана, която от 5 години е супер актуална. А не 1 топ албум и готово. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е точно за теста на времето, поне аз не говорех за това. Не и за теста докато си по-скоро кандидат за А група, като Ариана преди 2018. Иначе и Селена е за похвала в това отношение- задържа се повече, отколкото предполагах.

За Адел и Тейлър е ясно, затова не го коментираме. 😀

Хайде поздрав за всички с новия трепач:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...