Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ето това е ТОПа на Рита, според мен. И на Лиъм.

А тя като изпълнител си е дори доста успешна. Това, че вече е трудно да се пробива в САЩ е друг въпрос. Там на преден план все още са им всевъзможни известни и неизвестни рапъри. Имаме прогрес и в попа в последно време, но все още не е достатъчен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гледах едно видео за Рита Ора и защо не е успешна въпреки таланта, имала е доста проблеми с американския си мениджмънт и общо-взето са я забивали много. На мен ми изглежда сякаш тя се е примирила с това, че няма да е the next it girl и просто си прави приятна поп-музика за европейския пазар. Аз много я харесвам, страшна вокалистка е, има и супер песни.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Бранда й е проблем, ето травестита Дуа Липа, макар да има два хита проби там. Но траверса е с Warner, Рита е с некви световно неизвестни. 

И двете са част от Warner Records, а доскоро споделяха маркетинг отдели. След Грамитата Dua вдигна левъла, и се присъедини към LiveNation, компанията която менажира Madonna. Don't Start Now в момента е топ 10 хит в САЩ. Трябва да сме горди, че балкански артист постига толкова много на световната сцена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

И двете са част от Warner Records, а доскоро споделяха маркетинг отдели. След Грамитата Dua вдигна левъла, и се присъедини към LiveNation, компанията която менажира Madonna. Don't Start Now в момента е топ 10 хит в САЩ. Трябва да сме горди, че балкански артист постига толкова много на световната сцена.

Бездарен такъв, съжалявам, но това нейното не е пеене. Тя грачи точно като учителката ми по математика. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Бездарен такъв, съжалявам, но това нейното не е пеене. Тя грачи точно като учителката ми по математика. 


Хубаво пее, но трябва да спре цигарите. Проблема при нея, че е дървена на сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:


Хубаво пее, но трябва да спре цигарите. Проблема при нея, че е дървена на сцена.

Доста груб глас има, няма нищо женско в него. Няма да забравя когато я чух на живо, същински траверс е.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Denis каза:

Дуа е страхотна във всяко едно отношение. Хора без вкус по-добре да не коментират. 

Невероятна е направо, тя сигурно има по - мъжки глас от теб:

Е тук я слушах на живо. Бати траверса гнусен мръсен. Груба визия, грозновата при това, дебели биволски крака, травеститски прегракнал глас. Само песента е готина. И цици няма, няма нищо женско. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

И двете са част от Warner Records, а доскоро споделяха маркетинг отдели. След Грамитата Dua вдигна левъла, и се присъедини към LiveNation, компанията която менажира Madonna. Don't Start Now в момента е топ 10 хит в САЩ. Трябва да сме горди, че балкански артист постига толкова много на световната сцена.

Балкански артист, който е балкански само по корен. Родена е във Великобритания, продуцирана е от британски и въобще по нищо не личи балканския й произход. 

Дуа е сладка, но е супер forgettable и музиката й е точно elevator music. Рита я бие по всеки един критерий.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко аз бях Туца, щях това да избера за водещ сингъл:

Песента е мега яка. Албума е класи под предишните два, няма какво да се лъжем и си среднее във всяко отношение. Всъщност е най - слабия в цялата й кариера, но пак може да се хванем за нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Aко аз бях Туца, щях това да избера за водещ сингъл:

Песента е мега яка. Албума е класи под предишните два, няма какво да се лъжем и си среднее във всяко отношение. Всъщност е най - слабия в цялата й кариера, но пак може да се хванем за нещо. 

Това също би могло да бъде сингъл, много готино парче. Тейлър изпусна мега хитове в предния албум и не мога да си обясня защо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Lover ми се превърна в един от любимите албуми на Тейлър. Харесва ми, че в по-голямата си част е сладък, нежен, пък макар и по детски на моменти. Не му липсва и романтиката.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям 3 потребители, сега ще ги посоча и ще кажа защо. Подкрепям СГ - при мен също като него Lover се превърна в един от най-любимите албуми на Тейлър, супер приятен е за слушане, определено израсна в мен, като му дадох шанс и сега го слушам мноого често. Единствените песни, които така и не ме зарибиха до този етап са The Archer, Cornelia Street, False God & Daylight. Бобито подкрепям за Afterglow - топ песен, наистина заслужава внимание, същото се отнася и за мнението на Фаст за London Boy. LB & Paper Rings носят много свежо настроение, супер са! Иначе мноого любима ми е и Miss Americana, абе като цяло, топ албум.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато сме на темата...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ми харесва Lover като албум. Едино Miss Americana и Lover като песни ми харесват. Време е за малко по-сериозни песни, вече мина 30. 

Не мога да дочакам албума. :ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.02.2020 г. от 15:29, WindWalkerMonk каза:

Невероятна е направо, тя сигурно има по - мъжки глас от теб:

Е тук я слушах на живо. Бати траверса гнусен мръсен. Груба визия, грозновата при това, дебели биволски крака, травеститски прегракнал глас. Само песента е готина. И цици няма, няма нищо женско. 

с последните си песни започна да ми харесва и все повече я слушам а отначало мнението ми беше същото като твоето

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Donatella каза:

Защо не коментирате завръщането на Пусикат Долс?

 

ще избухнат както винаги

много неоценена певица с всяка следваща песен става по добра

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...